Ksa dnem Askerlik...

e tabi canm gelinlik falan ne alması şimdi o gelmdenn alırmıyım hiçç mobilyalar içinde oralarda modern iyi mobilyalar nereleren bulursak paylaşalım cnm.. benm de aynen onlar kaldı iştee. yerimseniben

canım masko var koçtaş var ikea var burda.gezmedim pek ama sizden önce ateşe atlıcağım için paylaşırım ozaman wala düşünmesi bile güzel ya olduğu kadar artık aşkım yanımda olsun gerisi zamanla olur hiç dert etmiyorum :))

günaydınn.. şafak : 65 vustal tarıhıde 2 nisan inş aşkımın canım kocamın yanındayım kızlar..

Ş:60 Tokata Tokatıma slm olsun
Bitir şu askerliği aşkım gidicez slm yolladığımız toprağa :))

Günaydın iden

Günaydın Tokat seni düşünüyoruz sabahın bu köründe taa nerelerden Tokat :)))

Günaydın ılarzucum
walla düşünmekle kalma bir gün alini de al gel çok güzeldir oralar gezdiririm seni şu askerliği çıkaralımda aradan :)))

oooyyy bebekimmm tokatın nesi meşhur canım?

şu durumları bi düzene koyalım hep gezmek istiyorum ben de:))

Tokatın meşhurları sısarısıyla aşağıdaki gibidir;=))
-Yaprak
-Üzüm
-Şarap
-Pekmez
-Ballıca Mağrası
-Kaplıcalar
-Çemen
-Bat (mercimekli bi yemek)
-Keşkek
aklım fikrim yemekte boşuna deil baksana tokatın en çok yiyecekleri meşhur hahahahah

:roflol::roflol::roflol:

üzüm çıkıyor mu sizin orda şaşırdım doğrusu gülüm şarabı meşhur hee hem şaşırdım hem sefindim:)))

bursanın da yemekleri meşhrdur

Uludağı yeşşilliği dışında

iskender kebap
şeftali
kestane şekeri

en güzel kilo aldıran yiyecekler:)))cokacimcoook

yeşil çay içiyom depreştirme beni zati akşam yemeğinde bol salata ve pilavsız yemek yedim çok içim gitti :)))

recim yapmak ısrar etmek demektir bence.

ısraaaarrr ediyoruuummmma.s

ben bursaya geldim biliyorum çok güzel yerler iskenderinide yedim kestane şekerinide ama şeftali yemedim =)))
uludğada çıktım harika yerler gerçekten o tepede bi çay bahçesi var türkiyenin en eski iş bankası binasının karşısında ordada oturdum ama küçüktüm lisedeydim ah ne güzel günlerdiiiii :)))

Ay ya yaz gelse de alimlen tekrar çıksak uludağa

geçen sene ne güzel piknik yapmıştık başbaşa çok hoştu yaaa:))))

iskenderi de çok fenadır gülüm yaaa insan yedikçe y,iyesi geleyor

Ay ya yaz gelse de alimlen tekrar çıksak uludağa

geçen sene ne güzel piknik yapmıştık başbaşa çok hoştu yaaa:))))

iskenderi de çok fenadır gülüm yaaa insan yedikçe y,iyesi geleyor

evet haklısın gerçekten öylee
kız tokatında tokat kebabı meşhurdur onu unuttum
onu ye daha kebap tanımam diceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…