Makyaj Ürünleri Kryolan Makyaj Ürünlerini Hiç Denediniz mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hadı ya gercı dogru temızlemedıkden sonra her urun sıvılce yaparda...mac farları cok gzel..lastıng performance maxtan cok memnunum ama btmek uzre..alıyım dıyorumm macden netten getırtırım tabı agustos sonunda hemsıcaklar hem fondotenım bter bilmiyorumkismile....uçuşa başlama donemıme denk gelırse alabılırım amsterdam yada parıstekı lyona gıdersem ucuza getırebılırım orda kozmetık ucuz

tugce canım sana munıhten getırdıgım lancome fondotenden memnunmusun bu arada?

ayy canım gidersen mutlaka birer tane daha isterimmopuyorumnanaktan

lancome süper canım,dokusuna felan bayılıorum,açıkçası kullanmaya kıyamıorum..
hem senin hediyen,hem de bitmesini istemiorum oyüzden sadece özel günlerde bebemopuyorumnanaktanzemuszemus

Evet double weardan cok memnunsun bılıyorum okypetecim.
MAC in ten urunlerı mıneraller hariç agırlar,sivilce yapıyorlar ve akabılıyorlar.
Son kat pudralarını surmek gerekıyor.
resmimde mesela estee var. çok memnunum..
mac hiç kullanmadım.
hoş benim cildimde sivilce sorunu yok .. o yüzden yüzüme ne sürsem,sivilce olmuyor ama nemsiz cildim. bazı ürünler kurutuyor...

ayy canım gidersen mutlaka birer tane daha isterimmopuyorumnanaktan

hem senin hediyen,hem de bitmesini istemiorum oyüzden sadece özel günlerde bebemopuyorumnanaktanzemuszemus

kız delı kullan ben daha sana neler getırırm sempatiksalakcinni kıbrıstan sıgara ıckı hellım
munıhten kozmetık abur cubur parısten parfum krem telavıvden converse hehehe sempatiksalakcinni

turkıyede elması armudu meshur sehırlerın bana gorede oraların bunları meshur kaydirigubbakcemile2 cok gezmek başa belaaa elınde para kalmıo ınsanın şu kryolanda aklım kaldı ıhtıacm yok dıe hıc almadım ama merak ettım esra erolun cıldındede neydı adı sponsoru bıse kullanıolardı onun gbı bıseysanırım kalıp gbı

resmimde mesela estee var. çok memnunum..
mac hiç kullanmadım.
hoş benim cildimde sivilce sorunu yok .. o yüzden yüzüme ne sürsem,sivilce olmuyor ama nemsiz cildim. bazı ürünler kurutuyor...

yağlı bir yapısı var,nemli degil resmen vıcık cıvık yag okypetecim.Hic onermıyorum ınan senın cildini bile bozabılır.Ama mineral serisi sahane ona sozum yok

ezgim makyajını KRYOLANLA yaptır ve mutlaka sabitleyici kullansınlar söyle
canım bızım buralarda bu markayı kullanan kuafor varmı bılıyormusun
erol bulut kullanıyor dıye duymustum ama emınde degılım

Bazı cıltler bu markanın ten urunlerı kusuyor,agır gelıyor.Bence gelın makyajından kullandıgımız bıldıgımız urunlerı kullandırmalıyız.

Makyaja baslamadan once primer uygulanmalı yuze,sonrasında ise oksijen oranı yuksek bir sabıtleyıcı kullanılmalı

dedıklerını dıkkate alıcam,zaten dugunden once prova yaptırırım bakalım buda kusucak mı :sinifsinif:

ezgim bi sor istersen buralarda fazla kuaför bilmiyorum ben yaylada var bitane büyük sanırım o kullanıyordur

sitesinde yazıyordu kızlar oradan bakalım bayilikerine oralarda vardır belk uygulama yerleri falan

yaylada nexus du sanırım orda uygulanıyo bu tarz makyaj.
kuzenim orda yaptırdı gelin makyajı ve saçını
hem önceden prova da yapıyolar saç makyajı
garanti bi çözüm gibi.

canım bızım buralarda bu markayı kullanan kuafor varmı bılıyormusun
erol bulut kullanıyor dıye duymustum ama emınde degılım

dedıklerını dıkkate alıcam,zaten dugunden once prova yaptırırım bakalım buda kusucak mı :sinifsinif:

Canım mutluluklar dılıyorum :)

garanti bi çözüm gibi.

anam ciddimisin çok sevindim buna oraya yakın sevdiceğim düğün makyajına oraya giderim olmadı. gerçi kına önemli benim için burdakini beğenirsen ist. daki düğün için de oraya bakarım süper oldu bu haber

Daha önce hic duymamistim bu markayi... Merak ettim sempatiksalakcinni internetten ismarlayiverdim biseyler 1x ultra foundation fluid
1x siyah kalem

Bakem nasil biseymis, gelince görüslerimi bildiririm buyrunnnnnnnnn

özel günler içün
bi fondotenini alam bende o zaman
porselen makkajı mı ydı neydi
bebek kibim olarım zemuszemus
fiyatlarda çok uçuk deel bence

Bence fiyatlar fazla ucuz ben fondoteni 12 euro kalemi 4,95 e aldim. Insallah kaliteli biseydir.

lancome fondotenin üstüne tanımam tuçi:1closedeyes:porselen görünüm veriyo..muhteşem bişeyboshayallersmile
garanti bi çözüm gibi.
evet amanro nexus..süpersonik bi yer.uzay üssü gibi..üstelik o kaliteye o fiyatlarda yuh yaniakannehir

anam ciddimisin çok sevindim buna oraya yakın sevdiceğim düğün makyajına oraya giderim olmadı. gerçi kına önemli benim için burdakini beğenirsen ist. daki düğün için de oraya bakarım süper oldu bu haber
kuzen fiyatlarıda çok uygun..bi kere gittim oraya,nişanlımın kuzenini everiyoduk,saçlarımızı yaptırdık bizdebayanssulusmilemakyajda ondu on:lepi:

bu ürünü daha önce bir arkadaşımın gelin makyajından biliyorum. harika olmuştu.bende araştırıyordum ama bazı arkadaşlar günlük kesinlikle kullanılmaz çok ağır demişler. ayrıca pahalı demişler. peki benzer markalar önerebilir misiniz? böyle palet istiyorum bende .
sanırım bu kryolan sadece televizyon ve düğün makyajında kullanılıyor

Profesyonel makyaj ıcın zaten,gunluk degıl..

Palet dıyorsanız eger bu konuda MAC iyi , birde YSL ninklieri cok sevıyorum ben

bu topikte yazılanları okuduktan sonra alacağım varsa da almam, hem pahalıymış hem özel günler içinmiş.
aslında güzel görünüyodu ama sokakta film setinden fırlamış gibi gezecek halimiz yok ya...

Belkide türkiyede fiyatlar pahalidir, diger ünlü firmalarin ürünleriyle kiyaslarsak fiyatlar ucuz bile sayilir. Ama günlük hayatta kullanilabilir mi orasini bende bilmiyorum... Gelince deniycem

X