Ksa dnem Askerlik...

allah sabır versin ailelerine allah rahmet eylesin çok canım yandı ya kim bilir onlarında bekleyenleri vardı allahım ya çok moralim bozuk...bu askerlik beni çok duygusallaştırıyor her dakika ağlayasım geliyor...

ya bendede aynısı var hamileliktede öyle olduğunu herseye ağlandığını söylerler ya bendede öyle..

aynen canım ya varya herşeye ağlıyorum...hayal kuruyorum gece mesela bir bakıyorum gözlerim doluyor rabbim tez vakitte kavuştursun bizi herkesi bir gelseler evlensek hep mutlu olsak hep yanımızda olsalar bak yine gözlerim dolduuuuuu...mafoldumben

aynen canım ya varya herşeye ağlıyorum...hayal kuruyorum gece mesela bir bakıyorum gözlerim doluyor rabbim tez vakitte kavuştursun bizi herkesi bir gelseler evlensek hep mutlu olsak hep yanımızda olsalar bak yine gözlerim dolduuuuuu...mafoldumben

ay benimde doldu zaten duygusal biriyim :-)
inşallah o günleri de görcez canım yaa:smiley-cool:

canimm sorma ya bende sabah haberlerde gördüm icim bir tuhaf oldu..ben panik yapmadimda nisanlimin ailesi simdiye kadar hic konusmadilar onunla sadece ben görüsüyorum onlara haber veriyorum..bütün gün beni ariyorlardi benim bilmedigimi sanip telasa koymakta istememisler..en son ablasi bir agladi diyor biz böyle bir haber gördük hala ulasamadik cok telas yapiyoruz felan ben sakinlestirdimde kendilerine geldiler..
allah kimseye vermesin yaa.. cok zor olmali,düsüncesi bile korkunc..

inşallah canım ya bende az evvel albümde evlenenlerin resimlerine bakıyordum onlarla avuttum kendimi hehehe =)
darısı bize inşallahhh
opuyorumnanaktan

bende 4saattir nisanimin videosunu izliyordum=)
iyikide nisan yapmisiz gitmeden gercekten insana cok büyük teselli oluyor..
darisi insallah sana canim benimmm=)

caglo cnm valla bende çok korktum az kalsın ailesini arıyordum valla ama ölenlerede üzüldüm ya allah yakınlarına sabır versinnnn...
şu acemiliği bir atlatsakkkkk başka bir şey istemiyorum....

şafak 12'den sonra 146

caglo cnm valla bende çok korktum az kalsın ailesini arıyordum valla ama ölenlerede üzüldüm ya allah yakınlarına sabır versinnnn...
şu acemiliği bir atlatsakkkkk başka bir şey istemiyorum....

şafak 12'den sonra 146

ben yanlışmı sayıyorum ya benim 145 . ama 11 temmuzda teslim oldu

X