Korunurken hamile kalanlar

Hayırlısı hakkımda inşallah değilimdir ya eşim öyle korunmak istiyor öyle korunuyor spiral tkmamida istemiyordu
Sizin spiraliniz eşinizi niye ilgilendiriyor? Hem kendi korunmuyor, hem de sizin korunmanıza izin vermiyor. Deli midir nedir 😐

İki çocuk dünyaya getirmiş bir kadınım 😀istemiyor diye zaten kendi geri çekilmeyle korunuyordu ama adetim 7 gün geçince şüphe oluştu

Hala 'geri çekilme ve korunuyordu' yu aynı cümlede ısrarla kullanman peki 😉
Haamiiiş haaamiiş şimdiden donları hazırla haamiş 😄

2 çocuk dünyaya getirmiş ama korunma yöntemlerinden bir haber bir kadınsınız. Profile bakarsak da 24 yaşında 2 çocuk annesi nerden baksan cahil diyebiliriz. Hala geri çekilmeyle korunuyordu diyorsun ben sana daha ne diyim ki. Anlamayan anlamıyor. Akşam akşam banlatıcaksın beni. 3.çocuğunuz hayırlı olsun.
Tamam da neden bu kadar size dert oldu ki varsada var veya yok bu sizi ne kadar alakadar eder bu kin nedenn

Ya biz korunmadigimiz halde hamile kalamiyoz milletteki şansa bak ya 😂 ama eşimin teyzesi de korunmalarina rağmen hamile kaldı hatta üstünede hamile olduğunu bilmeden bı sürü ilaç içmişti bı baktık hamile 😂 Allah'ım bende bu şans tan istiyorum hayırlısıyla 🙏 🤲

Eşin öyle korunmuyormuş, prezervatif istemem diye bahane sunup seni hamile bırakmış hala korunuyor diyorsun. Ya sabır ya selamet. Doğum yapmamış kadına spiral takılmaz zaten. Bu konularda biraz bilgilenseniz bari evlenmeden.
Merhaba doğum yapmamış kadına spiral neden takılmasın çoğu arkadaşım evliliğin ilk senelerinde taktırdılar bu korunma yöntemi olarak kullanılıyor bide son yıllarda kol kısmına implant yapılıyor

Ya biz korunmadigimiz halde hamile kalamiyoz milletteki şansa bak ya 😂 ama eşimin teyzesi de korunmalarina rağmen hamile kaldı hatta üstünede hamile olduğunu bilmeden bı sürü ilaç içmişti bı baktık hamile 😂 Allah'ım bende bu şans tan istiyorum hayırlısıyla 🙏 🤲
Bende şok oldum şuan yorumları okurken ne çok kişi böyle hamile kalmış 6 yıldır yok pko yok eşimin sperm testi derken yıllar geçti şimdide biz korunuyoruz güya hdkalfjaşa😂 nasıl dersen geri çekilme hahaha🤦🏻‍♀️ ayy bide oluyormuş bi takıntı geldi bana olmasın diye dikkat etmeye çalışıyorum işe başlicam diye

X