Ksa dnem Askerlik...

ne sukuru 3 kılo azmı. Ah benım de marta kadar bi 3 kılo daha vermem lazım.

Ya sekerım bısı sorcam bu ıtıbar puanı ne, ne ıse yarıyo

onlar sana hani kullanıcı panelinden ufak tefek şeyler yazıyorlar ya profilin değil ama kullanıcı panelindeki yazılar o her yazıya artı yada eksi puanlar veriliyor bunlar itibar puanı canısım

gozünaydın gız dua et bende verimmmm:smiley-cool: hee güz sonunda regl oldum ohhhhhhhhhkaydirigubbakcemile3

kız ne zamandır yapıyorum düşünsene anca 3 kilo yaa 1 aydır neredeyse:)):mymeka:

GÖzÜn aydın gamısım ya olamayınca kotu oluyo benımde ay sonu olmam mart 5 e kadar bıtmesı lazım 1 gun bıle sekmemelı yoksa cok kotu

1 ayda 3 kilo iyi devam et ben tuhaf bi şekilde hiç kilo veremiyorum anlamadım gitti metabolizmam çok yavaş herhalde napcam bilmiyombilmiyorumkismile

teşekkür ederim elvinim hadi bakalım devam edek

termo eşorrman da aldım guz gibi zayıflıcam bal köpüğüm

Elvıncım ben aksam yemekelrını kestım sadece elma yıyorum bıde spora devam edıyorum. Sabah ve oglende gayet az yıyorum

guz akşam yemeklerini kesmek doğru mu yaa.... sonunda diyetten çıkınca daha fazla almayalım sonra..

uff bende verdim de sanki doğrusunu yanlışını hesaplıyorum

guz akşam yemeklerini kesmek doğru mu yaa.... Sonunda diyetten çıkınca daha fazla almayalım sonra..

Uff bende verdim de sanki doğrusunu yanlışını hesaplıyorum

canım ben ıs cıkısı spora gıdıyorum orda 9 da evde oluyorum 9 dan sonra bısey yımem. Ama sen salata sebze gıbı bıseyler ye tabı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…