Ksa dnem Askerlik...

haha bu şafaklar bizim kafaya yememize neden olcak demedi demeyin ben bugün oturdum elime takvimi aldım 30 kere şafak saydım annem kafayı yedin icene diyor...
o zaman cnm senin şafak 145 falan yanılmıyorsam...

ama varya bugün askimi tehdit ettim..
o benim onu gidip sivastan almami istemedigi icin bana tezkere tarihini gec söylüyor diye süphelendim..
dedim öyle birsey yaparsan geldiginde bir ömür boyu burnundan getiririm tamam askim dedi söz kesin bilgi alip söylicem sana dediaklinialirimsmile

kızlar çok alemsinizz :KK70:
caglo canım senle şafaklarımız aynı bence 146 :) bktbyz bizden 1 gn önce tezkere alacak...
onlarsız 2 bayram bir yılbaşı geçiricez of offf birde ben yeni yaşıma aşkımsız gircem :S

bktbyz seninki nerdeydi tatllım ?
benim aşkımında bu cuma yemin töreni var ben şuan şiledeyim salı istanbula gidicem babam izin verirse annemle aşkımın yemin törenine gidicez...bakalım babam izin vercek mi??

benimki Ağrıda şimdi bak seeen demek cuma günü he o zaman benmkininde cuma günüdür bi de sınırda olduğu için gelemzsin buralara kadar diyo haklı o da :-)

anladım cnmm ağrı ya da gidilmezki cnm ama yaa bana yakın diye gidiyim diyorum istanbula 6 saat kasamonu gerçi babam izin verirse gidicem bende vermesse gidemicem...
ama ağrı olsa benimkide kesinlikle gelme derdi gitsem kızardı bana kesin...

Tutii gidersen bol bol resim cekmeyi unutmuyorsun degilmi??
benim profildeki resme bak askimi orda görürsen fotografini cek banada gönder sana zahmet=)

hahaha caglo ilahi canım ya bişey dicem seninkinin bölüğü koğuşu ne ?
birde bizimkiler aynı koğuştalarmış düşünsene ne komik olur =)))))

kizlar doguda yapanlar korkmasin sakin, pkk ateskes ilan etti. ee tabi tek tarafli degil. devlette onlarin alanlarina girip saldirmamalari gerekiyor. yoksa kendilerini korumak adina ateskes kararina ragmen saldirirlar hakli olarak.
suan bi sorun yok. daha cok askerler kendi iclerinde ölüyorlar.
oruc tutmadigi icin basindan vurularak öldürülen 19 yasindaki asker ve devrilen aracta yasamini yitiren 2 genc...
ne demeli...

@ Tuti
3. bölük 4. kogus benimki.. sen yinede tanimaya calis anacim bakarsin bir kösede bucakta duruyor benim Mustafam=) oyy yine düstü aklima yaa=S nolur Tutii ordaki askerlerin hepsini cek sen ben arada bulurum yarimi=D bu arada ismin ne sorabilirmiyim acaba?? sürekli tuti diyorum=D

@GuerillaTanya
canim ateskes felan bi yere kadar..yani sonucta askerlik bu..tek terör degilki insanin korkusu.. iskenderun dogu degil ama daha 2ay önce o kadar asker sehit oldu.. yani bunun dogusu güneyide kalmadi artik.. bizimde dua etmekten baska hicbir caremiz yok.. bende duydum oruc tutmadigi icin alevi bir askeri vurmuslar hakkaride allah rahmet eylesin gercekten cok zor olmali ailesi icin..allah kimseye vermesin sevdiklerinin acisini, hele genc yasta kaybetmek cok daha aci bir durum..

caglo cnm ben yemin törenine gidip gitmemek arasında kaldım bazı sebeblerden dolayı biliyorsun bizim şuan aile arasında ne bir söz ne bir nişan yok bu yüzden kafama bazı şeyler takıldı benimki arasa konuşucam gidip gitmeyeceğimi karar vereceğim...annesi ve babası ile yemin töreninde tanışacağım ve annemle gitme ihtimalim yüksek tek başıma babam hayatta yollamaz eğer babamdan onay çıkarsa aşkımla konuşmamızda olumlu çıkarsa gidip muhakkak her köşede duran askerin resmini çekicem =)))
bu arada bugün aradımı askerin ???

bu arada evet yaa illa terör bölgesinde şehit olunmuyor dün mesela askeri araç devrilmiş 2 şehit olmuş rabbim askerlerimizi korusun...
başından vurulan asker içinde çok üzüldüm ya neler oluyor neler dua etmekten başka çaremiz yok maalesef...

kizlar doguda yapanlar korkmasin sakin, pkk ateskes ilan etti. ee tabi tek tarafli degil. devlette onlarin alanlarina girip saldirmamalari gerekiyor. yoksa kendilerini korumak adina ateskes kararina ragmen saldirirlar hakli olarak.
suan bi sorun yok. daha cok askerler kendi iclerinde ölüyorlar.
oruc tutmadigi icin basindan vurularak öldürülen 19 yasindaki asker ve devrilen aracta yasamini yitiren 2 genc...
ne demeli...[/QU
gerçekten mi:sm_cool: benim aşkımda bir ay sonra hakkaride olucak, ama pkk nın ateşkesine de güvenilmezki... doğu olunca insan bi başka korkuyor işte, kastamonundakilere bende çok üzüldüm,insanın askerde bi sevdiği olunca bütün asker haberlerine dikkat kesiliyor, ve daha çok hassaslaşıyor

anladim canim, insallah gidersin canim, banada umut ol hemde sevdigini gör=)
evet canim sabah saat 7ydi ankesörlüden caldirdi ben geri aradim 3dakika konustuk..bugün atis yapiyorlarmis aksam 7den sonra yine bos olurum ararim dedi...beklemedeyim bende simdik=)

caglo cnm gözün aydın.. ben en son dün sabah 10 da duydum sesini çok merak ediyorum bugün hiç aramadı offfff sinirim çok bozuk bu askerlik psikolojimi bozdu benim...

X