Korunurken hamile kalanlar

Eşim pazarvatif kullanmıyor doğum hapida ben kullanmıyorum geri çekilme yöntemi
Geri çekilme yöntemiyle şu anda hamileyim normalde eşim prezervatif kullanır.
O ay belki inanmazsın, bir kez kullanmadık yani olmaz dedik açıkcası emziriyorum filan özgüvene cahilliğe bak bendeki neyse ekim ayında doğumum var

Geri cekılme bır yontem degıldır
Dogum kontrol teknıgı hıc degıldır

Uydurulmus bıseye nasıl ayak uyduruyorsunuz körü körğne

Hayırlısı hakkımda inşallah değilimdir ya eşim öyle korunmak istiyor öyle korunuyor spiral tkmamida istemiyordu
Eşin öyle korunmuyormuş, prezervatif istemem diye bahane sunup seni hamile bırakmış hala korunuyor diyorsun. Ya sabır ya selamet. Doğum yapmamış kadına spiral takılmaz zaten. Bu konularda biraz bilgilenseniz bari evlenmeden.

İki çocuk dünyaya getirmiş bir kadınım istemiyor diye zaten kendi geri çekilmeyle korunuyordu ama adetim 7 gün geçince şüphe oluştu

Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

O ay belki inanmazsın, bir kez kullanmadık yani olmaz dedik açıkcası emziriyorum filan özgüvene cahilliğe bak bendeki neyse ekim ayında doğumum var
Ben inanırım. Bir kere kullanmadık o ay. Ben de şuna güvendim, adetimin bittiği gündü. Hani yumurtlama dönemi değil, doğurganlık riski az falan dedim ben de, öyle izin verdim. Kızıma bakınca mucize bebek diyorum sjdkkdk

Korundu mu yoksa olmaz diye saldiniz mi

İki çocuk dünyaya getirmiş bir kadınım istemiyor diye zaten kendi geri çekilmeyle korunuyordu ama adetim 7 gün geçince şüphe oluştu
2 çocuk dünyaya getirmiş ama korunma yöntemlerinden bir haber bir kadınsınız. Profile bakarsak da 24 yaşında 2 çocuk annesi nerden baksan cahil diyebiliriz. Hala geri çekilmeyle korunuyordu diyorsun ben sana daha ne diyim ki. Anlamayan anlamıyor. Akşam akşam banlatıcaksın beni. 3.çocuğunuz hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…