Koronanın defi için Tebbet Suresi..

Madem biliyorsun niye sözlerimi tahrik olarak algıladın. Arkadaşlara da anlat bence beni pek ciddiye almadılar. Onlar da kuran meali okusalar ne demek istediğimi anlayacaklar.
Tamam hayırlı geceler
Şurada bir sevap isleyecegiz allah izin verirse hayrı kaçmasın ❤

Okunur tabi niye okunmasın. Öyle bir ayet mi var, adetliyken ibadetten geri durun diye.

İbadet etmek Kuran okumakla sınırlı değildir, dua niyetine okunabilen ayetler vardır özel günlerde. Peygamber Efendimizin nehyetmesi haram olmasına yetmiyor mu acaba? Kuranı Kerimde Rasulüme itaat edin diye bir ayet var. Bu kıstas bizim için yeterlidir. Millete şirk koşuyorsun deyip iftira atmayın cahil halinizle. Burda kaç tane hafız var neyin ne olduğunu sizden iyi biliyoruz. İşiniz gücünüz nifak sokmak

İbadet etmek Kuran okumakla sınırlı değildir, dua niyetine okunabilen ayetler vardır özel günlerde. Peygamber Efendimizin nehyetmesi haram olmasına yetmiyor mu acaba? Kuranı Kerimde Rasulüme itaat edin diye bir ayet var. Bu kıstas bizim için yeterlidir. Millete şirk koşuyorsun deyip iftira atmayın cahil halinizle. Burda kaç tane hafız var neyin ne olduğunu sizden iyi biliyoruz. İşiniz gücünüz nifak sokmak

Kuran’ı Kerim’de peygamberimize allah adına hüküm verme diye ayette var. Niyetim nifak sokmak değildi. Yıllardır rehberimiz olan kuran meali okuyorum. Kurandan anladığıma göre yanlış bilinen bir şeyi düzeltmek istedim. İsteyen açar okur istemeyen bildiği gibi devam eder. Ne yazıyor Kuran’da sizin dininiz size benim dinim bana.

• Beğenmedim
Reactions: H M
Kuran’ı Kerim’de peygamberimize allah adına hüküm verme diye ayette var. Niyetim nifak sokmak değildi. Yıllardır rehberimiz olan kuran meali okuyorum. Kurandan anladığıma göre yanlış bilinen bir şeyi düzeltmek istedim. İsteyen açar okur istemeyen bildiği gibi devam eder. Ne yazıyor Kuran’da sizin dininiz size benim dinim bana.

Kuranın sadece mealiyle yetindiğiniz için bu kadar sığ bakıyorsunuz maalesef. Meal Kuranı anlamakta yeterli değildir, tefsir hadis fıkıh ilimleriyle idrak edilebilir. Tavsiye ederim bunu da araştırın

Gaza getirme beni :KK70: inşallah bu 100 ude okurum yazarım cann fazla almıyorum taksit taksit alıyorum ki okuyamamazlik olmasın diye 😄
Yoo ya ne gaza getirmesi sen zaten son sürat gaza takmışsın gidiyorsun 🤣 neyse canın sag olsun.

X