Makyaj Ürünleri Kryolan Makyaj Ürünlerini Hiç Denediniz mi?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2du9nnt.jpg

ha ayrıça fırçaları. ben allık fırçamı bu markadan aldım. süper. samur fırça.
çok çeşitli
fırçaları var bakın onlarda çok hoş.

evet donutçuğum. birde öyle bir serileri var.ağabeyim plastik cerrah..
genelde bunu önerir hastaların. yüzde llekeler için kullanılan kapatıcı bir seridir bu. birde estetik ameliyattan sonra oluşan morlukları geçene kadar kapatmak için cerrahlar bunu önerirler

canım allığını yeni aldım. .
kadifemsi bir yapısı var. oldukça yoğun bir renk verme özelliği var. fırçayımutlaka üflemek gerekir.:)

ama sürdüğünde süper sonuç.
yarı saydam bir görüntü...

2905.jpg

bu
aldığım renk
mat buarada aldığım. t1 tonu.

yarı saydam bi görüntü hmmm cok merak ettim saol canm

Canım sana super orgasm cok yakısacaktır,seftali hakim altın ısıltılı bir ton.Bence hiç denemeden dahi alabilirsin

nars-blush-super-orgasm-peach-pink-gold-glitter.jpg

Evet canım senın tenıne de yakısır,beyazsın .Buda seftali tonlarında,süper durur.

sanırım ben yazmıstım buraya ya ama bulamadım silinmiş herhalde
neyse tekrar yazayım
kryolan guzel bir marka zaten tv makyajı için kullanılıyor çok yoğun olmamak şartıyla gelinler içinde kullanılabilir bence biraz mimikleri kapatıyor gibi geliyor bana kalıp gibi bir yüz bazen hoş durmuyor ama çok kaliteli pahalıda değil sonuçta MAC ın pudrası bile 60 lira ama kryolan günlük kullanılmıyor o var

Sanırım ben MAC'i daha fazla seviyorum,aynı kalıp etkısını bende goruyorum ve naturellıkten hoslandıgım ıcın MAC bana daha naturel gelıyor.

Canım merak işi birazda,ben sevıyorum kozmetik urunlerını.Bir çeşit hobi bende..zamanla bu hobiden cıkıp bilgi birikimine dönüştü.

Sayın Üyeler,
öncelikle bir duruma açıklık getirmek gerekiyor,Bölüm Editörümüz'ün Kryolan makyaj ürünleriyle ilgili detayları anlatıp paylaşmasını biz söyledik,bizim isteğimiz ve bilgimiz dahilinde açılmıştır konu ve Editörümüz Kryolan'la ilgili konular açmaya devam edecektir.

Öte yandan lütfen topikte ikili tartışmalara girmeyiniz,saygısız,hakaretvari yorumlardan kaçınınız.

sanırım ben yazmıstım buraya ya ama bulamadım silinmiş herhalde
neyse tekrar yazayım
kryolan guzel bir marka zaten tv makyajı için kullanılıyor çok yoğun olmamak şartıyla gelinler içinde kullanılabilir bence biraz mimikleri kapatıyor gibi geliyor bana kalıp gibi bir yüz bazen hoş durmuyor ama çok kaliteli pahalıda değil sonuçta MAC ın pudrası bile 60 lira ama kryolan günlük kullanılmıyor o var

evet canım o konuyu açtım pc de yazarken daha birden konu açıldı yarım bir şekilde sonra bi baktım bu da açılmış mecburen önce açılan konu kalması gerektiğinden ötekini kapatmak zorunda kaldım canım. ben de sana diyecektim buraya bir daha yazar mısın diye:)) çok iyi olmuş.

ben arkadaşın ablasında stik kapatıcısını gördüm gerçi envai çeşit renk var ten için ama, bana çok yoğun geldi fakat yoğun olmasına rağmen cild üzerinde dağılımı çok iyiydi.

gelin makyajımda düşünüyordum kryolanı zaten öncesinde ekimde düğün var arkdaşımın kryolan ürünleri kullanan kuaföre gidip makyajımı orda kendim yapacağım bakalım yüzün tamamında nasıl duruyor fotosunu çeker koyarım o zamanaklinialirimsmile

çok methini duydum bu kryolanın ama hiç kullanmadım çok pahalı olduğunu
düşünüyodum değilmiş meğer
bi arkadaşım cildi çok problemli olduğu halde
fondetenini kullandığında porselen bebeğe benzerdi
özel günler için alınabilir aslında

Son düzenleme:
X