Ksa dnem Askerlik...

guz nasıl s yapıyorsun meleğim anlatsana step aerobik mi
yoksa aletlerle mi çalışıyorsun sadece

bu arada süpersin köpüğüm

of ya ben de sevdiceğim gelene kadar 50 kilo olabilsem ne hoş olur.ya geçen yengemin günü vardı arkadaşları geldi bana dedilerki koxan gelene kadar kilo al yoksa adama batıcak kemiklerin ya çok ayar oldum batacak kadar değil ama haklılar bir derece 165 boya 47 kilo.ay bi dün eşimle konuştuk askerin biri diğerine kartopu yapıp atmış garibimin gözüne gelmiş ağlamış hüngür hüngür,komutan ikisini de fırçalamış.yazık yaa

ayy benimde kilo almam lazım kızlar siz zayıflamaya çalışıyosunz bende almak istiyorum maiberf gibi

ayy benimde kilo almam lazım kızlar siz zayıflamaya çalışıyosunz bende almak istiyorum maiberf gibi

bayun kilon kaç şeker benim kadar mısın sen de.kociş gelene kadar cicişler alıyım diyorum böle seksapeli bol olanlarından ama vücut lazım dolduracak demi ama offfff.

aynı senin gibi canım 165boy, 47 kilo, ya benim belim çok ince beyeniyorum, fiziğim çok düzgün ama bacaklarım zayıf özellikle bacak üst kısımdan almak istiyorum ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum kızlar bacaklar nasıl kalınlaşır yaaa yardım edinn

bende benimkine kpss kitapları götürdüm ders çalışıyo bu sabah aradı dedi dün akşam olay çıktı koğuşta aşağıda herkez birbirine girdi ben yukarda ranzamda oturdum ders çalıştım çok komikti diyo
dedim aman öyle yap aşkım sevindim şimdi dedim
ya her salağı adam etmeye kalksam şafağım yetmez ne uğraşcam diyo bal böcüğüm ya seviyorum ben bu adamı :)))

bikoltuk kap kendine sonra o koltuktan sadece wc ihtiyacı için kalk ve akşama kadar yeee
dalgamı geçiyon beeee
bayada kafiyeli oldu heee -tatlicadiarzu-

damla spor yap kas yapsın bacakların ama sen bana normal geldin 47 den fazla gösteriyorsun yada tam ayarındasın bence balım sen

bikoltuk kap kendine sonra o koltuktan sadece wc ihtiyacı için kalk ve akşama kadar yeee
dalgamı geçiyon beeee
bayada kafiyeli oldu heee -tatlicadiarzu-

canım ben çok yemek yerim zaten ama yememe rağmen kilo alamıyorum bacaklardan almak istiyorum bacaklarım zayıf kuşum ya

yavrucum o genetik bende de aynı bacaklar ince pantolonların popsu oturuyor alt kısım bol.ona yapacak bişe yok sanırım bende hatlardan memnunum ama az daha gtenişlesinler be fena mı

damla spor yap kas yapsın bacakların ama sen bana normal geldin 47 den fazla gösteriyorsun yada tam ayarındasın bence balım sen

biraz almam lazım canım ya bacaktan alsam yeter üstü önemli değil bebişim ya kaynanamda düğüne kadar biraz kilo al diyo, bende alamıyorum napim diyorum alırsın kızım alırsın diyo sinir ediyolar beni

yavrucum o genetik bende de aynı bacaklar ince pantolonların popsu oturuyor alt kısım bol.ona yapacak bişe yok sanırım bende hatlardan memnunum ama az daha gtenişlesinler be fena mı

bende onu diyorum canım ya biraz almam lazım ama olmuyo bunun için çok uğraştım hatta kk'ya üye olma sebebimde bu yüzdendir (ilk defa açıklıyorum)

guz nasıl s yapıyorsun meleğim anlatsana step aerobik mi
yoksa aletlerle mi çalışıyorsun sadece

bu arada süpersin köpüğüm

şekerım aksam yemegı yemıyorum sadce 3 kucuk elma hem agırlık hem kardıyo calısıyorum haftanın 4 gunu

biraz almam lazım canım ya bacaktan alsam yeter üstü önemli değil bebişim ya kaynanamda düğüne kadar biraz kilo al diyo, bende alamıyorum napim diyorum alırsın kızım alırsın diyo sinir ediyolar beni

canım senın gıbı olmakk ıcın neler vermezdım

canım senın gıbı olmakk ıcın neler vermezdım[/QUOTE]

öle demeyin kızlar ya kilo kadar zayıflıkta kötü herkes bişey diyo insanın moralini bozuyolar

damlam senin yazdıklarını imrenerek okuyorum ne güzel yaa inan tam tersi çok daha kötü bi durum

guzuim kardio falan temem de o akşam yemeği işi olayı karıştıryor heleki ben meyveyi ağzıma koyamamzken....

öööff ne yapmalıyım ben yaaa kesin şu gırtlağımı diye toktora mı gitsem

ay sormayın ya kaynana insanı beni delirtirdi zaten hem kilo vercem diye yırtınır hem bana bakıp hasetinden kuprkurusun sen de öle de olmaz derdi.gösün bile yok gibi dedi daha yeni evlendiğimde ya çok bozulmuştum.herkesin bi derdi var işte kimisi fazla kilodan kimi olmayan kilodan yakınır bu düzen böle.kilo alsak bu seferde dengesiz oldu popomdakş bacaklarıma gitse,yüzümdeki göğsüme inse der dururuz.ama yine de 50 olmak istiyom been

aman 3 kiloda ne var bee iki gün çok yesem 3. gün almış olurum zaten hahaha =))
ama haklısınız kızlar ben hep derim çookk zayıfları görünce sizden bahsetmiyorum yine orantılı gibi ölçüleriniz ben ekstralardan bahsediyorum
öyle olucağıma böyle olmaktan son derece memnunum

bak sen havasını da attı arada.çirozuz evet napalım.evlenince alırsın dediler yok alamadım kocişe aldırdım ben aynı.ikinci etap çocuk.bakalım sonra ne olacak.off o zamanda sarkık surkuk olcez ama değer be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…