Kötü bir anne miyim? Bebeğime sahip çıkamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ask5162

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2015
17
-11
30
Arkadaşlar sinirle yorgunlukla yazdığım için hızlı hızlı kontrolde etmedim zamane gelini kadın has has bakıyor rahat bırak minnettar ol diye beni linçlersiniz diye beklerken sizler istismar vs. Deyince ne yazdım ben diye baktım baya yanlış anlaşılacak şeyler yazmışım. Cümlelerin yarısı aklımda yarısı yazıda kalmış doğrusu ben işler düzen benim gibi yürüsün yemesi uyuması saati saatine olsun istiyorum bunun üzerine tartıştık en son kayınvalidem de; ben neler yaşadım sanki ben bunları (bahse konu davranışları) yapıyorum kaynanam bunları yaptı da ses edemedim bakıcı tutsan kreşe versen yapabilecekler mi dediklerini ben ne özenle yedirip üstünü başını değişiyorum çarçabuk zedelenmesin çocuk diye zaten şu sebinin hatırına buradayım dedi. Ya bunları yaparlarsa yavruna fazla yemesinden, dayak yemesi daha mı iyi dedi. Bende haklı olduğu için kabul etmek zorunda kaldım. Ama içim rahat değil bunları yapmaması maarifet mi yani bu zamanda böyle şeylerin cezası var istersen yap dedim. Gündüz uyudu mu gece uyumuyor ben kalıyorum başında, çok yedi mi emmiyo diye üzülüyorum. Çok korumacı ben deneyimleyerek öğrensin istiyorum o aman dizi ezildi çok emeklemesin düşmesin vs. Ağlamasın ağlamasına dayanamıyorum derdinde. Ama haklı kreş bakıcı bundan iyi bakmayacak. İlerde bunlar sorun olursa bebeğime diye korkuyorum. Bunu anlatacakken kayınvalideme iftira atmış gibi oldum. Alakası yok arkadaşlar kendi bu konuda çektiği için yanağından bile öpmüyor alnından kafasından öpüyor oda şimdi şimdi ilk zamanlar kucağına bile almadı bişe olur diye. Kayınvalidemi savunacağım aklıma gelmezdi ya. Böyle bir şey buraya yazılır mı yani zaten yasaları haklarımı bildiğim bir konumdayım böyle bir şey olsa kimsenin gözünün yaşına bakmam. Oğlum benim canım yemesinin uykusunun derdine bu kadar düşünüyorum yani. Sinirlerinizi de bozdum kusura bakmayın ben olsam benimki de bozulurdu. Kadın durumdan çekmiş azami özen gösteriyor ben onla itham etmiş bulundum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkun zaten korktuğunuz oluyor kayınvalidenizin bir tane eksiği yokki görmezden gelin diyelim. Hangi biri sayılsın burda. Dudağından öpmesi, terbiyesiz lafları, özel bölgelerini öpmesi, emzirmeye kalkması. Acilen silkelenmeniz lazım. Madem çalışıyorsunuz çocuğunuzu kreşe verin.

Konu çok uzunda sona gelecek olursak bebeğime dönüşümlü annemle kayınvalidem bakıyordu baktıkları dönemde ikiside bizde kalıyor. Kv. Hiç bir kuralımı dikkate almıyor eşim uyarıncada küsüyor vs. Artık hep o bakmak zorunda artık yedirme içirme konusundaki huylarını görmezden geliyorum terbiyesiz konuşmalarını da çocuğuma verdiği doğrusu veremediği terbiyeyide hatta şakayla karışık oğlumu emzirmeye kalktığını söylemesini de ama pipisini öpüyormuş ben kıyıp öpemiyorum sıkıştırıp sıkıştırıp dudaklarından öpüyor içim almıyor ama eşim ailemide küstürdüğü için ona mecburum bir şey de diyemiyorum artık saldım çayıra kafasına giriyorum kendimi vasifsiz hissediyorum. Benim basiretsizliğimin cezasını 11 aylık oğlumun çekmesinden korkuyorum

Annenle konuş, torununun hatrını gelsin. Kaynanan çok pislik bir kadın. Karakteri pislik, davranışları pislik. Çalışıyorsan bakıcı tut bakıcı baksın. Böyle olmaz.

Çok pardonda açık açık taciz bu ya, ne demek mecburum falan. Bu davranışların hepsi anormal, hepsii. Çocuğunuza sahip çıkın

Konu çok uzunda sona gelecek olursak bebeğime dönüşümlü annemle kayınvalidem bakıyordu baktıkları dönemde ikiside bizde kalıyor. Kv. Hiç bir kuralımı dikkate almıyor eşim uyarıncada küsüyor vs. Artık hep o bakmak zorunda artık yedirme içirme konusundaki huylarını görmezden geliyorum terbiyesiz konuşmalarını da çocuğuma verdiği doğrusu veremediği terbiyeyide hatta şakayla karışık oğlumu emzirmeye kalktığını söylemesini de ama pipisini öpüyormuş ben kıyıp öpemiyorum sıkıştırıp sıkıştırıp dudaklarından öpüyor içim almıyor ama eşim ailemide küstürdüğü için ona mecburum bir şey de diyemiyorum artık saldım çayıra kafasına giriyorum kendimi vasifsiz hissediyorum. Benim basiretsizliğimin cezasını 11 aylık oğlumun çekmesinden korkuyorum
Pipi öpme nedir ya tövbe ya rabbi

Ne iğrenç birşey bunlar yaa bunu kabul etmeniz kabul edilemez bebeğin mahrem kavramı olmaz ki neden kayınvalideniz bakıyor çalışıyor musunuz bence çok sıkıntı olmayacaksa ücretsiz izine çıkamayacak durumda misiniz bebeğinizi kreş yaşına kadar kendiniz bakamaz misiniz

Kusura bakmayın ama siz gerçekten en hafif tabirle anormalsiniz.
Annesiniz anne!! Kendinize gelin.
Ne demek çocuğumu pipisinden öpüyor, emziriyor, dudaklarından öpüyor??
Çocuk resmen istismar ediliyor bi nevi.
Miğdem bulandı.

Eşin aileni küstürdüyse sen de anasını küstür. Neden kayınvaldie bakıyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X