Korunurken hamile kalanlar

Rabbim sana en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Yanlız değil misim bizde dikkat ediyoruz ama gecikince sormak istedim adet olmayı bekliyorum

Valla bende anlamıyorum bu insanları çok var çevremde böyle hamile kalan biz yıllarca uğraşıyoruz tutmuyor tutmuyor Allah yardımcın olsun seninde

Yanlız değil misim bizde dikkat ediyoruz ama gecikince sormak istedim adet olmayı bekliyorum
Gülüm ben daha yeni öyle yapmaya başladım ben yıllarca çocuk için uğraştım bıraktım bari dedim olucağı varsa da böyle geri çekilmeyle olsun ben bide işe başlicam e bide hormonlarda benim dalgalı pko var kendi haline bıraktım aslında ama kızlar haklı canım bu bir yöntem değil daha çok saldım çayıra , Mevlam kayıra oluyor

Rabbim sana nasip etsin inşallah en kısa zamanda

Ben doğum kontrol hapına rağmen adetimin bittiği gün olan ilişkide hamile kaldım. Yani korunma var, yumurtlama o günlerde zor. Oldu bir şekilde. Korunurken hamile kaldım diyenlerle de hep dalga geçerdim. Hepsini geri alıyorum.

Arkadaşlar adetim 7 gün gecikti aşırı bel ağrısı karnında ağrı ve daha adet olamadım korunduğu halde hamile kalan oldumu
Valla yaklaşık 20 aydır korunmuyoruz ve gebelik olmadı açıkçası. Dikkat edince aksine gebelik mümkün bence

Yaaa.. Rabbim hayırlı etsin evladinizi inşallah. Bende istiyorum 2. Çocuğu ama korunma olmamasına rağmen olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…