Ksa dnem Askerlik...

günaydın elvincim benden erkencisin bugün
ben sabah tarlamı topladım geldim :KK70: :KK70:
kııss evimizide aldım hafta sonu aşkımın yanına gittim doğum gününüde kutladım fırtına gibi bi hafta sonu geçirdim walla
ve sonunda çift rakamlar Ş:97 :)))

günaydın elvincim benden erkencisin bugün
ben sabah tarlamı topladım geldim :KK70: :KK70:
kııss evimizide aldım hafta sonu aşkımın yanına gittim doğum gününüde kutladım fırtına gibi bi hafta sonu geçirdim walla
ve sonunda çift rakamlar Ş:97 :)))

canım benim çok sevindim senin adına ne güzel iştee iki günü de attın bölece.. zaten haftasonu zaman çabuk geçiyor... benim de perşembe doğum günümmm istemiyorum aşkım olmadan kutlamak :KK43:... ama kargo da beklemiyorum deiil :)...

Şükür çift rakamlardayız... bundan sonra plakaları bekleyelimm galii... zemuszemus

evet ya benim şansıma doğum günümde yemin törenleri oldu burdaydı kutladı gitti onunkinde ben gittim bu hafta sevgililer günü biz kutlamasını kaldırdık ama yinede şansımıza evci izinine çıkıcak haftasonu eve gelcek beraber olucaz yine
inşallah enişte bey yapar bi kargo belkide vermiş bu hafta çarşıya çıkıncaa :)))

ya aşkım bu konularda iyidir... sürprizi falan sever bakalım bende değişik bişiler bekliorum :) özel günlerde kazak falan almayı sevmez öle ...ama essaslı bir mektup ne bilim yaratıcı romantik bişi falan yollassa barii :) :)

walla ben aşkımdan kaynanamdan daha zerrei miskal :)) kadar bişey beklemiyorum
215 bin tl ye ev aldık c.tesi =)))

çiçek torbaları günaydın :)))

böğün burdayım çiçekler

idenimm ooowwwooowwwwww kız kaynanan mı aldı yoksa evi bat rahat başka da bişey istemem demişsin

öyle kaynanaya ben can gurban anacım:)))) güle güle otur rahat rahat döşe bitanesi çok sevindim

insanın evlenirken kendi evine çıkması gibi güzel bişey olabilir mi canım çok mutlu oldum senin adına:)))

nasılsınız bideneler nasıl geçti hafta sonları

kızçeler hafta sonu bayağı çabuk ve koşuşturmacalı geçti dün 5 tl ye pazardan bi elbise aldım akşam eve gittim bi giydim şaşarsınız harika durdu yaaa çok biğendim:))) kumaşı 5 olmaz yani:)))

20 tl ye aldığım elbise o kadar güzel durmuyor yani:)))

[ı]günaydın güz hoşgeldin caneeemm[/ı]

idencim ev ısıne cok sevındım drısı basımıza ınsaalh. Ahh aahhh nerde bızde ole kaynana. Ne sanslısın . Dılerım mutlulugun daım olur.

çiçek torbaları günaydın :)))

böğün burdayım çiçekler

idenimm ooowwwooowwwwww kız kaynanan mı aldı yoksa evi bat rahat başka da bişey istemem demişsin

öyle kaynanaya ben can gurban anacım:)))) güle güle otur rahat rahat döşe bitanesi çok sevindim

insanın evlenirken kendi evine çıkması gibi güzel bişey olabilir mi canım çok mutlu oldum senin adına:)))

nasılsınız bideneler nasıl geçti hafta sonları

kızçeler hafta sonu bayağı çabuk ve koşuşturmacalı geçti dün 5 tl ye pazardan bi elbise aldım akşam eve gittim bi giydim şaşarsınız harika durdu yaaa çok biğendim:))) kumaşı 5 olmaz yani:)))

20 tl ye aldığım elbise o kadar güzel durmuyor yani:)))

şekerim gunaydın. Kıyafetın ıcındekı guzel olunca 5 lıralıkta guzel durur 55 lıralıkta.

saol ilarzucum walla kaynanamla ben gittim aldım afişi indirttik kapıya çıktık sarılıp ağlaştık :KK70:
bazen tutsada seviyorum kaynanamı :p :)

kızlar gününüz aydın olsun İNŞALLAHH zemuszemus
CANIM ÇOK SEVİNDİM EV ALMIŞSINIZ ALLAH GÜZEL GÜNLERDE OTURMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH BİZİMDE OLUR :Saruboceq:

kıss iden sevicen tabiki de ....kaynanam bana gecen hafta hakiki deri montla çizme aldı die ben kaynana sempatizanı oldum ev alsa napardım bilemiyorum :) :roflol:

ilarzum güle güle giy canım... bakalım nasılmış elbisen :)... bende haftasonu kazığın eşiğinden döndüm.. bi mağazada bi kazak beğendim 50 den aşağı inmedi bende almadım.. sonraaaa başka yerde aynı kazağı 30 a buldum :)... işin garibi onu da almadım hevesim geçmiştii :)

idencim ev ısıne cok sevındım drısı basımıza ınsaalh. Ahh aahhh nerde bızde ole kaynana. Ne sanslısın . Dılerım mutlulugun daım olur.

şekerim gunaydın. Kıyafetın ıcındekı guzel olunca 5 lıralıkta guzel durur 55 lıralıkta.

oyy sebah sebah çok iii geldi :)) özellikle böğün uykusuzluktan sabah saçımı bile taramamdan geldiğimden işe:)))

saol ilarzucum walla kaynanamla ben gittim aldım afişi indirttik kapıya çıktık sarılıp ağlaştık :KK70:
bazen tutsada seviyorum kaynanamı :p :)

ooyy yirim o kaynanayı ben canım yaaa

kızlar gününüz aydın olsun İNŞALLAHH zemuszemus
CANIM ÇOK SEVİNDİM EV ALMIŞSINIZ ALLAH GÜZEL GÜNLERDE OTURMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH BİZİMDE OLUR :Saruboceq:

inşallah canım allah herkeze ağız tadıyla oturacak ev nasip etsin inşşalh :)))

kıss iden sevicen tabiki de ....kaynanam bana gecen hafta hakiki deri montla çizme aldı die ben kaynana sempatizanı oldum ev alsa napardım bilemiyorum :) :roflol:

kaynanacuğum benim yaa:KK70:
bak nasıl kanım kaynadı hahahaha

ilarzum güle güle giy canım... bakalım nasılmış elbisen :)... bende haftasonu kazığın eşiğinden döndüm.. bi mağazada bi kazak beğendim 50 den aşağı inmedi bende almadım.. sonraaaa başka yerde aynı kazağı 30 a buldum :)... işin garibi onu da almadım hevesim geçmiştii :)

kız bütün kış bir kazak ya aldım ya almadım iyice cimri oldum walla =)))
bi monta heveslendim sonunu biliyosun :KK70::KK70:
yaza kadar da bişey almam ama yazın vururum dibine :))

inşallah canım allah herkeze ağız tadıyla oturacak ev nasip etsin inşşalh :)))

kaynanacuğum benim yaa:KK70:
bak nasıl kanım kaynadı hahahaha

kız bütün kış bir kazak ya aldım ya almadım iyice cimri oldum walla =)))
bi monta heveslendim sonunu biliyosun :KK70::KK70:
yaza kadar da bişey almam ama yazın vururum dibine :))

ayy bende cimriyimm yaaa önceden böle deildim... şimdi beş kuruşun hesabını yapıom kız varya bu evlenecek kız psikolojisi :)... ama aşkım gelmeden alışverişe çıkarım..

X