Ksa dnem Askerlik...

Ya ıŞte kendıne guvenıyon demı guzellıkte taramadan gelıyon. Bılsenkı cırkın olcan taramadan dısarı bır adımbıle atman. Senıgıdı senı sende bılıyon demı

Bende cıkcam alısverıse askıma gıtcem 5 martta hfta sonu sole bı dolanaym bakayım guzel bı kot bakayım. Gıtmeden sımdı 3 kılo daha vermeyı planlıyomama alcam oda potluk yapcak uff ya bu belırsızlıkten alısverısın bıle tadı olmuyo.

Hep gıydıgımm bı kolejlı etegım vardı. Bıgın ıse gelırken onu gıydım ay ne bakayım nerdeyse kasımklarımda duruyo . Hanı ceksem belımden cıkıyo fermuarı acmadan. Heeheeeee cok mutlu oldum

kıss iden sevicen tabiki de ....kaynanam bana gecen hafta hakiki deri montla çizme aldı die ben kaynana sempatizanı oldum ev alsa napardım bilemiyorum :) :roflol:

oooohh kaynanalara ne oluyor böyle:)) oğalnlar gidince imana mı geldiler :))))

aman boşver bana da pahalı geldi 30 bile canısım paazarda aynılarını daha uzuca buluyorum bende bidenem

kızlar bu hafta alışberiş haftasıydı galiba bende çizme aldım yaa evet bu CıMRıLıK bendede başladı yaa herkes şaşırıyo bende şaşırıyorum kendime çizmeyi zor aldım valla hiç para harcamak istemiyorum yaa çeyizime bir sürü şey aldım taksitim var offf

Ya İŞte kendıne guvenıyon demı guzellıkte taramadan gelıyon. Bılsenkı cırkın olcan taramadan dısarı bır adımbıle atman. Senıgıdı senı sende bılıyon demı

hee ya gülşüm ondan zati otobüse bindim bi allahın adamı kalkıp yer virmedi saçı başı yapınca verirler ama:))))

biizm erkekler hatuna göre centilmen anacım:))))

ben neden öle değilim ya hala bi mokum yok bi de kıyfet peşşinde koşuyorum deli gibi

ben bu ay aöf taksiti yatırdım bide yol paraları büktü belimi =)))
hayırlısı herşeyin iyidir cimrilik merak etmeyin :))

askım al sen canım dedı ben gelınce oderım hepsını hıc sıkma kendını sen herseyı hakedıyosun dıyo. ay ole dıyınce hıc harcıyasım gelmıyo

ılarzuu haklısın cok polıtıkacı bunlar ama benımmı ı yapamaz polıtıka. cunku bılır ben almam almam sonra bı cıakrım alısverıse 500 asagı cıkmam . o yuzden az az alsa barı bırden yuklenmese dıye dua edıyodur .

var ya şu erkekler az anasının gözü değil dimi:))))

akıl ermez bunlara yaw dicem ama biiz de aşağı kalırımız da yok ki :)) bak bilerek de almıyoruz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…