(Korunma yöntemleri) prezervatif ile uzun süre korunmayı başarabilen var mı

Hahaha yaa siz cok sekersiniz
Gerçekten kocaman teşekkür ederim nasıl mutlu ettiniz beni ya 😂 valllaaahhhi .. 😍..
Adamın iliski sonu tepkisi ”biz su an şey ettik dimi” ..
dedim “yaptık galiba bi şeyler böyle oluyo galiba “ 🤣 şu işleri bi çözsek eyvah ama bi şeyler var bakalım cozemedik diyor. Dedim biz kardeş kardeş oturalım 😂

Ben ilk sevismemden sonra baştan sona kadar korunmama ragmen gebelik testi yapmistim :KK70:
Alisiyorsunuz sonra merak etmeyin.

Ben hic incelemiyorum bu arada. Genelde partnerim çıkartıp atiyor. Ama cikartirken ucunu dolu gormek icimi rahatlatiyor, oh diyorum :KK70:
Hahaha ciddisiiiinnnn 🤣 beni buldum resmen sizde.... hatta kendi kendime dedim ki eyvah her iliski de kontrol hepsinde bi gebelik korkusu acaba aman biseyler aktı mı du bakim diyip gözlüklerimi takıp incelemelerim (miyopum) 😂 ..
Umarım bende senin gibi olurum sadece ucuna bakıp “ooo başarılı tamam” diyip fırlatalım çöpe şunu ya elimizde haşat oluyor bakmaktan 🤣...

Aha ben gibisiniz ...bende hormonlarıma dokunmayım istiyorum böyle devam edelim diyoruz iyiyiz falan da her seferinde iliski başında içine hava üfleyip kontroller iliski de bitince çeşmeye koşturup aman su tutalım akıyo mu patladı mı bakalım telaşları....iliskiyi bıraktık güldük artık konsantre kalmadı ....alışma aşamaları.....ilkler hoş olduğu kadar da acayip acemilik oluyor😂
Haha hava üfleyip kontrol etmedim hiç ya okeye güveniyorum. Ama sonrasında yıkama işini ben de yapıyorum. İlk başta kendi sıvımı onunki sanıyordum bi kızıyordum niye bulastirdin diye

Haha hava üfleyip kontrol etmedim hiç ya okeye güveniyorum. Ama sonrasında yıkama işini ben de yapıyorum. İlk başta kendi sıvımı onunki sanıyordum bi kızıyordum niye bulastirdin diye
AAAA aynısını yaptım geri çekil bi ben bi şey fark ettim dedim. Bi anda adam da ciddilesti ne olmuş dedi. Sen daha iyi bilirsin bu hal ne bak bulaşmış dedim 😂 sonra inceleyince anladım benimkiymiş ya ....bana aitmiş 🤣 bizden de beyazlı bi sıvı cıkısı oluyor sanırsam onlarınkine benziyor insan sızdığını düşünüyor dimi...hatta dedim direkt lavaboya koş. O halde koşturdum baktım suya tuttuk. İçini doldurdup ucundan çıkıyor mu diye baktım. Adam diyor ki çileye bak :KK70: ne sandındı eee böyle galibaa bu isler dedim hahah

Kesinlikle doğum kontrol hapı, senelerce kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım
Kusura bakmazsanız bir şey danışabilir miyim tecrübeniz uzun süre olmasından dolayı bilgilenmek isterim :) .. Hap kullandığınız donemde ek bir yöntem daha kullanıyor muydunuz?
Ve hap kullanırken de içe bırakma olmadan geri çekilmesi mi gerekir?

AAAA aynısını yaptım geri çekil bi ben bi şey fark ettim dedim. Bi anda adam da ciddilesti ne olmuş dedi. Sen daha iyi bilirsin bu hal ne bak bulaşmış dedim 😂 sonra inceleyince anladım benimkiymiş ya ....bana aitmiş 🤣 bizden de beyazlı bi sıvı cıkısı oluyor sanırsam onlarınkine benziyor insan sızdığını düşünüyor dimi...hatta dedim direkt lavaboya koş. O halde koşturdum baktım suya tuttuk. İçini doldurdup ucundan çıkıyor mu diye baktım. Adam diyor ki çileye bak :KK70: ne sandındı eee böyle galibaa bu isler dedim hahah
Ahaha aynı senaryo valla. Yalnız değilmişim 😃😃

Ahaha aynı senaryo valla. Yalnız değilmişim 😃😃
Abooovvvv :KK70: hakikatten bende tekim sanıyodum ya. Hatta adam benden hevesliyken “bu taraklarda bezimiz yok ya bi şeyleri yapamıyoruz sanki” moduna girdi. Hatta yanlış bi şey yapmışız :KK70: ilk aldığımız prezervatifti. Geciktiricili. Amanııın his kaybı yaptı ya onda. Dedi hissetmiyorum ama istiyorum. Dedim o nasıl oluyo :KK70: ben gülüyordum falan çünkü sorun onluk değil. O da uzulmus bende sorun var galiba demeye baslamıstı. Dedim hayır cahil cühela halimizle ilk iliskide egzotik bi prezervatif alırsak sonuç bu olur dedim zor topladım onu üzüntülerden 😂..

Kusura bakmazsanız bir şey danışabilir miyim tecrübeniz uzun süre olmasından dolayı bilgilenmek isterim :) .. Hap kullandığınız donemde ek bir yöntem daha kullanıyor muydunuz?
Ve hap kullanırken de içe bırakma olmadan geri çekilmesi mi gerekir?
Canım şöyle söyleyeyim 1.5 sene sevgililik dönemim + 1 yıllık evliliğim Yasmin adlı ilacı kullandım içe boşalma oldu her seferinde ekstra bir yöntem kullanmadık hiçte bir şey olmadı kontrol hapını bıraktım 9 Haziran da adet gördüm bir daha da kullanmadım şimdi 5 haftalık hamileyim. Yumurtalıkları bozuyor, hamile kalmak zorlaşıyor diyenlere çok inanıyordum ama ilk deneme de tuttu. Kişiden kişiye değişiyor ama hap kullandığın sürece hamile kalma ihtimalim neredeyse imkansız. Hap kullanırken gününü atlamaman gerekiyor ve saati saatine içmen gerekiyor o zaman %99.9 koruyor

Abooovvvv :KK70: hakikatten bende tekim sanıyodum ya. Hatta adam benden hevesliyken “bu taraklarda bezimiz yok ya bi şeyleri yapamıyoruz sanki” moduna girdi. Hatta yanlış bi şey yapmışız :KK70: ilk aldığımız prezervatifti. Geciktiricili. Amanııın his kaybı yaptı ya onda. Dedi hissetmiyorum ama istiyorum. Dedim o nasıl oluyo :KK70: ben gülüyordum falan çünkü sorun onluk değil. O da uzulmus bende sorun var galiba demeye baslamıstı. Dedim hayır cahil cühela halimizle ilk iliskide egzotik bi prezervatif alırsak sonuç bu olur dedim zor topladım onu üzüntülerden 😂..
Oha yeminle bu da aynı. Bizde geciktiricili aldık uyuşukluk var diyip duruyor. Güzel oluyor ama ya beraber keşfediyoruz işte cinselliği

Oha yeminle bu da aynı. Bizde geciktiricili aldık uyuşukluk var diyip duruyor. Güzel oluyor ama ya beraber keşfediyoruz işte cinselliği
Kesinlikle öyle doğru söylüyorsun dostum :KK70: ..keyifli oluyor. Ahaha sizinde biz gibi olmuş cidden insan seviniyor aaa garip değilmişiz diye ..cidden sevinmis oldm ya. hissizlikte o hissi geri getirmek icin verdigimiz caba :KK70: rozet lazım bu emege bnce dkslld

Hahaha ciddisiiiinnnn 🤣 beni buldum resmen sizde.... hatta kendi kendime dedim ki eyvah her iliski de kontrol hepsinde bi gebelik korkusu acaba aman biseyler aktı mı du bakim diyip gözlüklerimi takıp incelemelerim (miyopum) 😂 ..
Umarım bende senin gibi olurum sadece ucuna bakıp “ooo başarılı tamam” diyip fırlatalım çöpe şunu ya elimizde haşat oluyor bakmaktan 🤣...
Ahahaha rahatlarsiniz merak etmeyin. Cok da rahatlamayin tabii ama, dozunda ahshs

Bir sure sonra zaten alisiyorsunuz fiziken de mental olarak da.

Selamlar. Öncelik ile 21 yaşındayım. Önceden üyeliğim vardı ancak hesabın bilgilerini unuttum. Bi soru da yeşillenınce aklımda dedim burada ki kadın arkadaşlar ve büyüklerimden yardım veya bilgi alayım isteyim. Şöyle ki Prezervatif ile korunuyorum iliski de partnerim takıyor oyle yapıyoruz ancak prezervatife yaparken hava giriyor galiba prezervf. ucu hava doluyor çıkarınca bakınca öyle görünüyor ucu kabarık içi hava dolu oluyor Öyle olması normal mi? ..koruyuculuk konusunda en yüksek koruma hangi korunma seklidir? Gerçekten bütün korunma stillerini kombo yapsak sanki bazılarımızın içinde ki kurt yinede gitmez o anlarin heyecanı değil de iç de anca kurt kalir. :KK70: yapsak dert yapmasak dert. Fikirlerinizi önerilerinizi beklerim
Prezervatifi takarken ucunu parmak ucunuzla güzelce sıkıştırınki taktıktan sonra içerde hava kalmamış olur. :) Masraftan kaçınmayın, ucuz olanlar daha çok yırtılıyor sanki. Yırtılma olmazsa zaten sıkıntı yok. :KK49:

Prezervatifi takarken ucunu parmak ucunuzla güzelce sıkıştırınki taktıktan sonra içerde hava kalmamış olur. :) Masraftan kaçınmayın, ucuz olanlar daha çok yırtılıyor sanki. Yırtılma olmazsa zaten sıkıntı yok. :KK49:
Ah gerçekten haklısnz. Dur...x aldık da iyiydi. Sadece yanlısı olmus. O kendinde uyusukluk hissetti his kaybından dolayı zorlandk. Her bitisinde kontrol ettik lavaboya koştuk içine su doldurp akıtıyo mu diye bakmalar. Takmadan oncesnde içine ufleyıp hava kaçırıyor mu dıye bakmak. :KK70: ilkler guzelligi kadar da acemilik oldugndan bi garip hissettiriyo. Durduk ve dedik ki “biz şimdi naaptık “ :KK70: garip hissediyorduk acıkcası

Ahahaha rahatlarsiniz merak etmeyin. Cok da rahatlamayin tabii ama, dozunda ahshs

Bir sure sonra zaten alisiyorsunuz fiziken de mental olarak da.
Kxskkdks hakikaten öyle 😂 yine dozunda bi rahatlık olsa yetecek inan
Gerçekten farklı hissettim. Hani böyle değisikti. Yaşımın zamanla böyle geçmiş olması böyle şeyleri yaşamaya başlamış olmam. Hem güldürücü mutlu edici hemde aaa çok garip bi his 😂.....ilk aldığımız prez. geciktiricili idi. demesin mi e ben uyuştum. . İş sana düştü maalesef diyişi yok mu. Dedim ben emekli oldum sana kolay gelsin 😂 bide öyle feci yüzü mutsuzdu. Bende sorun var ne bicim erkegm gibi dusundu. Dusuncelerini yok ettm bi sekilde dedim yanlıs almısız ya

Canım şöyle söyleyeyim 1.5 sene sevgililik dönemim + 1 yıllık evliliğim Yasmin adlı ilacı kullandım içe boşalma oldu her seferinde ekstra bir yöntem kullanmadık hiçte bir şey olmadı kontrol hapını bıraktım 9 Haziran da adet gördüm bir daha da kullanmadım şimdi 5 haftalık hamileyim. Yumurtalıkları bozuyor, hamile kalmak zorlaşıyor diyenlere çok inanıyordum ama ilk deneme de tuttu. Kişiden kişiye değişiyor ama hap kullandığın sürece hamile kalma ihtimalim neredeyse imkansız. Hap kullanırken gününü atlamaman gerekiyor ve saati saatine içmen gerekiyor o zaman %99.9 koruyor
Bu gerçek mi aaaaaaa. Çok detaylı anlattın gerçekten minnet duydum :) Cidden hormonal bi yan etkisini gormedin yani tüylenme ve benzeri etkiler gordun mü Nursel ablacım. Pekala hap iliski günlerinde mi kullanılıyor sadece? Yoksa iliski olmasa da düzenli kullanımı var mı? Saçma bir şey sormuyorumdur umarım :KK70:

Bu gerçek mi aaaaaaa. Çok detaylı anlattın gerçekten minnet duydum :) Cidden hormonal bi yan etkisini gormedin yani tüylenme ve benzeri etkiler gordun mü Nursel ablacım. Pekala hap iliski günlerinde mi kullanılıyor sadece? Yoksa iliski olmasa da düzenli kullanımı var mı? Saçma bir şey sormuyorumdur umarım :KK70:
Hap düzenli kullanılan bir korunma yöntemi, her kutusa 21 günlük hap olur, 21 gün hapı kullanır 1 hafta ara verirsin, bu arada adet görürsün 7.Gün yeni kutuya başlarsın. Düzenli kullanmak zorundasın, aksatırsan hamile kalma riski oluşur.(daha fazla ayrıntı için googledan yardım al) her hap her bünyede aynı etkiyi yapmaz ama tüylenme yapan hap da kalmadı artık. Kilo yapma riski olabilir. Ona da dikkat edersin.

Yok hiç bir yan etki görmedim. 21 adet oluyor 1 kutuda adetinin 1. Günü başlıyorsun ilk. 21 tane hap bitince 8. Gün tekrar 2. Kutuya başlıyorsun. Yani o 7 gün arada adet oluyorsun da bitiyorda gününü şaşmıyor zaten. Ama ilk kutuda koruması düşük oluyor diye biliyorum 2. Kutuya başladığında korunmasız ilişkiye gir

Hap düzenli kullanılan bir korunma yöntemi, her kutusa 21 günlük hap olur, 21 gün hapı kullanır 1 hafta ara verirsin, bu arada adet görürsün 7.Gün yeni kutuya başlarsın. Düzenli kullanmak zorundasın, aksatırsan hamile kalma riski oluşur.(daha fazla ayrıntı için googledan yardım al) her hap her bünyede aynı etkiyi yapmaz ama tüylenme yapan hap da kalmadı artık. Kilo yapma riski olabilir. Ona da dikkat edersin.
7. Gün başlarsa vermiş olduğu ara 6 gün olur. 8. Gün başlanır hapa

Aaa sağ olun çok minnettarım bilgi paylaşımınıza. Dediginiz su an aklıma yattı. Bu arada iliski sonunda da prezervatifi çıkarıp su doldurup kontrol ediyorduk ucundan akıyormu patlak mı diye. Doğru mu böyle kontrol etmek iliski sonrası?
VE ACABA İliski evvelinde nasıl kontrol edilir prezervatif hatalı da olabilir mesela içine hava doldurup hafifçe hava kaçırıyor mu diye bakmak doğru mu sizce. Bilgilerinize sığınarak soruyorum affola lütfen kabalığım olduysa
estağfurrullah. İlişki sonrasında kontrol edilebilir o şekilde belki de ama ilişki öncesi nasıl kontrol edilir bilmiyorum. Yani hava olayı bana pek mantıklı gelmedi. Nasıl hava dolduracaksınız? kaçıp kaçmadığını nasıl anlarsınız onu pek çözemedim, bir de bu müdahaleler prezervatifin güvenilirliğini de riske sokabilir belki zedeleyerek vs. Güvenilir markalar seçin, ve bir de son kullanma tarihlerini kontrol edin. Prezervatifleri saklarken de dikkat etmek lazım, çanta içinde falan, sivri cisimlerle temas edebileceği, zarar görebileceği yerlerde tutmamak gerek. Ambalajından çıkartırken de tırnakla vs çizmemeye dikkat etmeli.

Gerçekten öyle ya. Bari onu yapsınlar bari onlar korunsunlar her şeyi biz yapıyoruz aaa 😂 şakası öte yana cidden öyle. En sağlıklısı prezervatif gibi. Ama onda da her iliski sonu koştur koştur lavaboya su tutup içine doldurup bakıyorum akacak mı deligi var mı diye....ya da iliski öncesi içine nefes verip balon gibi yapıyoruz diyoruz hava çıkarsa dışarı deliktir atarız sakata gelmeyelim falan vs böyle konuşurken olayı ve ne yapacağımızı unutuyoruz 😂 onun da hevesi gidiyor falan amma uğraşıyoruz takarken de çıkarınca da kontrol halindeyiz mecburuz da biliyorum yani dedi. Dedim şimdiden yorduysa erken emekliliğe ayrılalım .... 😂 trajik
İlişki sonrası istediğiniz gibi su doldurun önemli değil de ilişki öncesi balon gibi şişirerek bence hiç doğru bir şey yapmıyorsunuz. Bir kere onu esnetmiş oluyorsunuz, sonra onu öyle takması da zor olur ve takarken zedelersiniz.

X