Ksa dnem Askerlik...

benim aşkımda çanakkale geliboluya gitti..şafağımız 145:KK43: hiç ayrılmazken günde bir iki dakika sesini duymaya razı olmak çok koyucu:KK43:( zaman geçmek bilmiyo dağıtımın nereye yapıldığını bilmemek dahada çıldırtıcı.çok yoruluyolarmış güneşin altında pişiyolar.Allah tüm asker yolu gözleyenlere sabır metanet versin askerlerimizede güç versin yardımcıları olsunn:KK43:(

bugün 20 dakikacik konustuk. silah egitimindelermis. yarin da belki ariyamicakmis sizde durumlar nasil. bu arada göz salgini yayilmis orada

benimkide sabah almanya saatiyle 5di aradi..üsütmüs ve ayak bas parmagi cikmis sanirim bugün revire gidicekti hala haber alamadim=( meraktan catlicam nerdeyse=(
ordada grip salgini varmis ve 3gündür sular akmiyormus=S

ayy bide sabah söyledi $ok oldum resmen, bir tane asker nöbetteyken intahar etmis=(

allahim sabir versin hem askerlerimize hemde tüm asker bekleyenlere...

Tutiii uyuyonmu sen daha anacim yaa ayip sana=D
benimki sabah 6da aradi ve inanmicaksin ama tanisiyorlarmis=D
tesadüfen bir olayi anlatiyordu dediki bir arkadasim var adanali avukat onunla muhabbet ediyorduk=D
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

caglo cnm şiledeydim ya istanbula döndüm anca nete gelebildim
demek tanışıyorlar ehehehehehe süper yaaaaa bu akşam ben arayacağım benimkini nerden tanışıyorsunuz derse ne dicem hahahaha =)))
kadınlar kulubu dersem komık olmzmı yaw bu arada benimkide aradı 13:18 de numaraları tekrar verdi fakat dahiliye numarası farklı nedense ??? ama senin verdiğin numara aynı birde başka bir numara daha verdi istersen onuda verim sana diğerini düşüremzsen onu ararsın olur dersen özleden yazarım ...

ana bir asker intiharmı etmiş neden acaba yazık yaaaa bana bişey söylemedi benimki üzülürüm diye söylemiyor çok hassasım bu konularda ben...bu arada allah izin verirse gidiyorum törene bir isteğin varmı ???:KK70:

caglo cnm şiledeydim ya istanbula döndüm anca nete gelebildim
demek tanışıyorlar ehehehehehe süper yaaaaa bu akşam ben arayacağım benimkini nerden tanışıyorsunuz derse ne dicem hahahaha =)))
kadınlar kulubu dersem komık olmzmı yaw bu arada benimkide aradı 13:18 de numaraları tekrar verdi fakat dahiliye numarası farklı nedense ??? ama senin verdiğin numara aynı birde başka bir numara daha verdi istersen onuda verim sana diğerini düşüremzsen onu ararsın olur dersen özleden yazarım ...

ana bir asker intiharmı etmiş neden acaba yazık yaaaa bana bişey söylemedi benimki üzülürüm diye söylemiyor çok hassasım bu konularda ben...bu arada allah izin verirse gidiyorum törene bir isteğin varmı ???:KK70:

istememmi canim ya ver tabiki numarayi=)
ben tanistigimizi söylemedim zaten o öyle heyecanlanmis bir olay anlatiyordu ordan öyle anladim yani tanidigini=)
bide fotograf cek bol bol lütfennnnn, görmem lazim askimi=(
aramadi hala revire cikacakti bir aksilikmi oldu acaba ya cok merak ediyorum=(

benim aşkımda çanakkale geliboluya gitti..şafağımız 145:KK43: hiç ayrılmazken günde bir iki dakika sesini duymaya razı olmak çok koyucu:KK43:( zaman geçmek bilmiyo dağıtımın nereye yapıldığını bilmemek dahada çıldırtıcı.çok yoruluyolarmış güneşin altında pişiyolar.Allah tüm asker yolu gözleyenlere sabır metanet versin askerlerimizede güç versin yardımcıları olsunn:KK43:(

Allah kavuştursun sizide. benim nişanlımda gelibolu'da. sizin ki gelibolu merkez mi yoksa ortaköydemi?

canim ben ulastim ama gece egitimindelermis, tabi ne kadar dogru bilemem=/
10bucuk 11 gibi ara dedi ama simdi ararsamda yatiyorlar diyecekler o yüzden yarini bekliyorum=/

he anacim sorma, gündüzleri yetmiyormus gibi simdi birde gece basladilar..
ve ben hala haber alamadim acaba revirde kalmismidir nasil oldu ölecem düsünmekten burda..

benimkide sabah almanya saatiyle 5di aradi..üsütmüs ve ayak bas parmagi cikmis sanirim bugün revire gidicekti hala haber alamadim=( meraktan catlicam nerdeyse=(
ordada grip salgini varmis ve 3gündür sular akmiyormus=S

ayy bide sabah söyledi $ok oldum resmen, bir tane asker nöbetteyken intahar etmis=(

allahim sabir versin hem askerlerimize hemde tüm asker bekleyenlere...

senin nisanlin nerde askerlik yapiodu? demek 'intihar' cok dikkatli olsunlar

X