🤲🤲KORUNMA (NAZAR-YILDIZ DÜŞÜKLÜĞÜ) İÇİN OKUMA GRUBU🤲🤲

T
Sız normal lıstedesınız 10 kısı olarak başlıyoruz yarın..
Adet durumunda duaları paylasacagız okuyamayan arkadaslarımızn yerıne o anlamda jekorden bahsetmıstım
Tmm cnnm benim ben tedavi gördüğüm icin adet olmuyorum bu dönem ben mazeretlenen herkesin yerine okurum.

İyi geceler kızlar grup yazışmalarınızı okuyunca bilginiz olabilir diye sormak istedim. Benim her işim ters gider olucak işlerim sebepsiz olmaz güzel giden ilişkim sebepsiz bıçak gibi kesilir hep böyle aksilikler olur her seferinde hayırlısı böyleymiş diyorum ama artık nazar olabilirmi diye düşünür oldum bu duaları sureleri esmaları verilen sayılarda sizin grubunuza dahil olmadan okusam fayda görürmüyüm sizin için bi sıkıntı olabilirmi önce bi rızanızı alıyim diye sormak istedim. Yada bu gibi durumlarda okunabilicek dua sure esma varm(konunuzu böldüğüm için nolur kusura bakmayın artık o kadar daraldımki konuyu bölmemek için mesaj atsanız bile çok sevinirim) Rabbim hepimizi hayırlara ulaştırır inşallah

Bende şunu merak etmeye başladım artık..
Hepımız biliyoruzkı Allahın gucunun yanında bır baskasının nazarı, büyüsü vs vs ne kdr etkılı olabilir?
Su anlattıklarında hemen hemen kendımı buldum samımı soyluyrm. O kadar cok dua eden bır ınsanımkı ayetel kürsi ler en etkılı dualar sureler zıkırler salavatlar vs hepsını elımden geldıgı kdr gunluk yapıyorum.
Bu kdr etkılı dualardan zıkırler den sonra cıdden uzerımizde bir baskasının naZarı gözü veya baska bır etkısı kalması mümkün mü.
Ben onceden ınanırdım baskasının nazarından kaynaklı olmuyor dıye ama daha cok duaları etmeye başladıkca Allahın kudreti herseyden ustun bır baskası bana nazar etsede Allah bilmiyormu, o kadar dualar okuyorum kendıme bu nazarın etkısı kalması mumkun olamaz dıyorum..
Ama gercekten bakıyorum, tabıkı en hayırlı zamanı rabbim bilir ama şu dedıklerınden farksızım.. Bu kdr okumalara rağmen..
Ilk basladığımda bu gruplara huşu dan 4 köşeydim
Ama cok kısa surdu bu durum. Yıne aynı basa döndüm. Gecmek bılmeyen bır ıc sıkıntım var, anlatamadığım. Bunalım. Boyle durumlarda ben duayı bırakan bırı degılım tam aksıne daha cok dua eden Allaha sığınan bırıyım fakat gecmıyor ya anlamıyorum ıste bu durumda yakın cevrem, ailem acaba bırı bırsey mı yaptı acaba buyuk bır nazar mı var seklınde düşünüyorlar.
Dıyorum ya ben bu kdr duaya zıkıre karsı nazarın vrya baska bırseyin etkısının kalacağını sanmıyorum ama bır yandanda dıyorum kı neden duzelemıyorum. Neden rayına oturtamıyorm en onemlı sı bu ıc sıkıntısı neden gecmıyor. Yanı nedenini dusunuyorum kara kara. Bır ınsan olarak bir kul olarak bir genc olarak elımden gelenı yaptım yapıyorum her daim yapacağımda fakat baska bırsey yapmam lazımda ben mi bilmiyorum

Merhabalar araya girmiş oluyorum kusura bakmayın, bende diğer arkadaşımız gibi duaları kendim okuayabilir miyim diye rızanızı alacaktım dediğiniz sorunların bir kısmı bende de mevcut malesef. Artık kendim okuyorum annem okuyor etkili olmuyor nefesi kuvvetli birine mi gitsem diye bile düşündüm. Kuzenim de nazar aldığını düşündüğü teyzem okurdu hiç etkili olmazdı komşuları okurdu kız açılırdı birden. Bir de astrolojiyle ilgileniyor mısunuz bilmem ama boğa terazi burçları venüs boğa terazi nazar çeker diye okumuştum

Bende hoca degılde boyle acaba yasca buyuk bırınden dua mı almalıyım seklınde dusunuyorum. Yanı benımmi duamda eksık var acaba.
Tabıkı rızalığım var kızlar okuyun kendınıze daha ckk mutlu olurum 11 gece uygulaması var 71 ayetel kürsi 71 nas 71 felak uygulaması 11 gece yapılıyormuş yıldızı yukseltmek ıcın. Bı arastırın ıstersenız..
Yay burcuyum ben retro fılan dıyolar bu ara ama ben kendımı bıldım bileli boyleyim..

Şuan okumalarım bitsin dediğiniz 11 günü de yapacağım Allah razı olsun. Bazı insanlar öyle çakralardan mıdır neden bilmem hemen kötü enerjiyi emerler sünger gibi,doğum haritasında cok fazla işaret var aslında nazar almaya dair. Özelden doğum haritanızı atarsanız yardımcı da olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…