Ksa dnem Askerlik...

tencerem var tavam var kiloluyum bende hava ne arar
bünye meselesi canım buuu balık yağı hapları var onlardan al iç işe yarıyo diye duymuşgit kendini fast fooda ver ne bilem ye illaki alırsın

ılarzu meyve nası yenmez kız. Valla 3 ogun meyve yıyebılırım harıkalar ya hepsı ayrı bı dunya

keçi boynuzu pekmezi neyin içiyom annem pek kötü kokuyo tütün gibim bişe.alacam ama ahtım var kociş gelince anamm dicek hatuna bak

keçi boynuzu pekmezi neyin içiyom annem pek kötü kokuyo tütün gibim bişe.alacam ama ahtım var kociş gelince anamm dicek hatuna bak

evetttttttt delikafadulden bende öle demesini istiyorum kilo lazım kilooooooooooo o gelene kadar kilo almam lazımmmmmmmmmdelikafaduldendelikafadulden

evetttttttt delikafadulden bende öle demesini istiyorum kilo lazım kilooooooooooo o gelene kadar kilo almam lazımmmmmmmmmdelikafaduldendelikafadulden

:)) ilahi nasıl tercüman olmuşum iç sesine :lepi: ya aslında bu hasretin sonunda bizi görsünlerde dünya gözüyle küloyu sallamazlar amaaa ama sadece bir süre sonra orana burana dikkat ederler tabi. benim eşim feci ayrıntı manyağıdır şıppadak anlar herşeyi.geçen msnde kilomu aldın dedi.almadım tabi de camdan öle göründü heral ya da öle istiyoda yol yapıyo zannımca.

Bnım kı anlamıyo kılo verdıgımı cam bıraz kılolu gosterıyo bıdebenım yanaklar var surprız olcakbaya

Bnım kı anlamıyo kılo verdıgımı cam bıraz kılolu gosterıyo bıdebenım yanaklar var surprız olcakbaya

aynen canım ya bende kocayanakım biraz ama vesikalık sadece gerisi fos:roflol: eşim öle çok kilo sevmez zaten ama ben giydiklerimin içinde böcek gibi kalmaktan bıktım artık 34 ve xs bulunmuyorki her yerde.eşimde çubuk kraker gibiydi evlendiğimizde şimdi acık kalınlaştı

ılarzu meyve nası yenmez kız. Valla 3 ogun meyve yıyebılırım harıkalar ya hepsı ayrı bı dunya

ay ağzımda büyüyor annemler zorla yediriyor hatta bünye kaldırmaz diye yanında da yoğurt bile veriyorlar şaka olsun diye o kadar nefret ediyorum erkenden yatarım annemin meyve hazırladığını görünce

ay kızlar akşamları şarap için kırmızı
turşu yiyin bol bol bak nasıl iştah açar

canım arzumm benim iştah maşallah çok iyi acaip yemek yerim ama tık yok sinir oluyorum, mesela abla 2lok bişey yer ama balık etli o Allahım ablam nasıl ben nasıl yaa :S

ay iyi yalnızım sandıydım bi an.ben evdeyim tabi milletin işi gücü var haliyle yazamıyolar her an.

damlam o zaman fazla koşuşuturmayacan oturarak yiyecen

bir de diyet listelerinde genelde
süt vermezler
hergün süt içmeyi denedin mi içine ekmek doğrayarak şekerli süt
ahh miss gibi olur beeee

ah ılarzu o dedını ben yapcam kalorılı olmasa ama rakı dan gıtcem ben sarabı askımla ıcıyom askım gelcek martta ona saklıyom kalorı almayı

oyle sarhos olsamkı bır an senı unutsam unutsam bu gunlerı yarınları unutsam

ah ulennn aahhhhhhhhh

ah ılarzu o dedını ben yapcam kalorılı olmasa ama rakı dan gıtcem ben sarabı askımla ıcıyom askım gelcek martta ona saklıyom kalorı almayı

oyle sarhos olsamkı bır an senı unutsam unutsam bu gunlerı yarınları unutsam

ah ulennn aahhhhhhhhh

ben de aşkitomla içmeyi özledim gül reçelim yaa ne güzel mayhoş olurduk yaa

ben de kırmızı şarabı çok severim balım doluca öküzgözü boğazkere:)))
of amanın ooooffffff

Kırmızı sarabı bende cok severım . Ama askım gıdınce rakıyya vurdum Şarap aŞk ıÇkısı gıbı gelıyo bana rakı keder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…