Ksa dnem Askerlik...

Doğuda askerlik tabi ki de zor ama şu var kısa dönem farklı, onları daha geri planda tutuyorlar mesela hiç bölükten dışarı çıkmadı, en çok bahçeye çıkıyorlar, o kadar çok şehit oldu ki burada duymuyoruz ama dağa çıkanlarda oluo dediğim gibi kısa dönemleri binanın içinde tutuyorlar zaten kendini savunamayacak durumda olduklarından daha dikkatliler, hiç üzülme şimdi diorum neden o kadar takmışım kafama geçio valla ama sevgiline moral vermen çok önemli göreceksin çok değişecek çünkü oranın şartları farklı mesela bi askerimiz yaralanmış sevgilimden kan vermesini istemişler o sırada şehit olduğu haberi gelmiş o kadar üzüldü ki aşkım :gitme: bu durumda ona siz moral vermelisiniz yanında olduğunu hissettirin sakın tartışmayın onun haricinde içiniz ferah olsun turkbayragi vatan onlara emanet

Canım haklısın evet ama oyle bır yerde saldırı dırek bırlıgede oldugu ıcın onları ıcerde tutmalarının bır manası oluyormu bılmııyorum..
Tabıkı Allah ıstedıkten sonra olacak hersey olur ama korkuyoruz ıste ınsanız.. Sevgılının kan vermesını ıstedıklerı sehıt olan asker bızzat dısarıda savasan askerdır degılmı..
Allah hepsını korusun erıstıklerı mertebe muhakkak kı cok guzel ama benım esıme ıhtıyacım var Allah bızden ayırmasın..gercekten korkuyorum..
Nasıl gececek bılmıyorum.. umarım dedıgın gıbı ıcerıde tutarlar yazı kalem vs ıslerıne bakar.. burada askerı bı subede cavusla gorusmuslerdı o da aynı seyı soylemıs acemıler ıcerıde duruyor dıye.. bakalım cok merak edıyorum..
Ayrıca acemı bırlıgınden sonra yerler de degısebılıyor ya ah bır degısse 1,5 aydan sonra daha guvenlı bır yere gonderılse nere olursa olsun umrumda degıl.. onceden yakın olsa derdım sımdı anladım kıymetını uzak olsunda guvenlı yer olsun..

Canım haklısın evet ama oyle bır yerde saldırı dırek bırlıgede oldugu ıcın onları ıcerde tutmalarının bır manası oluyormu bılmııyorum..
Tabıkı Allah ıstedıkten sonra olacak hersey olur ama korkuyoruz ıste ınsanız.. Sevgılının kan vermesını ıstedıklerı sehıt olan asker bızzat dısarıda savasan askerdır degılmı..
Allah hepsını korusun erıstıklerı mertebe muhakkak kı cok guzel ama benım esıme ıhtıyacım var Allah bızden ayırmasın..gercekten korkuyorum..
Nasıl gececek bılmıyorum.. umarım dedıgın gıbı ıcerıde tutarlar yazı kalem vs ıslerıne bakar.. burada askerı bı subede cavusla gorusmuslerdı o da aynı seyı soylemıs acemıler ıcerıde duruyor dıye.. bakalım cok merak edıyorum..
Ayrıca acemı bırlıgınden sonra yerler de degısebılıyor ya ah bır degısse 1,5 aydan sonra daha guvenlı bır yere gonderılse nere olursa olsun umrumda degıl.. onceden yakın olsa derdım sımdı anladım kıymetını uzak olsunda guvenlı yer olsun..

kafanızı takmayın nerde olsa kaderinde ne varsa o olur benim dayımın oqlu seminli de askerlik yaptı o sıra o kadar sehit olan olduki yani kader allah hayırlısıyla qidip qelmlerini nasip etsin ben esimde edirneye cıktı buqün qidiyor :çok üzgünüm: qititqi yer doqu deqil ama bulqaristan ve yunananistan sınırında takma kafanı cnm biliyorum için rahat olmasını istiyorsun ama olsun saqlık olsn

:sinifsinif: benim eşimde yarın gidiyor askere :gitme: çok kötüyüm yaw ne zormuş askere göndermek eşini :eek:lmaz:

:sinifsinif: benim eşimde yarın gidiyor askere :gitme: çok kötüyüm yaw ne zormuş askere göndermek eşini :eek:lmaz:

öyle ya bende buqün aksam hayıllısolsn esime aqladıqımı hiç belli etmiyorum ben aqlayınca dahah kötü oluyor ama dayanılmıyorki :çok üzgünüm: :a015: senağlama

uçaktan ineli kaç saat oldu bi telefon bile gelmedi çok merak ediyorum napar oralarda benm kuzumsenağlama çok uzak onun dışında hiçbişeyini bilmiyorummafoldumben

Son düzenleme:
öyle ya bende buqün aksam hayıllısolsn esime aqladıqımı hiç belli etmiyorum ben aqlayınca dahah kötü oluyor ama dayanılmıyorki :çok üzgünüm: :a015: senağlama

:çok üzgünüm: aynen canım ya hiç ağlamadım moralimi sağlam tutmaya çalışıyorum ama yarın nasıl olurum bilmem allah yardım etsin hepimize mafoldumben

uçaktan ineli kaç saat oldu bi telefon bile gelmedi çok merak ediyorum napar oralarda benm kuzumsenağlama eşi bayburt a düşen varmı arkadaşlar?izmire çok uzak onun dışında hiçbişeyini bilmiyorummafoldumben

mafoldumben bizim bir arkadaş bayburta askerlik yapıyor güzel yer orası Çok üzgünüm çoook

evet canım kk olmasa halimiz yamandı dertleşiriz artık burda napalım gün sayarız :gitme:

mafoldumben bizim bir arkadaş bayburta askerlik yapıyor güzel yer orası Çok üzgünüm çoook

çok teşekkürler canm..a.s.telefon elimde sabahtan beri boş boş bakınıyorum,durduk yerde ağlıyorum ama neyse alışıcaz,Allah herkese sabır versin.yanlız aramassa kafayı yemeye başlıcam-tatlicadiarzu-

çok teşekkürler canm..a.s.telefon elimde sabahtan beri boş boş bakınıyorum,durduk yerde ağlıyorum ama neyse alışıcaz,Allah herkese sabır versin.yanlız aramassa kafayı yemeye başlıcam-tatlicadiarzu-

sıkma canını canım arar inşallah hayırlı teskereler nasip etsin allah :gitme:

cnm yerlesiyordur ondan arayammıtır takma kafanı biliyorum coook zor ama saqlıklı olsunlar da askerlirimize hayırlı teskereler insallh biter qelirler bu sevinçleride paylasırız

tekirdağa gidiyor canım jandarma olarak kısa dönem

iyi cnm qüzel yere cıkmıs

cnm yerlesiyordur ondan arayammıtır takma kafanı biliyorum coook zor ama saqlıklı olsunlar da askerlirimize hayırlı teskereler insallh biter qelirler bu sevinçleride paylasırız

işallah canm o yüzdendir inince ararım demişti ya :gitme:dediğin gibi sağlıklı olsunlar da beklicez artık yaş kalmadı zaten bende çok zormuş.günler geçip gitsin istiyorum hemencik.teşekkürler canm iyiki varsınız:1hug:

işallah canm o yüzdendir inince ararım demişti ya :gitme:dediğin gibi sağlıklı olsunlar da beklicez artık yaş kalmadı zaten bende çok zormuş.günler geçip gitsin istiyorum hemencik.teşekkürler canm iyiki varsınız:1hug:

saqol cnm insallah biterrr qünlerimiz iyii send evarısn cnm benim artık hep burdayız dertlesizi qünleri sayarı z

aradı aşkım sonunda.özür diledi arayamadığı için inince kıyamam.birazdan girecek bölüğe.sesi hala kulaklarımda hiç de silineceğe benzemiyomafoldumben artık ağlamayı kesmem gerek.:eek:lmaz:şafak 155.. işalla doğrudur izine gelmicek doğru dimi kızlarCADIARZU

aradı aşkım sonunda.özür diledi arayamadığı için inince kıyamam.birazdan girecek bölüğe.sesi hala kulaklarımda hiç de silineceğe benzemiyomafoldumben artık ağlamayı kesmem gerek.:eek:lmaz:şafak 155.. işalla doğrudur izine gelmicek doğru dimi kızlarCADIARZU

qözünaydın cnm nasıl izine qelmiyecek cnm onu analmadım

X