Ksa dnem Askerlik...

bu pkk anın ne yapacağı belli olmaz o salaklar ateşkes ilan eder ansızın bir basarlar bir bakmışısz bizden bayağ şehit gitmiş... o salak pkk nın hiç bir şeyi inandırıcı gelmiyor kökleri kurusun leşlerin...

ateşkes ilan etmişlerdi güya ama hala devam ediyor şerefsizler
Allah askerlerimizi korusun

kızlar siz şanslısınız ki kısa dönem
bazı yerlerde kısa dönemlere kötü davranıyorlarmış falan diyorlar
mesela benim nişanlımın en iyi arkadaşları hep kısa dönem
bana farketmez kısa yada uzun dönem olması ama bazı cahil insanlar
kötü davranıyormuş..

canım benimki şuan acemilikte kastamonuda benimki hiç bize kötü davranıyorlar diye şikayet etmedi zaten kısa dönem oldukları için komutanlar iyi davranıyor fazla yüklenmiyorlarmış...daha çok uzun dönemleri yoruyorlar demişti...askerlik sonuçta zor yanlarıda var tabiiki...

he iyi o zamn
acemide rahatsa ustada daha çok rahat eder canım
seninkide doğuya düşmüş sanırım
benim askerimde ığdırda

evet hejarcım doğuya düştü :KK43: inşallah ordada rahat eder...

ben hala sesiniduymadım çıldırıcam yaaaaaaaaaaa

ayy canim ya arar seninki zaten firsat buldukca ariyor,mutlaka yogundur bugün..dün boslardi ya bugün iyice yorulacaklardir..

ya ama varya ne kötü bir sistem bu askerlikte görüsememe olayi felan..almanyaya hayranim bu konuda,askerlik herkese ayni 1sene ama isteyen sosyal hizmetlerde bir sene görev alarakda askerligini yapabiliyor, yani ne silah ne catisma ne egitim hicbir seyle alakasi olmuyor. dogrusu askere gitsende kendi evinde kalabiliyorsun,telefon serbest,haftasonlari evine gelebiliyorsun hicbir kisitlama yok.. bizim gibi degil millet rahatlar walla..

caglo hala haber alamadım biliyormusun ??? tek umudum 6 dan sonra paydos oluyorlar ya aradı aradı aramadı of offfffffffffff :KK43:

way ne kadar güzel bir sistemmiş almanyadaki keşke burdada öyle olsa...ama nerdeeeeee ???

canim bak nisanlimin anlattigina göre saat 6bucuktan sonra ancak telefon acma firsatlari oluyormus ama sira cok oluyor dedigine göre..sonra zaten saat 8 ve 9 arasi banyo yapabiliyorlar (dogrusu 2gündür sular akmiyormus,nasil isse artik =S ) yani mutlaka firsati olmamistir..
benimkide aramadi daha... eger benimki ararsa bilki herkes arar =D

cnm ben aradığımda direk adını veriyorum =) çocuk bana koğuş adı sormadı hoşşşşşşş ne zaman arasam uyuyor dedi o ayrı benimki koğuş numarasını söyledi ama unuttum ararsa sorcam tamam seninki ararsa benimkide belki arar...

canimm nisanlim aradi 20dakika önce,bugün bölükten aramami söyledi sakat komutan varmis=D
3dakika konustuk ama sabah arayacakmis yine revire cikiyor zaten yarin =(

X