Ksa dnem Askerlik...

cok soguk oluyormus sivas =/
ama soguklara almanyadan alisigiz zatende diger sartlar nasildi nisanlinda??
benimki jandarma olarak gidecek ve daha sivasin neresi olduguda belli degil..

evet sıcağı kadar soğuda berbatmış. biz yemin töreninde 2 saatte kavrulduk resmen elim yüzüm dudaklarım kuru sıcaktan çatladı. nişanlım kapkara olmuştu.

çok şükür atlattık acemiliği. her yerin farklı zorlukları var.Allah sağsalim kavuşutrsun önemli olan bu.

Tutiiiiii
aradim ve yine ulasamadim askima.. bu saatten sonra komutan uyuyormus telefonun orda o yüzden arama demisti askim =/ bu gecede sesini duymadan uyuyacam...
öyle basim agriyorki, patlicak sanki birazdan =(
cikiyorum o yüzden simdi yarin konusuruz yine..
iyi geceler herkesee opuyorumnanaktan

Spor yöneticisi canim..ama meslegini yapmiyor=)
yani üniversite biter bitmez almanyaya geldi, burda master yapmak icin ugrasti..dil sinavini gecemeyince olmadi..
senin sevgilinin meslegi ne canim??
okul biter bitmezmi gitti askere?

cnm benimki avukat yok tatlım benımkı tecil ettirdi okulu bıtırdıkten 1-2 sene sonra ama şimdi bir an önce evlenelim diye gitti bu sene askere

Tutiiiiii
aradim ve yine ulasamadim askima.. bu saatten sonra komutan uyuyormus telefonun orda o yüzden arama demisti askim =/ bu gecede sesini duymadan uyuyacam...
öyle basim agriyorki, patlicak sanki birazdan =(
cikiyorum o yüzden simdi yarin konusuruz yine..
iyi geceler herkesee opuyorumnanaktan

cnm yarın pazar boş olurlar rahat rahat arar seni sende sıkma kendini cnm uyu sabaha arar nasılsa nişanlın iyi geceler caım allah rahatlık versin...

günaydinn =)
pazar günü neden bos oluyorlarki??
aramadi hala, bildigim kadariyla yemin törenine kadar hic bos olmayacakmis..
yemin töreninden sonrada zaten spora katilmasi yasak oldugundan daha fazla görüsebilecegimizi umuyorum=) seninki aradimi bu sabah?

günaydinn =)
pazar günü neden bos oluyorlarki??
aramadi hala, bildigim kadariyla yemin törenine kadar hic bos olmayacakmis..
yemin töreninden sonrada zaten spora katilmasi yasak oldugundan daha fazla görüsebilecegimizi umuyorum=) seninki aradimi bu sabah?

benimki sabah 10 u 20 mi geçe aradı konuştuk şuan boşum dedi...
öğlen serbest kalma durumları varmış yine arayacağım seni öğlen yada akşam dedi beklemedeyim hala canım...

günaydın herkesee
bugün onunda boş günüymüş aradı hemen resmime bakıyomuş futbol maçı yapcaklarmış o da izlicekmiş ayyhh ohaoldumsmile

kizlaaaar aradi az önce..askeriyede salgin varmis cok pis üsütmüs,yemekhaneden limon aldim onlari yiyorum diyordu, sesi cok kötü geliyordumafoldumben
birde botlar ayagina vurmustu ya, simdi ayak bas parmagi cikmis sanirim cok agriyor diyordu ölürüm ona ben yaa cigerlerimi parcaladi resmensenağlama

cnm ya benimkide dün çok hastaydı aynen oda kapmış hastalığı sesi çok kötü geliyordu kıyamam ya ben onaaa askeriyede salgın var demişti banada benimki sabah aradı dahada aramadı çok özledim sesini...

off essek birde diyorki gitmicem doktora yoksa yarinki atislara katilamam :kızgın:
ayy nasil kizdim sanki okula gidiyorda devamsizlik hakki bitiyor =/

X