KRONİK VAJİNİT,MANTAR,SERVİSİTTEN KURTULAMAYANLAR

Merhaba ben 26 yaşındayım bende 2 aydır şikayetlerim vardı 3 doktora gittim. 2si vajinanda yara var dedi. Son gittiğim hayır yara yok vajina floran bozulmuş vajina enfeksiyonu geçiriyosun. Kesinlikle probiyotik vs kullanmalısın dedi. Ben kime hangi doktora inanacağımı şaşırmış durumdayım. Kafam çok karışık bana bilgi verir misiniz?

Slm arkadaşlar bende 2 senedir vajina içinde şişlerle uğraşıyorum yanmam oldunu şişler çoğalıyor doktora gittim krem geçirmedi enfeksiyon dedi şişler bazen çoğalıp bazen azalıyor tammamiyle yok olmuyor önceleri kaşıntım da vardı arada oluyor eskisi gibi degil kaşıntı için size önereceğim losyon var dark Woman losyon diye

Bende 1.5 senedir yaşıyordum en son borik asit ovulu dediler, istanbul da yapan 1 eczane varmış, arayınca kargoluyorlar. Artık kullandığım ovuller antibiyotikler işe yaramıyordu bundan istedim. 15 gün boyunca sabah akşam, diğer 30 gün sadece akşm yatmadan önce kullanın. 3. Günümdeyim tertemiz oldu keşke daha önce kullansaydım, sadece çok pahalı, 1 tanesi 15 tl sanırım 30 tanesi 450 tl tam kronik kişiler 60 tane kullanöası gerekiyormuş. Evde kendiniz sakın borik asit uygulamayın bu farklı seyreltilmiş hali çünkü ve jelibonumsu bişey görüntüsü, yani sizin yapacağınızla alakası yok, daha kötü olursunuz, bloglarda kendisi kapsüle koyup vajinasına yerleştirenler duymuştum lütfen bu tarz cahil şeyler yapmayın. Eczanenin telefon numarası 02125313460 inşallah şifa olur herkese

Eklentiler

• 3F5239E7-0BA9-479B-89A7-F686834082DF.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 192
Merhabalar aynı durum bende de var ha hi doktora gittiniz

Doktorunuz kımdı acaba cok gecmıs olsun

Bugün sanırım borik asitle 5. Günüm sanki etki etmeye basladı.Kontrolede gittim.iyiye gidiyor gibi.14 gün kullanıcam bunu.Bide ozon tedavisine baslamayı düşünüyorum
S.a bendede aynı sorun var bende belden hacamat sülük ozon tedavisi düşünüyorum ilaçlar fayda etmiyor test yapmadan ilaç fitil doktorlarada güvenim kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum sizin durumunuz nas oldu ozon denedinizmi

Yani ben bu doktorları anlamıyorum ilaçla geçmedi eşime geçti diyorum kültür bile yapmıyor ilaç yazıp gönderiyor insanları denek olarak kullanmak degilmi neye göre ilaç veriyorsun kaç doktora gittim nasıl bi tedavi şekilleri anlamadım

Banada bilgi verirmisiniz bende de oldu bu hastalık kaç doktora gittim psikolojimm bozulduu

Bu dediğiniz testleri hangi hastanede yaptıracağız mikrobiyolog hastanedemi özeldemi

Bakireyim kronik mantardan ben de kurtılamıyorum neredeyse beş Ay oldu ve artık sağlıklı vajina ile değiştirmek istiyorum başka insanlar rahatmış gibi geliyor psikolojim bozuldu

Doç dr Turan Uçkun. İzmir’de Uçkun Laboratuvar
İzmirde oldugunu okuyunca nasil sevindim . Bende bu dertten muzdaripim. Ozon tedavisini duymus ce umitlenmistim ama sayende kesin cozum olmadigini ogrendim ve o kadar para vermemis oldum. Yardimci oldugun icin cok tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…