Ksa dnem Askerlik...

ewet edirne esim haklısın ya oyalanacak birsey olmazsa zamann qecmiyor.....ben calsımıyorum öqrenciyim acıköqretimden busene calısacaktım kızım küçük büyükte var senin bölüm ne

öğretmenim ben canım. peki nerde kalıyosun şimdi ailenin yanına mı geçtin?? ayy evliyken daha zordur ya biz de bugün bunu konuştuk. burda çocuğu olan insanlar var dedi. ii ki düğün yapmadan gelmişim dio. hamile olsaydın aşerdiğinde kim sana istediklerini getirirdi dio kaydirigubbakcemile3

doqru söylüyor cnm ben evimde kalıyorum annem evlenirken yanıma aldım beraber yasıyoruz okonuda sorunum yok ama nisanlinin dediqi qiib cocuk olunca cok zor oluyor anlatamam ya offf bende esime dedim cocuk olmadan qit diye beni dinlemedi okuyacaqım dedi ancak qelince okursun dedima ama nafile söz qeciremedim qercekten cok sanslısın cnm

haklısın canım ya.
ben çıkıyorum canım gece yine girerim konuşuruzopuyorumnanaktan

:gitme: yok canım ya benim eşim tekirdağ merkez :gitme:

:gitme: nihayet aradı eşim ama sesini duyamadım pazara çıkmıştım kardeşim konuştu :gitme::gitme: off ne şansszım yaa

cok sevindm olsn cnm enazından aradı ya ona bak sen için rahat olmustur azda olsa buqünde benimki aramdadı ya offf dün konustum buqün yok niye acab halen aramdı insallah iyidir

cok sevindm olsn cnm enazından aradı ya ona bak sen için rahat olmustur azda olsa buqünde benimki aramdadı ya offf dün konustum buqün yok niye acab halen aramdı insallah iyidir

zemuszemus iyidir inşallah bitanem aklına kötü bişeyler gelmesin onlar orda askerlik yapcak ama bizde burda dokuz doğurcaz iyilermi diye düşünmekten :sinifsinif: sağsalim gelirler inşallah delikafadulden

nasılsınız hanımlar. alışabildiniz mi? bana sanki aylar geçmiş gibi geliyor ama sadece 3gün geçti :bbo:

canım yemin töreni erken olacak ozaman abiminde öyle olmuştu,oda öğretmen olarak yaptı ama kendi okuluna düştü :1rolleyes:
kars'a yani
senin eşin nerde görev yapıyor,belki aynı yere verirler
bide branşta önemli[/QUOTE]

aşim 1. bolgede adanada gorev yapıyodu adanaya vermezler... ılkogretım matematık ogretmenı... yuzde yetmıs dogu dedı komutan ya

Allahtan cok rahatlar.. yemeklerı cok gu zelmıs ve egıtım falan gormuyolarmıs.. cok rahatlarmıs oturup duruyoz dıyo.. ama ben cok ozledım... gecelerı daha bı bellı oluyo yoklugu ya.. evlıyken asker beklemek daha bı zor... senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…