Aile Planlaması Korunmada eşime güvenmeli miyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ben korunma işini erkeklere bırakmaktan yana değilim...
Heleki çocuk istediklerini zaten söylüyorlarsa aman diyim...

bende yaklaşık 6 aylık evliyim eşim korunuyo ilk 2 ay eşim çocuk istiyodu ben istemiyodum sakın dedim ben çocuk mocuk istemiyorum sakın öyle bişey yapıyım deme ya aldırırız ya da aldırmazsan merdivenlerden yuvarlarım kendimi düşürürüm ne yapar ne eder dedim aldırıcağımdan filan değil yani korkuttum sadece onu ondan sonra bir süre bişey demedi baktım çok istiyo tamam olsun dedim sadece 2 ay korunmadık ama o da farkına vardı herhalde erken olduğunun tekrar korunmaya başladık :KK1:

Son düzenleme:
bende yaklaşık 6 aylık evliyim eşim korunuyo ilk 2 ay eşim çocuk istiyodu ben istemiyodum sakın dedim ben çocuk mocuk istemiyorum sakın öyle bişey yapıyım deme ya aldırırız ya da aldırmazsan merdivenlerden yuvarlarım kendimi düşürürüm ne yapar ne eder dedim aldırıcağımdan filan değil yani korkuttum sadece onu ondan sonra bir süre bişey demedi baktım çok istiyo tamam olsun dedim sadece 2 ay korunmadık ama o da farkına vardı herhalde erken olduğunun tekrar korunmaya başladık :KK1:

güzeli tabiki kadın kendini hazır hissetmeli anneliğe

dgum kontrol haplarıda cok zararlı erkege guvenmek zorundayız yanı napalım. bnmde esım ıstemıo ama kazayla olursa allah korusun cok uzulurum:/:KK5:

Ben bu konuda kendim korunmayı tercih ederim. içerim hapımı, kafam rahat en azından.

Ben bu konuda kendim korunmayı tercih ederim. içerim hapımı, kafam rahat en azından.

bencede kesinlikle katılıyorum.erkek istedimi her an herşey yapılabilir.onlara göre ne var sadece yapım aşamasında görev alırlar sende oturur bakarsın bebişe.henüz çok yeni evlisin.aman sakın diyeyim kendini koru.yeni evli arkadaşımız ilk ay przvle hamile kaldı bide.o yüzden uygunsa ilk yıl sen korun derim.

güven yavrucuğum sen 9 yada hop hop altın top diye oynarsın bebişnle eşinde horul horul uyur içerde benimki gibi:)

X