Kremsi Akıntı

mirayeda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2024
48
1
19
Merhaba Kızlar Evliyim 11 Aydır Korunmuyoruz Adetim 3 Gün Gecikti Ve Beyaz Kremsi Yoğun Akıntım Var Ve Kasığımda Ara Ara Tatlı Bir Ağrı Giriyor Adet Öncesi Ve Ya Adet Gecikmesinde Bu Akıntı Olması Normal Mi? Belimde Ağrı Ve Çok Hafif Mide Bulantım Ve 4 Gündür Kusma Var

Merhaba Kızlar Evliyim 11 Aydır Korunmuyoruz Adetim 3 Gün Gecikti Ve Beyaz Kremsi Yoğun Akıntım Var Ve Kasığımda Ara Ara Tatlı Bir Ağrı Oluşuyor Adet Öncesi Ve Ya Adet Gecikmesinde Bu Akıntı Olması Normal Mi?
Normal canım gebelik söz konusu olabilir bir test yapmanı öneririm

Merhaba Kızlar Evliyim 11 Aydır Korunmuyoruz Adetim 3 Gün Gecikti Ve Beyaz Kremsi Yoğun Akıntım Var Ve Kasığımda Ara Ara Tatlı Bir Ağrı Giriyor Adet Öncesi Ve Ya Adet Gecikmesinde Bu Akıntı Olması Normal Mi? Belimde Ağrı Ve Çok Hafif Mide Bulantım Ve 4 Gündür Kusma Var
Canım test yaptın mı?

Bildiğim kadarıyla sabah ilk idrarla daha net sonuc veriyor. ya da test öncesi 2-3 saat sıvı almayın :)
Bu kadar gecikmeye bence her türlü çıkar, ben ilk idrarımı yapmış bulunmuştum sonra tuvaletim gelsin diye deliler gibi su içtim, 4-5 gün gecikmeyle çift çizgiyi görmüştüm. Konu sahibi erken gebelik ve kaset test alın ikisini de yapın. Ben eczacı önerisiyle öyle yaptım 🫠

Bu kadar gecikmeye bence her türlü çıkar, ben ilk idrarımı yapmış bulunmuştum sonra tuvaletim gelsin diye deliler gibi su içtim, 4-5 gün gecikmeyle çift çizgiyi görmüştüm. Konu sahibi erken gebelik ve kaset test alın ikisini de yapın. Ben eczacı önerisiyle öyle yaptım 🫠
Doğru yaa gecikmesi var pardon :oops: Hayırlı olsun sizin de gebeliğiniz sağlıkla büyütün :KK200:

Adet günü çift çizgiyi gördüm bence çıkar ve o kremsi akıntı âdet öncesi de olan bir akıntı ama gebelikte de oluyor.

X