Ksa dnem Askerlik...

gunaydın kızlar. bızım ıcın safak:55 kaydirigubbakcemile
allahın ıznıyle haftasonu esımın yanına gdıyorum.. gunu bırlıgıne.. cok ozleıdm kızlar.. cook..bayanssulusmile

Ş:53 Rizeye selam
27.01 canım biz 13 martta evci çıktık haftaya yine hakkımız var ama çıkmıcak evci24 nisanda çıkıcak arabamı alır gelirim 3 hafta sonrada dönerim diyo
dönüşü düşünüyorz artık ne mutlu bize
şu yenilerde sınavlarını olsada gelse dimi yaa :))

slm bayanlaryerimseniben.bende gün sayıyorum:1no2:.nişanlım askerdesenağlama.kısa dönem.aralık 11 de gitti.onu çok özledim ne kadar zormuş asker yolu beklemek.senağlamasenağlama

slm bayanlaryerimseniben.bende gün sayıyorum:1no2:.nişanlım askerdesenağlama.kısa dönem.aralık 11 de gitti.onu çok özledim ne kadar zormuş asker yolu beklemek.senağlamasenağlama

canım hoşgeldin bizde 12 aralıkta teslim ettik sevdiklerimizi hep beraber bekliyoruz sayıyooruz azalttık ama meraklanma canım geçicek

canım hoşgeldin bizde 12 aralıkta teslim ettik sevdiklerimizi hep beraber bekliyoruz sayıyooruz azalttık ama meraklanma canım geçicek

hoşbulduk canıma.s..inşallah.az kadı.:Saruboceq:sayılı günler çabuk geçer denilir ama hiç geçmiyor.:çok üzgünüm:hayırlısıyla,sağ salim gelsinlerde geçte gelseler olur.turkbayragiturkbayragiopuyorumnanaktan

Mrb arkadaşlarrr....benide alın aranıza .... bende asker eşiyimm.....kk ne 1 ay kadar önce üye oldum fakat hep kadın sağlığı bölümünde takılıyordum..burayı görmemiştim...görünce nasıl mutlu oldum anlatamam..bişeyler paylaşabileceğim beni anlayan birilerinin olduğunu görmek çok güzell
neyse eşim istanbul hadımköyde...17 mayıs akşamı evimizde olcak inşallah kociş...:teytey:

gunaydın kızlar şafak 47 turkbayragi.
kociş dıyorkı hemen tatıle cıkalım. 17 mayısta tekırdagdan nereye gdeyım ben.. ankaraya gel gerı gt cok ters. deıdm bende gökçeadaya gdelim. varmı adalı yada çanakkaleli yada oraları bilen yer öneren kk arkadasııımm :icecream:

merhaba herkese
sizin ne güzel az kalmış
benim nişanlım kışa gidicek kasım sonu ya da aralık başı
şimdiden asker yolu gözleyenlerin
gözleriaydın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…