(Korunma yöntemleri) prezervatif ile uzun süre korunmayı başarabilen var mı

Yok hiç bir yan etki görmedim. 21 adet oluyor 1 kutuda adetinin 1. Günü başlıyorsun ilk. 21 tane hap bitince 8. Gün tekrar 2. Kutuya başlıyorsun. Yani o 7 gün arada adet oluyorsun da bitiyorda gününü şaşmıyor zaten. Ama ilk kutuda koruması düşük oluyor diye biliyorum 2. Kutuya başladığında korunmasız ilişkiye gir
İste bu bilgi bana altından bile kıymetli :) nasıl tesekkur etsem bilemiyorum ama cidden öyle yardımcı oldun ki ablacim bu öğrenme sureclerimde de buradaki büyüklerimden yardım almak çok yararlı oldu ❣. Böylelikle ten tene rahatlığa kavuşmak

Hap düzenli kullanılan bir korunma yöntemi, her kutusa 21 günlük hap olur, 21 gün hapı kullanır 1 hafta ara verirsin, bu arada adet görürsün 7.Gün yeni kutuya başlarsın. Düzenli kullanmak zorundasın, aksatırsan hamile kalma riski oluşur.(daha fazla ayrıntı için googledan yardım al) her hap her bünyede aynı etkiyi yapmaz ama tüylenme yapan hap da kalmadı artık. Kilo yapma riski olabilir. Ona da dikkat edersin.
Hiç elleriniz dert görmesin hepiniz bir oldunuz yardımcı oldunuz ya nasıl mutlu hissettiğimi söylesem :) şimdi daha iyi bilgileniyorum

İlişki sonrası istediğiniz gibi su doldurun önemli değil de ilişki öncesi balon gibi şişirerek bence hiç doğru bir şey yapmıyorsunuz. Bir kere onu esnetmiş oluyorsunuz, sonra onu öyle takması da zor olur ve takarken zedelersiniz.
Aslında esnetme sebebi de takamayısımızdan kaynaklı oldu. Yukarıdan tutup asagı kaydırarak takamadik. Dar mı geldi acaba diye dusundm. AMa kutu dışında boyut da yazmıyordu. Yani boyutları da mı mevcut acaba prezerv.de

İste bu bilgi bana altından bile kıymetli :) nasıl tesekkur etsem bilemiyorum ama cidden öyle yardımcı oldun ki ablacim bu öğrenme sureclerimde de buradaki büyüklerimden yardım almak çok yararlı oldu ❣. Böylelikle ten tene rahatlığa kavuşmak
Rica ederim canım gününü ve saatini şaşma sakın risk olur

Aslında esnetme sebebi de takamayısımızdan kaynaklı oldu. Yukarıdan tutup asagı kaydırarak takamadik. Dar mı geldi acaba diye dusundm. AMa kutu dışında boyut da yazmıyordu. Yani boyutları da mı mevcut acaba prezerv.de
Dar gelmesi ihtimali çok zayıf, ters takmışsınızdır. Attığım videoyu dikkatlice izle, boyutları var kutuyu incelediğinde görürsün ama genellikle kimse bakmaz ona, ihtiyaç olmaz.

Selamlar. Öncelik ile 21 yaşındayım. Önceden üyeliğim vardı ancak hesabın bilgilerini unuttum. Bi soru da yeşillenınce aklımda dedim burada ki kadın arkadaşlar ve büyüklerimden yardım veya bilgi alayım isteyim. Şöyle ki Prezervatif ile korunuyorum iliski de partnerim takıyor oyle yapıyoruz ancak prezervatife yaparken hava giriyor galiba prezervf. ucu hava doluyor çıkarınca bakınca öyle görünüyor ucu kabarık içi hava dolu oluyor Öyle olması normal mi? ..koruyuculuk konusunda en yüksek koruma hangi korunma seklidir? Gerçekten bütün korunma stillerini kombo yapsak sanki bazılarımızın içinde ki kurt yinede gitmez o anlarin heyecanı değil de iç de anca kurt kalir. :KK70: yapsak dert yapmasak dert. Fikirlerinizi önerilerinizi beklerim
merhaba,
her yöntemin biraz hata payı var sanırım. doğum kontrol hapı bir süre kullandım, etkili olduğunu söyleyebilirim zira libidom farkedilir oranda azalmıştı, sevişmeyince risk de olmuyor zaten. ama uzun vadede de zararları var. bunu da göze almış oluyorsunuz. doktorum annemin memesinde kitle olduğu için bana önermedi, bunu tetikliyor çünkü

prezervatif ile ilgili burada çok enteresan şeyler yazılmış. patlaması, %70'inin yırtık olması gibi. benim hiç başıma gelmedi. kullandığımız süre boyunca da gebelik olmadı. bence güvenilir bir marka ile devam edebilirsiniz

bir de ilişki sonrası içine su doldurup kontrol etme gereği duyuyorsaniz, bu içi öncesinde boş olduğu anlamına mı geliyor? ^_- yani içe boşalma da olmuyorsa endiseleriniz yersiz diye düşünüyorum.

Zemherinin attığı videoyu izleyebilir misiniz rica etsem ? Tüm yazdıklarınızın cevabı orada var.. Prezervatif küçük ya da dar gelmesi çok zor. Şimdi gidip büyük boy aramayın bir de.. Patlak olup olmadığını da paketi açmadan içinin hava dolu olmasından anlıyorsunuz. Keza gül20106 'nın dediği gibi öncesinde üfleme yapmak ,su doldurmak vs. elastikiyetini azaltır.
Lütfen şu videoyu izleyin.
Tüm geciktirici ürünler, spreyler, prezervatifler de uyuşturur. Uyuşturduğu için geciktiriyor zaten. Uyuşturunca hissiyatı azaltıyor dolayısıyla geç boşaltırıyor.

merhaba,
her yöntemin biraz hata payı var sanırım. doğum kontrol hapı bir süre kullandım, etkili olduğunu söyleyebilirim zira libidom farkedilir oranda azalmıştı, sevişmeyince risk de olmuyor zaten. ama uzun vadede de zararları var. bunu da göze almış oluyorsunuz. doktorum annemin memesinde kitle olduğu için bana önermedi, bunu tetikliyor çünkü

prezervatif ile ilgili burada çok enteresan şeyler yazılmış. patlaması, %70'inin yırtık olması gibi. benim hiç başıma gelmedi. kullandığımız süre boyunca da gebelik olmadı. bence güvenilir bir marka ile devam edebilirsiniz

bir de ilişki sonrası içine su doldurup kontrol etme gereği duyuyorsaniz, bu içi öncesinde boş olduğu anlamına mı geliyor? ^_- yani içe boşalma da olmuyorsa endiseleriniz yersiz diye düşünüyorum.
Selam değerli mesajın beni sevindirdi. İce bosalma olmuyodu ancak bazen hissedemeden geldiği oluyordu ice o yüzden bende prez.cıkarttıgımızda içini suyla sisirip kontrol ediyordum akıyor mu patladı mı gibisine:)) paranoyaklık henüz acemılıkten ya. Ve hakikaten bende sasırıyorum bazı kisilerde yırtılmalar söz konusu olmus. Kimisi de senelerce kullandım ama olmadı öyle bi şey diyebiliyor.Acaba sert iliski mi saglıyo yırtılmay ı cozemedım. d... markasını kullandınız mı. Bilindik ve guvenilir diye biliyorum. Onu kullanıyorduk:)

Selam değerli mesajın beni sevindirdi. İce bosalma olmuyodu ancak bazen hissedemeden geldiği oluyordu ice o yüzden bende prez.cıkarttıgımızda içini suyla sisirip kontrol ediyordum akıyor mu patladı mı gibisine:)) paranoyaklık henüz acemılıkten ya. Ve hakikaten bende sasırıyorum bazı kisilerde yırtılmalar söz konusu olmus. Kimisi de senelerce kullandım ama olmadı öyle bi şey diyebiliyor.Acaba sert iliski mi saglıyo yırtılmay ı cozemedım. d... markasını kullandınız mı. Bilindik ve guvenilir diye biliyorum. Onu kullanıyorduk:)
acemilikten değil de hamilelikten çok kaçmaktan oluyor olabilir. önlem almaniz güzel ama tadında birakmali :)

evet hep o markayı kullanıyoruz zaten. yeterince ıslaklık olmaması bir sebep olabilir belki, ama sevişme ritmi ile alakalı olduğuna ihtimal vermiyorum. hava ile temas vs yazılmış, onu da düşünmüyorum, çünkü 10-15 dk prezervatif hala dururken ara verilip sonra yüksek ritim devam edildiği oldu, yine de olmadı öyle bir şey. yani ben de anlam veremedim. elbette hiç yaşanmayacak bir olay değil ama o kadar değil -_- öncesinde ve sonrasında göz yordamı ile kontrol edin kafi

X