koyu renk laminant parke

deryayesil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2011
140
0
arkadaşlar evimiz için laminant bakıyoruz ben koyu renk laminantlara bayılıyorum evimde de istiyorum ancak herkez tozu çok belli eder yazmış kararsız kaldım. evimin duvarları ve kapıları da beyaz olacak sizce ne yapmalıyım:97:

Evet doğru söylemişler. Ona bakarsan açık renklerde saç, kıl, tüy v.s. gösterir:KK53:
Ama bu zevk meselesi... Sonuçta onuda bunuda temizleyeceksin. Yorgunluk kahveni içerken baktığın şeyin sana güzel gelmesi bence daha önemli

Son düzenleme:
Evet doğru söylemişler. Ona bakarsan açık renklerde saç, kıl, tüy v.s. gösterir:KK53:
Ama bu zevk meselesi... Sonuçta onuda bunuda temizleyeceksin. Yorgunluk kahveni içerken baktığın şeyin sana güzel gelmesi bence daha önemli
cvp yazdığın için teşekkür ederim:KK3: yazdıklarında çok haklısın nasıl olsa her türlü temizlenecek temizlerken ve kullanırken zevk almak önemli olan diye düşünüyorum:KK17:

ben acik renkten yanayim acikcasi. Bir ara kaldigim evin zemini beyazdi. eve asik olmustum. Kapilar
mutfak dolaplari o kadar sik duruyorki anlatamam. cok ferah duruyor. Temizlik icinde cok fazla
toz belli etmiyordu. zaten kucuk kizim oldugum icin hergun maksimum gun asiri supurup silerdim.
ama harika duruyordu, bende o renk yaptiracagim aldigimiz evi nasip olursa.

daha önce bi arkadaşta açmıştı böyle bi konu, onada söylemiştim, açık renk parke toz göstermez, koyu renk gösterir, ben akçaağaç yaptırdım, kapılarımda beyaz mis gibi oldu, görenler keşke bizde böyle yaptırsaydık diyor.zevk meselesi tabi değişebilir ama bence kesinlikle açık renk parke ve beyaz kapılar.

cnm ben de çok kararsızım parke konusunda .evi tadilata soktuk .kapılar beyaz ,duvarlar kum beji olcak.yerler için de akçaağaç ya düşünmüştük ama iç mimar ev hastane gibi olur ve herkes de akçaağaç yaptırıyor diyince gönülsüz olduk.biz lamine yaptırıcaz.koyu renklerde de sapelli,merbau ve iroko var onlardan seçicez ama benim aklım gene akçaağaçda.fikie vericek varsa sevinirim aslında.

cnm ben de çok kararsızım parke konusunda .evi tadilata soktuk .kapılar beyaz ,duvarlar kum beji olcak.yerler için de akçaağaç ya düşünmüştük ama iç mimar ev hastane gibi olur ve herkes de akçaağaç yaptırıyor diyince gönülsüz olduk.biz lamine yaptırıcaz.koyu renklerde de sapelli,merbau ve iroko var onlardan seçicez ama benim aklım gene akçaağaçda.fikie vericek varsa sevinirim aslında.

walla canım açık renk duvalarla koyu renk parke harika oluyor... ama kapılar da beyaz olunca nasıl olur bilemem:S belki kapılar da koyu olsa daha iyi olur:44:

slm kızlar benim parkelerim açık renk ama yeni evime cıkcam yaza ozaman biraz daha orjinal dursun diye tahta rengi yani biraz koyu isiyorum duvar rengim belce beji ve kapılar kahve tonunda

evet herkes akçaağaç yaptırıyor çok kullanışlı imiş. merbau güzel bence bende vario yeni afzelya istiyorum ama sonra da pişman olmak istemiyorum:18:
senin evininde kapılar duvar açık renk olacak mış yerlerde açık renk olunca mimarın dediği gibi olursa kötü olur.

gecikmiş bi cevap olacak ama eğer yaptırmadıysanız benim fikrim kesinlikle açık renkten yana hatta ve hatta akçaağaçtan yana. biz yeni ev yaptırdık, eltim laminantlarını akçaağaç yaptırdı bende ismini bilmiyorum ama koyu renk yaptırdım. çok pişmanım, o hafta da bir temizlik yapıyo, benim elimden yer bezi düşmüyo,çok kir iz belli ediyo. çalışıyorum, sürekli evde değilim ama hergün mü kirlenir bi ev, eltim çalışmıyo, evde sürekli birileri çoluk çocuk var buna rağmen benimki kadar kirlenmiyo evi. koyu renk görüntü olatak çok güzel oluyo ama temizliği çok zor...

daha yaptıramadım cnm ben de koyu rengi görüntüsü için istiyorum ama temizlik konusu çok sıkıntılı:KK45:
açık renklere de bir türlü ısınamadım. :KK59:

Koyu renk herşeye çok yakışıyo ama gel gelelim temizliği insanı çileden çıkarıyo. Benim parkelerim çok koyu olmamasına rağmen temizliği bitirip arkamı dönüyorum ki toz hemen inmiş. Çok açık renk de güzel olmaz sanırım, ama böyle açığa yakın bi renk yap bence. Ev temizliğinden bıktım inan. Bütün bi hafta sonu temizlikle geçiyo. Parkelerim mobilyalarım televizyonum herşey herşey koyu. Kendime söz verdim bir daha ev yaptırırsam görüntüden çok pratikliğine bakıcam

Merhaba
Yagmur0301 soylediklerine katiliyorum.koyu renk daha sik duruyor ama daha siler silmez arkanizi dondugunuzde tozlari gorunce sinir oluyorsunuz.
Bende acik renkten yanayim.kapilar,duvarlar beyaz yerlerde acik renk olunca esyasiz hali hos gorunmeyebilir.

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. çok koyudan vazgeçtim çok açık da istemiyorum. vario yaptıracağız da orta renklerden hangisini önerirsiniz acaba.

X