(Korunma yöntemleri) prezervatif ile uzun süre korunmayı başarabilen var mı

Bence de en doğru yöntem prezervatif diğer korunma yöntemlerinde hormonsal problemler yaşandığı için istemiyorum

Bu video işine yarar

Yanlış kullanıyorsunuz. Prezervatifi takarken, prezervatif daha halka şeklindeyken, ucundaki o balon gibi olan kısmı parmaklarınızın arasına alıp sıkmanız lazım ki içinde hava olmasın ve öyle geçirmeniz lazım yoksa içinde hava kalır ve yırtılabilir.

Aaa sağ olun çok minnettarım bilgi paylaşımınıza. Dediginiz su an aklıma yattı. Bu arada iliski sonunda da prezervatifi çıkarıp su doldurup kontrol ediyorduk ucundan akıyormu patlak mı diye. Doğru mu böyle kontrol etmek iliski sonrası?
VE ACABA İliski evvelinde nasıl kontrol edilir prezervatif hatalı da olabilir mesela içine hava doldurup hafifçe hava kaçırıyor mu diye bakmak doğru mu sizce. Bilgilerinize sığınarak soruyorum affola lütfen kabalığım olduysa

Bence de en doğru yöntem prezervatif diğer korunma yöntemlerinde hormonsal problemler yaşandığı için istemiyorum
Aslında hemfikirim. Doğru kullanımda da gerçekten yüksek bir koruma sağlıyor sanırım. Bir de ilkleri yasama heyecanı ve tecrübesizliği ile aşırı telaştan hiçbir şey anlamadık yasadıgımız seyden. Bir de korkum şey oluyor prezervatif de iliski öncesi patlak olup olmadığı nasıl anlaşılır ya..biz içine nefes verdik balon gibi mesela sisirdik baktık. İliski sonunda da içine su doldurup sızıntı çıkarıp cıkarmıcagına bakmıstık..komedi gibi geliyor anlatınca ama yeni yeni alışmaya çalışıyorum hepimizin çoğunlukla geçtiği süreçler ....

Ben kendi adima prezervatifciyim. Ama kendim takmam, partnerim takar cunku tirnaklarim yuzunden delerim, yirtarim fark etmeyiz falan. Agzimizin tadi kacmasin Ali Riza Bey.
Gerçekten doğru aman deyim pekala kusura bakmazsanız marka da şey etmek istemiyorum ama d... daha iyi o... patlıyor falan vs konuları görmüştüm bi donem. Kişiden kişiye değişiyor galiba memnuniyet :/

Iliskiden evvel prezervatifi cok kurcalamayin. Hem etkisiz hale getirebilir hem fark etmeden delebilirsiniz. Takarken ve taktiktan sonra şöyle bir bakın icinize sinmiyorsa.

Iliskiden evvel prezervatifi cok kurcalamayin. Hem etkisiz hale getirebilir hem fark etmeden delebilirsiniz. Takarken ve taktiktan sonra şöyle bir bakın icinize sinmiyorsa.
Aynen bence de. Her iliski sonrası bakıyorum kurcalama moduna giriyorum bitince. Aslında modumu da düşürüyor ya olmaz bir şey diyorum onca insan kullanıyor. Ancak hep kontrol ediyorum ki garantiye alayım. Şöyle kesin kökten kafa rahatlatıcı oh olmaz bi şey dedirten yöntem olsa..gerçi ilk yaşadığım şeyler bunlar. Belki alışıyordur insan relaks olmaya ..hepimizin geçtiği yaslar tecrubesizlikler diye düşünüp teselli ediyorum kendimi ..

En sağlıklı olanı erkeklerin korunması. Denemedim ama iğneyi sprali deneyenlerden olumsuz yorumlar var. Kullandığınız prezervatifin markasını değiştirebilirsiniz

En sağlıklı olanı erkeklerin korunması. Denemedim ama iğneyi sprali deneyenlerden olumsuz yorumlar var. Kullandığınız prezervatifin markasını değiştirebilirsiniz
Gerçekten öyle ya. Bari onu yapsınlar bari onlar korunsunlar her şeyi biz yapıyoruz aaa şakası öte yana cidden öyle. En sağlıklısı prezervatif gibi. Ama onda da her iliski sonu koştur koştur lavaboya su tutup içine doldurup bakıyorum akacak mı deligi var mı diye....ya da iliski öncesi içine nefes verip balon gibi yapıyoruz diyoruz hava çıkarsa dışarı deliktir atarız sakata gelmeyelim falan vs böyle konuşurken olayı ve ne yapacağımızı unutuyoruz onun da hevesi gidiyor falan amma uğraşıyoruz takarken de çıkarınca da kontrol halindeyiz mecburuz da biliyorum yani dedi. Dedim şimdiden yorduysa erken emekliliğe ayrılalım .... trajik

Ne gerek varki üflüyorsunuz vs falan sızdırmazlık testi....

Güvenilir bir markayı tercih edin OK Durex falan sorun olmaz. Yıllardır kullanıyor eşim. Bir sıkıntı yaşamadık

Gerçekten doğru aman deyim pekala kusura bakmazsanız marka da şey etmek istemiyorum ama d... daha iyi o... patlıyor falan vs konuları görmüştüm bi donem. Kişiden kişiye değişiyor galiba memnuniyet :/
Belirttiginiz markalarla sıkıntı yaşamadım.

Ama olayin atesiyle bende prezervatif takilmasi anlari biraz bulanik oluyor ahshhs

Ben ilk sevismemden sonra baştan sona kadar korunmama ragmen gebelik testi yapmistim
Alisiyorsunuz sonra merak etmeyin.

Ben hic incelemiyorum bu arada. Genelde partnerim çıkartıp atiyor. Ama cikartirken ucunu dolu gormek icimi rahatlatiyor, oh diyorum

Bende üstten sperm çıkar da bana bulaşır diye korkuyorum ama şimdilik prezervatifle korunuyoruz. Hormonlarima müdahale etmek istemiyorum

Güvenilir bir markayı tercih edin OK Durex falan sorun olmaz. Yıllardır kullanıyor eşim. Bir sıkıntı yaşamadı

Güvenilir bir markayı tercih edin OK Durex falan sorun olmaz. Yıllardır kullanıyor eşim. Bir sıkıntı yaşamadık
Ah ciddi mi. Bizimki de d...x idi demek ki bilindik markalar daha güvenilir oluyor. GErcekten biz paranoyaklık ettik galiba ilklerimizi yaşadığımız için. Hatta bi ara dedik ki iliski böyle biseyse bırakalım gitsin dedik paranoyak olunca hiçbir şey anlamıyor insan iliskiden

Hahaha yaa siz cok sekersiniz

Bende üstten sperm çıkar da bana bulaşır diye korkuyorum ama şimdilik prezervatifle korunuyoruz. Hormonlarima müdahale etmek istemiyorum
Aha ben gibisiniz ...bende hormonlarıma dokunmayım istiyorum böyle devam edelim diyoruz iyiyiz falan da her seferinde iliski başında içine hava üfleyip kontroller iliski de bitince çeşmeye koşturup aman su tutalım akıyo mu patladı mı bakalım telaşları....iliskiyi bıraktık güldük artık konsantre kalmadı ....alışma aşamaları.....ilkler hoş olduğu kadar da acayip acemilik oluyor

Kesinlikle doğum kontrol hapı, senelerce kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…