Makyaj Ürünleri Kryolan Makyaj Ürünlerini Hiç Denediniz mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hiiii ilarzu canım kıs bunlar baya güzellermiş ya ama azcık pahalımı ...ay elleriniz dert görmesin kıslar tamda geçen tanrıçaya bi fikir danışmıştım sanki bunlar aradığım şeyler dimi tanrıça ..öpüyorum sizi :)))

hiiii ilarzu canım kıs bunlar baya güzellermiş ya ama azcık pahalımı ...ay elleriniz dert görmesin kıslar tamda geçen tanrıçaya bi fikir danışmıştım sanki bunlar aradığım şeyler dimi tanrıça ..öpüyorum sizi :)))

evet bidenem profosyenel malzemeler olduğundan tuzlu olabilir.

Sinemada korku efekti vermek için falan kullanıldığını biliyorum bi yerde görmüştüm kesik boğaz bilmem ne makyajlarında kryolan ürünlerini kullanıyorlardı cano

bitanem ben sana topiğimde cevap yazdım,ama görmedin sanırım..ben sana verdiğim mesajı bulursam atarım özelden tatlımolumunekankayizsmile
ama kesen müsaitse,bütün ürünlerini burdan almanı tabiki tavsiye ederim balım..
yalnız cildin yağlı,fondoten değil,pata krem almanı öneririm özel günler için..
günlük makyajındada pudra kullanırsan daha iyi olur nalanımŞeniz

bunlar tuzlu değil kızlar. uygun fiyatları.
bir dior allık 100 ytl.
ben 33 ytlye aldım yeni

bitanem ben sana topiğimde cevap yazdım,ama görmedin sanırım..ben sana verdiğim mesajı bulursam atarım özelden tatlımolumunekankayizsmile
ama kesen müsaitse,bütün ürünlerini burdan almanı tabiki tavsiye ederim balım..
yalnız cildin yağlı,fondoten değil,pata krem almanı öneririm özel günler için..
günlük makyajındada pudra kullanırsan daha iyi olur nalanımŞeniz

sagol canım hemen arıyorum mesajını ..

kesinlikle bu markayı herkeze tavsiye ederim kızlar:lepi:arzum öyle güzel bir konuya güzel barnağnı bastıki:lepi:
harika oldu bu konu arzum harika :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
çok eğleniyorum:nazar: :roflol: :roflol: :roflol:

Nesi eglenceli? Bence gayet cıddı durum,sürekli kullanmadıgınız seylerı ınsanlara onermeyın lutfen.İnsanlar bunlara para verecek..

bakın arkadaşlar tavsiye ediyorum diyorsunuzda. ama bu markanın fondotenlerini asla günlük kullanmayın. çok yoğun. ve cilt havasız kalıyor. öyle günlükkullanıma uygun değildir o meşhur stick fondoteni.
ha 12 saat sürün üstüne pudrasınıda ne çıkar nede akar. kalıp gibi kalır yüzünüzde.ama günlük sakın kullanmayın

images

kryolan.jpg

1z3oy8l.jpg

Nesi eglenceli? Bence gayet cıddı durum,sürekli kullanmadıgınız seylerı ınsanlara onermeyın lutfen.İnsanlar bunlara para verecek..

bir saniye ben bu ürünün beyaz farını bir kere kullandım ve kalitesini hemen anladım ve beğendim. Neden önermeyecekmişim?

yakın arkadasım bi düğünde bu malzemelerle prof. makyaj yaptırmıstı
okdr terleyip oynadıktan sonra makyajın hiç bozulmadıgını söylemişti :lepi:
ogünden beri bu ürünlere hep merakım vardır en azında bi allıgını rujunu alıp denemk istiyorum :jeyyar:
almak hiç kısmet olmadı burada magazası yok malesef
alanlar burda paylasırsa güzel olur kızlar
sengözlerimebaksanab

bakın arkadaşlar tavsiye ediyorum diyorsunuzda. ama bu markanın fondotenlerini asla günlük kullanmayın. çok yoğun. ve cilt havasız kalıyor. öyle günlükkullanıma uygun değildir o meşhur stick fondoteni.
ha 12 saat sürün üstüne pudrasınıda ne çıkar nede akar. kalıp gibi kalır yüzünüzde.ama günlük sakın kullanmayın

KESİNLİKLE...

Bu ustunde de yazdıgı gibi "profesyonel" bir markadır.Gunluk makyaj için asla degildir.

Zaten kullanmaya basladıgınızın 3.gunu cildiniz alarm vermeye başlar.

Sahne makyajına daha uygundur.

Bugune dek kullanmadıgım tek marka kalmadı.MAC ,Kanebo,Dior,Guerlain,YSL,Givenchy,İ.D Minerals,Bobbi Brown,Chanel..ve bunları birebir gunluk kullanırım.O yuzden tecrubelerıme ve yıllarıma dayanarak sunu soyluyorum,bu marka gunluk asla degil.Gunluk olabılecek urunlerı farları ( bir kısmı ) ve glosslarıdır.

Son düzenleme:
ben stiğini kullanmıştım ...harika bir ürün ...
ama kullanımı bildiğin ve sürekli kullandığın malzemelerden fark yaratıyor.
oldukça yoğun kıvama sahip oldukları için bu ürünler, yanlış kullanımda facia ya da neden olabiliyorlar ..
günlük makyaj temizleyicileri ile de temizlenebilecek tarzdan değiller diyebilirim,inanılmaz yoğun ve kalıcı çünkü..
kryolan 'ın kendi bünyesinde makyaj temizleme ve bakım ürünleri de mevcut.. fiatı kalitesi ve kullanıma bakarak aslında uygun bile kalıyor..
4 yıl raf ömrü olan ürünlerbunlar ve hergün kullansanız bile çok uzun zaman giden bir ürün ..
tek sorunu dediğim gibi, ürünün yoğunluğu ve kalıcığı dolayısyla çok daha özen ve deneyim gerektiyor...

yakın arkadasım bi düğünde bu malzemelerle prof. makyaj yaptırmıstı
okdr terleyip oynadıktan sonra makyajın hiç bozulmadıgını söylemişti :lepi:
ogünden beri bu ürünlere hep merakım vardır en azında bi allıgını rujunu alıp denemk istiyorum :jeyyar:
almak hiç kısmet olmadı burada magazası yok malesef
alanlar burda paylasırsa güzel olur kızlar
sengözlerimebaksanab

canım allığını yeni aldım. .
kadifemsi bir yapısı var. oldukça yoğun bir renk verme özelliği var. fırçayımutlaka üflemek gerekir.:)

ama sürdüğünde süper sonuç.
yarı saydam bir görüntü...

2905.jpg

bu
aldığım renk
mat buarada aldığım. t1 tonu.

TV Paint Stick isminde de yazdıgı gibi sahne, film, TV and video cekimlerinde kullanılmak ıcın ozel uretılmıstır,250 ye yakın renk cesıdı vardır.

Kapatıcılıgı cok yogundur ve filmlerde gordugunuz o porselen makyaj ıcın kullanılır :)

Gunluk kullanım için agırdır,raf omrude 2 sene falan

kryolan_1.bmp

Son düzenleme:
birde farları yada rujları bunlar fırçayla sürülenlerinden bahsediyorum. siz yaratabiliyorsunuz. renkleri seçiyorsunuz. bir palete onlar koyuyorlar. yani kendi paletinizi kendiniz yaratıyorsunuz. ten rengi bir göz kalemleri var göz içine sürmekiçin tavsiye ederim. ben kullanmıyorum. bana yakışmıyor içte açık renk kalem. ama gerçekten gözde çok hoş bir etki veriyor. kalın kalemlerini far gibide kulllabilirsiniz ve yayabilirsiniz. kapatıcıları stick şeklinde olanıda var allığımın boyunda olanıda. renkleride çok çeşitli.
ben açık krem rengi gibi olanını almıştıım.
toz farlarıda çok hoş. simli....

X