🤲🤲KORUNMA (NAZAR-YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ) İÇİN OKUMA GRUBU🤲🤲

Duaların kabul olması için duam kabul olacak mı olmayacak mı diye şüphe duymadan, Allahın gücünün kudretinim sonsuz oldugunu düsünerek, duamızın kabul edilecegine kesin olarak inanarak dua etmemiz gerekirmiş. Eğer "nasıl olcak ki, mümkün mü" diye düşünürsek şüphe duymuş oluruz. Bu sebeple şeytanın vesvese verip "neden hâlâ duan kabul olmadı" demesini hiç umursama. Duanı et. Gerisi tamamen Allaha emanet. Duanı ettikten sonra kabul olması için bekleyiste olma. Her gün aynı duayı ettiginde bile "ne zaman olacak" diye umutsuzluğa düşme.

İç sıkıntısi bende de var. Bunun dini olarak yapılan bir eksiklikten olabileceğini çok yerde okudum. Mesela bazı insanları bu hic etkilemez ama Allah seni cennetine almak isterse bu şekilde iç sıkıntısı verir. Kabz hali bast hali deniliyor bu duruma. Youtubede "Mehmet Yıldız,Allah Neden Ruhumun Daralmasına izin veriyor" isimli 8 dakikalık bir video var.izlemeni tavsiye ederim.çok çok olumlu etkisi olacak sana ❤

Morrmeneksee canım bu akşam başlıyor muyuz sanırım sırayla okunucak diğer arkadaşlar için de uygunsa tabi ilk sana mı okusak sıkıntın hafifler belki birazcık

Kızlar grubunuzu okudum isterseniz 351 tane Ya Rafi esmasını vəie 57 tane Ya Mecit esmasını da ekleyin ikisi de yıldız yükseltme esması insanların içinde yükselmek başarılı olmak için okunuyor. Ben sebat edemedim ama tekrardan başlayacam sizde isterseniz okuyun. Morrmeneksee

YA KIZLAR KUSURA BAKMAYIN BEN UYUYUP KALMASIM..
GRUBUDA BASLATAMADIM YARIN GUNDUZ MUTLAKA BASLATIYORUM

Canım benı bılıyosunuz. Ben şüphe duymadım duamı ederken oldu hıssı hep olustu. Sabırsız oldugumu dusunmeyın hıc.
Bu ara olan oldu bna sadece. Kabz halı dıyosun ya onu ozellıkle su son 1 haftadır yasıyorum ve üzerimden hıc gitmiyor. Ben onceden de yasadım ama 1 gece sürerdi bu durum. Bu sıra devamlılık kazandı hıc gecmıyor. O kdr kotü bır durum kı ınanın ınancı sağlam olmayan bırını Allah korusun ucuruma surukler o dercee bir bunalım gecırıyor ınsan. Kalbın daralması nefes alamaman cok kotu bır durum.

Boyle oldukca daha cok dua ediyorum ama bu ara gucum hıc kalmadı. Sankı bunyem zayıfladı anlamadım dedıgın vıdeoların her bırını ayrı ayrı dınledım. Hep dınlerdım zaten. Bu hallerin sebepsız olmayısını bıliyorum. Bu durumlar da Allah sana gelecek imtihanlara karsı sabır katsayını yukseltmek ıcın verırmıs yanı senı önceden hazırlarmıs bı sonraki imtihana ve kabz hali dedıgımiz seyı yasarmısız.
Ben sadece beden son 1 haftadır ozellıkle uzerımden gitmediğini anlamadım... Allah cumlemızi feraha cıkarsın kızlar ne deyim baska

Bir an önce gecmesini dilerim
Ayetül Kürsi'yi çok sık oku iş yaparken vs. Oku bitir başa dön, tekrar oku, bitir tekrar oku. Rahatlatacak.
Sabah aksam 1'er kere de Amenerrasulü'yü okumayi tavsiye edebilir miyim izninle

1.SIRA Morrmeneksee (AYŞE NUR)

YARIN SAAT 17.00 DA BİLDİRİMLER TAMAMLANMIS OLSUN KIZLAR

EĞER ERKEN BİTİRME GİBİ DURUM OLURSA BEKLEMEDEN SIRADA ARKADASA GECECEĞİZ
NE KADAR ERKEN OLURSAK O KADAR İYİ OLUR

KİŞİ BASI NE KADAR DÜŞECEK

1 TANE NAZAR AYETİ
10 AYETEL KÜRSİ
10 FATİHA SURESİ
10 NAS SURESİ
10 FELAK SURESİ
10 İNŞİRAH SURESI
10 DUHA SURESİ
10 maşallah Bârekallah la havle ve la kuvvete illa billah
10 SALAVAT
100 YA VEHHAB

REGL DURUMUNDA DUA PAYLASIMI
ADETLİ OLAN 1 KISI VAR
BU DURUMDA SU SEKILDE PAYLASTIRDIM KIZLAR
10 TANE EKSTRADAN OKUYACAKSINIZ

AYETEL KÜRSİYİ Umut_2019
INSIRAH SURESİNİ Mintimint
DUHA SURESİNİ A arkadasimes
FATİHA SURESİNİ Ssevincli
NAS SURESINI burcusami
FELAK SURESINI @Harlofia
GERİ KALANINI ADETLİ KENDI OKUYABILIR..

LİSTE
Morrmeneksee
burcusami
@Harlofia
Mintimint
Ssevincli
@SSEVİNCLİ ABLA
A arkadasimes
Tiniminimavihanim
Umut_2019
Mintimint 2

Birazdan başlıyorum bende kuzum 2 kişilik

KIZLAR KENDI OKUMANIZ HARIC 10 TANE DAHA ISMINIZIN KARSISINA YAZDIĞIM DUADAN OKUYACAKSINIZ..
ADETLİ DURUMUNDA BOYLE ARAMIZDA PAYLASACAĞIZ ANLASILMAYAN BİRSEY VARSA SORUN LÜTFEN İLK KISIYI YUKARDA PAYLASTIM YARIN SAAT 17.00 A KADAR TAMAMLANMIS OLACAK EĞER HERKES ERKEN BITERSE BEKLEMEDEN SIRADA KI KISIYE GECECEĞİZ

AYETEL KÜRSİYİ Umut_2019
INSIRAH SURESİNİ Mintimint
DUHA SURESİNİ A arkadasimes
FATİHA SURESİNİ Ssevincli
NAS SURESINI burcusami
FELAK SURESINI @Harlofia
GERİ KALANINI ADETLİ KENDI OKUYABILIR

Şimdi 10 tane inşirahı okudum Allah kabul etsin inşirah ferahlığı versin kuzum kalbine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…