Ksa dnem Askerlik...

günaydın idencik nassın Aksaray'dan Bayburt'a selamlaaaar:)

ve aleyküm selam
nasıl olalım canım yine bi p.tesi yine haftasonunu meraklı bekleyiş =))
buhafta sonu daha güzel olcak çünkü sevdiceğim eve gelcekhihoyyyt sositososito :)))

ve aleyküm selam
nasıl olalım canım yine bi p.tesi yine haftasonunu meraklı bekleyiş =))
buhafta sonu daha güzel olcak çünkü sevdiceğim eve gelcekhihoyyyt sositososito :)))

varya böle sölüyon valla bi gün bi yanım şişecek inan kıskanıyom bak:çok üzgünüm:

mart bitseydi biraz daha rahatlıcaktık galibaaa
ay evet ya bu mart pek uzun bi ay.haftasonu çarşı izni de olmasa napcaz bilmem.geçirdiğimiz günlere bakıyorumda şöyle bir daha başa dönsek ıyyy tüylerim diken diken oluyo sabredemem heralde.bir an önce evime gitmek istiyorum..

canım ben sonu düşündükçe iyice bunalıma giriyorum
gelcek eşya alıncak perde halı gelinlik kına elbisesi balayı oooofff
bi gelse ne ara temmuz oldu anlamıcam heralde =)))

kızlar selamlar :) biz balayına nereye gitsek bilmiyoruz yardımcı olabilirmisiniz

canım biz marmaris bodrum ve tokat (memleket) turu yapıcaz 15 gün nerde ne kadar kalırız belli değil daha ama öyle düşünüyoruz.önemli olan balayı değil zaten aşkım yanımda olsun yeterli :)))

canım ben sonu düşündükçe iyice bunalıma giriyorum
gelcek eşya alıncak perde halı gelinlik kına elbisesi balayı oooofff
bi gelse ne ara temmuz oldu anlamıcam heralde =)))

aynen canım bende sendenmm geldiğinde aynı koşturmayı bende yaşıcamm eşya ev haerşey bizi beklioo hayırlısı olur umarmm bi gelselerdeeeee..

kızlar selamlar :) biz balayına nereye gitsek bilmiyoruz yardımcı olabilirmisiniz

biz kıbrısa gidicezz orda tanıştık çünkü orası bizi birleştirdii anlamı büyükk tabii :) canm kıbrısta çok güzel yaz için yada fethiyeyi öneririm sana orda bi otele gitmiştik geçen yaz green forest ismi herşey çok güzeldi yemekleri bile harikaydıı hem doğa hem denizz hemde ölü denşiz turlar falan var süperrdii.. kaydirigubbakcemile2 ..

aynen canım bende sendenmm geldiğinde aynı koşturmayı bende yaşıcamm eşya ev haerşey bizi beklioo hayırlısı olur umarmm bi gelselerdeeeee..

canım benim ev alındı ama aşkım çöp bile aldırmıyo oda onu hayal ediyo sanırım beraber alalım herşeyi diyo o yüzden onu bekliycem ve 1 aydan az bi zamanımız var hazırlanmak için :S

ayy kızlar bende aynıyım ya ufak şeyleri falan mutfaktakileri nevresimleri falan hep aldım onlar bitti son taksitim var bu ay ve bitti sadece artık 17 mayısı beklicem nişanlımı düğünde 10 temmuzda herşeyi nasıl yetiştiricez bilmiyoruz ama bende nişanlımı bekliyorum büyük şeyleri almak için baya bi yorucu geçicek hepimiz için ama TATLI yorgunluklar offf zaman geçsede o günler gelse yaaa bu arada haftaya cuma aşkımın yanına gidiyorum yupppiiiiiii

evet canm tatlı yorgunluklar tabii hepimiz için en güzeli olur umarımm bu kadar belkedikk dimiii kaydirigubbakcemile3 bende alıcağımı aldım bi odaya koydum canm zamanın gecmesini bekliormm bende gidicem 25inde yanına bigidiyim görüyim canımıı moral olur ikimizede sonra son 1 ay dicezz artk inşallahh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…