Korunurken hamile kalanlar

Ben doğum kontrol hapına rağmen adetimin bittiği gün olan ilişkide hamile kaldım. Yani korunma var, yumurtlama o günlerde zor. Oldu bir şekilde. Korunurken hamile kaldım diyenlerle de hep dalga geçerdim. Hepsini geri alıyorum.
Bende hep dalga geçerdim inşallah başıma gelmez adet olurum🥹

Haha evet bende ona güvendim eğer hamileysem elimden çekeceği var 😀
Eşimin kuzeni de eşine ben korunurum sen korunma söz dikkat edecem kondom sağlıksız, spiral kanser yapar ,iğne kısır yapar, hap süte geçer diye diye kadını inandirmis ilk bebegi 3 aylıkken 2. Bebeğine hamile kaldı.

Eşimin kuzeni de eşine ben korunurum sen korunma söz dikkat edecem kondom sağlıksız, spiral kanser yapar ,iğne kısır yapar, hap süte geçer diye diye kadını inandirmis ilk bebegi 3 aylıkken 2. Bebeğine hamile kaldı.
Yapma beee eğer adet olursam buna çözüm bulucam 😀

Yapma beee eğer adet olursam buna çözüm bulucam 😀
Hayırlısı olsun.
Ben spiral kullanıyorum 5 yildir mükemmel bir rahatlık. İlişkinin başından sonuna kadar kesintisiz devamlılık açısından. Ayrıca ; kondom olsa evde var mı , hap içsem saati kaçırdım mi, iğne olsam günü şaştı mı vs derdim de yok. Spiralin en önemli konusu kontroller. Düzenli kontrolünü yaptırdıktan sonra sorun yasamiyorsun.

Deri altı da var ama ben tikliyim, tirnagimda oje olsa 10 saniye durmaz kolumda bir cisim varken yapamam. Arkadaşım da aylık iğne yaptiriyor ( sağlık ocağı ücretsiz veriyor artık) o da çok memnun.

Hayırlısı olsun.
Ben spiral kullanıyorum 5 yildir mükemmel bir rahatlık. İlişkinin başından sonuna kadar kesintisiz devamlılık açısından. Ayrıca ; kondom olsa evde var mı , hap içsem saati kaçırdım mi, iğne olsam günü şaştı mı vs derdim de yok. Spiralin en önemli konusu kontroller. Düzenli kontrolünü yaptırdıktan sonra sorun yasamiyorsun.

Deri altı da var ama ben tikliyim, tirnagimda oje olsa 10 saniye durmaz kolumda bir cisim varken yapamam. Arkadaşım da aylık iğne yaptiriyor ( sağlık ocağı ücretsiz veriyor artık) o da çok memnun.
Bende spiral takmayı düşünüyorum bakalım inşallah adet olursam ilk işim hemen gidip takmak olacak

Bence geri çekilme yöntemi ‘olsa da olur olmasa da olur’ modundaysa insan çok koymuyor. Ben de 6 sene boyunca böyle çocuk yapmadım, en son istediğim zaman oldu ama artık riske atamam doğumdan sonra gerçek bi korunma yöntemine başlayacağım. Ayrıca bu şekilde hamile kalan arkadaşım var 🤭

X