Koronanın defi için Tebbet Suresi..

FfeRriDde

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2017
709
2.832

*_KORONA VİRUSUN KÖKÜNÜN KURUMASI NİYETI ILE 70.000 ADET TEBBET SURESI OKUNACAKTIR_*

*_BERAAT KANDİLENE KADAR VAKTI_*

Kızlar okumak isteyen varsa hatmi yapılacak. Bana sayı bildirebilirsiniz. Az veya çok demeden..

Bildigim kadarıyla okunmuyor. Hiç riske atma boşver.

Neyse kızlar lütfen bu noktada tattışıp uzatmak için açmadım.bence herkes bildigi gibi yapsın konunun amacından sapmayalım. Tartışma ortamı istemiyorum bu noktada. Aksi halde bu tartışmaların sonu gelmiyor maalesef.

Kim diyor okunmaz?
Bununla ilgili bir çok hadis var
Üstelik bütün hocalar okunmaz diyor
Şöyle bir durum olabilir dua niyetine İhlas fatiha okunabilir ancak Kuran'dan âyet okunmaz bir tek ezber yapan hafızlara caiz denmistir ezbere 1 hafta ara verilmemesi unutulmaması için geri kalan keyfiyeten okunmaz net.

Kim diyor okunmaz?
Adet döneminiz bittikten sonra gusül abdesti almak zorundasınız. Gusül abdesti ile temizlendikten sonra Kuran-ı Kerime el sürebilir ve okuyabilirsiniz. Adet döneminde bir kadın bu dönemini atlatana kadar kesinlikle Kur'anı Kerim yada Kuran ayetlerinden hiçbirini okuyamaz. Aynı durum cünüp iken yada bir kadının lohusalık halinde de geçerlidir.
Bunu da ekleyeyim alintiladim
Dua niyetine bazı süreler okunur ancak kuran okunmaz

“Keyfiyeten ibadet” bu da güzelmiş

“Keyfiyeten ibadet” bu da güzelmiş ☺
Yani suan abdesti insanlar varken hayız olan bir insanın okuması keyfiyet olur bu durumda tabi korkutulur hörflenir ozaman dua niyetine okur herneyse biz sayı verelim virüs bitsin diye okuyalım guslü olanlar biz

Sanırım hiç biriniz kuranda ne yazıyor bilmiyorsunuz. Siz hocalarınız peşinden gitmeye devam edin. Şirkin affı yok bunu da aklınızın bir kenarına yazın ama.
Ben biliyorum neden tartışıyoruz ki bu arada tüm kurani ezberim böyle tahrik etmeye gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…