koronada bebek denemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Batı Astrolojisinde NilayDinç Hanım
Vedik Astrolojisinde AyşenTok hanım favorim
Bu zamana kadar İkisininde dediği hiç bşy teğet geçmedi hep hedef 🎯
Ayşen hanım Asıl gökyüzü ile ilgileniyor yani onun dediklerini anlamak için vedikteki haritanızı bilmeniz gerek..Kader daha çok Vedikte ..
Genelde lagna yükselen ve ay burcu baz alınıyor
Linkini vermediğin sürece sadece isim reklam degil diye biliyorum.

%100 katılıyorum neredeyse 5. Ayı bitiriyorum
Bu son 2 aydır hergün stres sıkıntı belirsizlikle yatıp kalkıyorum asla risk almaya değmez
Daha 2 gün önce bir arkadaşıma ardından da eşime kurdum bu cümleyi.
Kasım ayında hamile kaldım ve ilerleyen zamanlarda böyle bir şeyler olacağını bilseydim veya salgın o zaman başlamış olsaydı kesinlikle hamile kalmazdım yani düşünmezdim.
Hakketten iyi cesaret şu durumda çocuk düşünebilmek 😑

Batı Astrolojisinde NilayDinç Hanım
Vedik Astrolojisinde AyşenTok hanım favorim
Bu zamana kadar İkisininde dediği hiç bşy teğet geçmedi hep hedef 🎯
Ayşen hanım Asıl gökyüzü ile ilgileniyor yani onun dediklerini anlamak için vedikteki haritanızı bilmeniz gerek..Kader daha çok Vedikte ..
Genelde lagna yükselen ve ay burcu baz alınıyor
Şimdiye kadar tam olarak ne bildiler mesela? Hepsi ne hikmetse sonradan sunu bildim, bunu bildim diyor.

Ben astrolojiye kismen inanan ve astrologlara inanmayan biriyim. Ayşen tok u biraz okudum senin dediğin gibi keskin degil ucu acik seyler yazıyordu . Sen kendi görüşlerini de katıyorsun galiba.

Nilay hanima gelince, yasam koclarina inanmıyorum.

Gercek bir astrolog olduğunu düşündüğüm Rezzan Kiraz in düşüncelerini okumak isterdim.

Baba vanga nin kehanetlerini biliyor musun? Belki yillari tam tutmuyor ama söylediği bazi şeyler ilginc.

Şimdiye kadar tam olarak ne bildiler mesela? Hepsi ne hikmetse sonradan sunu bildim, bunu bildim diyor.

Ben astrolojiye kismen inanan ve astrologlara inanmayan biriyim. Ayşen tok u biraz okudum senin dediğin gibi keskin degil ucu acik seyler yazıyordu . Sen kendi görüşlerini de katıyorsun galiba.

Nilay hanima gelince, yasam koclarina inanmıyorum.

Gercek bir astrolog olduğunu düşündüğüm Rezzan Kiraz in düşüncelerini okumak isterdim.

Baba vanga nin kehanetlerini biliyor musun? Belki yillari tam tutmuyor ama söylediği bazi şeyler ilginc.
Babavangayı biliyorum Evet .
Vedikte Ayşen Hanım tek geçerim bu virüsün geleceğini önceden söylemişti söylerken denizlerin nehirlere nehirlerin denizlere karışacağı yerden bir virüs türeyecek diye belirtmişti ve Çin’in vuhan şehri denizlerin nehirlere karıştığı yer olarak tabir edilir sadece bu değil bi çok şey..yani Şu ana kadar neden bahsettilerse hepsi oldu .. Nilay hanımda aynı şekilde..Yani ben her yazdıklarına şok olarak şahit oldum ..
Ayrıca sadece doğum haritası değil bizim kimliğimiz Bize (fal) diye hurafe adı altında unutturdukları el çizgilerimizde haritamızı destekliyor eğer el çizgilerini de araştırırsanız ve haritanız hakkındada ufak tefek bilgiye sahipseniz birbirini destekleyen işaretler var
Bir kadının 2 defa evlenmesi ...Mesela bir kadının elindeki evlilik çizgisinin 2 tane olması... ile haritasındaki güneş gezegeninin burç değiştirmeden 2 gezegen atladığını görürüz çok garip bi şekilde :) güneş eştir.. ... hep birbirini destekler
Kaderimiz Elimizde..Tabiri de öylesine bir tabir değildir gerçekten el çizgilerimiz ve doğum haritamız kimliğimiz .. :)
Eğer bu tür ilimleri hurafe olarak görmüyorsanız (bakın bu da çok önemli bu bile haritamızla ilgili) bi çok gizli sırlara şahit olursunuz Allah’ın izniyle
💕💕

Ben sizin anlama kapasitenize göre bir cevap vereceğim. İnşallah Allah siz ve sizin gibilerin kaderine bu dönemde hamile kalmayı yazmamıştır. Eğer yazdıysa da sağlık sistemini meşgul etmeden ninelerimiz gibi evde kendi işinizi kendiniz görmeyi nasip eder.

Ben tam tersini umuyorum .Umuyorum hamile kalır da doğal seçilim onun üstünde işler . Gelecek nesil daha zeki olur çünkü yapılan arastirmalara göre günümüzde algi duzeyi dusuk kadinlar daha cok çocuk yapıyor. Belki virüs bu durumu düzeltir.

Hamileyim ve risk altındayım neden mi? Olurda virüse yakalanırsam ilaç kullanamayacağım ya da verdikleri ilaçlar bebeklerde bir hasara yol açacak. Her şey kötü giderse nerde nasıl doğuracağım hastanelerden hizmet alabilecekmiyim bunları bol bol düşünmek istiyorsan hiç zaman kaybetme. Eşimin çalıştığı yerde hastalık tespit edildiği için karantinada evde, ben başka bir evdeyim. Gerçekten muazzam bir zaman çiftleşmek için.

Milyonlarca gebe kadın var kaç tanesi öldü ?
Doğum yapıp kendisi ve bebeği gayet sağlıklı olan kadınlar var ama herkes hep en kötüsünü düşünüyor .. sadece fikrimi söylüyorum ben çok çocuk istiyorum ve bu ay korunmadım ama sonuç olarak olmadıda .. Hayırlısı dedim geçtim ..Konu sahibide çok istiyorsa denesin hemen olacak diye bi garanti yok olmayacak diye de tabii ama zaten herşeyi bile isteye yapmış olacak ..
Diyelim hamile kaldin.
Bebeğinin testlerinde bir sikinti cikti.
Nereye gideceksin bu kaosta ?
Rahim agzi yetmezliginiz ya da ciddi manada hastane ortamında gözlem altında tutulmaniz gerekecek ne yapacaksınız mesela ?
Hadi diyelim hastalık en az aşırı bulunana kadar 1 yıl devam etti doğumu da yaptınız o lohusa halinizle size kim bakacak ve bebeğinizin rutin gerçekleşmesi gereken kontrolleri için muhakkak hastaneye gitmeniz gerekecek nasıl bir çözüm yolu buluyorsunuz ?
Şuan coronadan önce hamile kalmış bir sürü kadın bile kendine bu soruyu sorup endişeleniyorken sizin kalkıpta denedim ama olmadı diyerek sağlık çalışanlarinin bile bu dönem gebe kalmak için riskli bir dönem demesini nasıl yabana atabiliyorsunuz.
Diyeceksiniz ki risk her durum için var sadece covid için değil ama şunu unutuyorsunuz şuan bu durum bilinen bir durum ve riskleride aşikar.
Gerçekten ben bu tip düşünüp konu sahibine erteleme diyenleri asla ama asla anlayamayacagim.

Meteoroloji hava durumunu haber verince şirk mi oluyor ?
Gaybı Allahtan başkası bilemez gaybın manası Ahirettir ..
Okuma yazma bilmeyen biri yolculuk esnasında acıktım dese şoför km itibarı ile levhadan dinleme tesisi olduğunu görse ve yarım saat sonra yemek yiyeceğiz dese yarım saat sonra yemek yiyor olsalar şoför gelecekten haber vermiş mi sayılır? Cevap vereyim hayır Hayır levhayı okumuş olur ..
Gökyüzü levhadır ..İlmini bilen okur ..
Ne okudunuz gökyüzünden allasen ?
Allah'ını seven buraya psikolog hatta psikologlar fırlatsin.

Hayır tam olarak öyle demedim mayıs 15 ten sonra vakalar da azalma öngörüsü var mayıs ayında büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardada virüs görülme olasılığı var
Dünya çapında da nisan ayında gerilemiş gibi gözlemlenecek retro döngüde yok olmuş gibi davranacak Haziran Eylül aralığı yeniden gözlemlenecek Eylül ayında mutasyona uğramış hali ile görüleceği öngörülüyor
Mevcut kader ise 29 Ekim 2020’de değişir, deniliyor Türkiye açısından.
Eğitim adına okullara dönüş 2020 Eylül sonrası yaşanılacak . Eylül ayı ile birlikte ise 2.dalga gelecek.Yani velhasıl 2020-2023 Satürn toplu insan ve hayvan ölümlerini işaret ediyor yine de En iyisini Allah bilir.
Allah acil şifalar versin kardeş.

Hamileliğimin 5. Ayı içindeyim şuan burda yazılan ihtimalleri verilen haberleri okudukça bile Allahım napcaz biz diyorum. Daha kafamdan geçenler cabası. En basit şeyleri yazayım ben size vahim gerçeklerden herkes bahsetmiş zaten. Karnım yeni yeni çıkıyo şöyle bi göbeğimi tutup turlamak istiyorum evladımla mümkün değil, cinsiyeti yeni belli oldu hadi bişiler alayım diyorum alamıyorum. Canım bir şeyler çekiyor gidip yiyemiyorum en son pazardan alabilceğim bi meyve çekti canım korkumdan gidemedim eşim geldiğinde pazar çoktan toplanmıştı ki bunlar basit şeyler dışardan bakıldığında ama işin içi böyle değil yine halimize çok şükür sağlıklıyız ama bi hafta sonra ne olacağını bilmiyoruz.

merhaba hanımlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum.

çocuk için tam karar verdik kendimi hazır hissettim borçlar hafifledi filan ama malum koronanın değiştirdiği bi hayat var dışarda.

erteledikçede hep bi bahane çıkıyor mutlaka... denedik diye hemen olcak diyede birşey yok oda nasip..

kazara olursa zaten sıkıntı yok nasibi varmış. ama bilinçli olarak bebek denemek mantıklımı böyle bi dönemde ?
Bizde böyle bi dönemde başladık eşim istemiyordu 1 ay öncesine kadar şimdi Allah tarafından bir istek geldi bende anlamadım deniyoruz 🤷‍♀️

Hayır tam olarak öyle demedim mayıs 15 ten sonra vakalar da azalma öngörüsü var mayıs ayında büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardada virüs görülme olasılığı var
Dünya çapında da nisan ayında gerilemiş gibi gözlemlenecek retro döngüde yok olmuş gibi davranacak Haziran Eylül aralığı yeniden gözlemlenecek Eylül ayında mutasyona uğramış hali ile görüleceği öngörülüyor
Mevcut kader ise 29 Ekim 2020’de değişir, deniliyor Türkiye açısından.
Eğitim adına okullara dönüş 2020 Eylül sonrası yaşanılacak . Eylül ayı ile birlikte ise 2.dalga gelecek.Yani velhasıl 2020-2023 Satürn toplu insan ve hayvan ölümlerini işaret ediyor yine de En iyisini Allah bilir.
Konu açıldığında her ne kadar stresin korkunun en dibini yaşıyor olsam da her yeni güne korkunç bir umutsuzlukla başlıyor olsam da arada karnımdaki o çırpınışları duyunca umudum tazelendiği için bebek düşünülebileceğini söylemiştim. Her gün kolonya sürekli evi temizlemek vs doğmamış çocuğa yaptığım kötülüklerin düşürdüğü o vicdan azabını hiç anlatmayım bile. Ta ki bugün 9 yaşındaki öğrencimin de bu illete yakalandığını duyana kadar. Umut ışığı demiştim ya ne ışığı ufacık bir parıltı yok ufukta. Evet yapın dedim ilk başta ama hata yaptığını anlamakta bir erdem. Ne bu ısrarınız ne bu ekonomi sağlık bakanı minvalinde konuşmalarınız yahu? 6. Ayım bitti 7. Aya giderken hastane çantamı hazırlıyorum tek başıma gideceğim kenarda dursun diye. Hepsini geçtim hastane çantasında neler olur diye bir aratın maske eldiven var mı o listede? Doğan çocuklarımızı minnoş kremlerle bile temizleyemeyeceğiz bu gidişle sürekli dezenfekte etmekten... İlaçmış hastalıkmış bu dönemin çocuklarının daha o raddeye gelmeden daha doğmadan aldığı alkol miktarı kimyasal miktarını görseniz aklınız yerinden oynar. Hani Hamileyken saç boyanır mı parfüm sıkılır mı diyorlar ya işler o boyutu çoktan geçti...

Çok fazla çocuk isteğim vardı. Hatta bu ay hamile olduğumdan şüphelendim. Ilk olarak sevinmiştim ama sonra bu konuyu gördüm ve gerçekten dışarı çıkamazken bir bebeğin sağlığını tehlikeye atamam diye düşündüm. Hamile olmadığıma çok sevindim. Pandemi bitene kadar erteleme kararı aldım. Gerçi çocuğumuz olmuyordu ama olma ihtimali varsa bu zamanda olmasın. Inşallah tez zamanda atlatırız bu dönemleri

Kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok
Ben hamile kalmaya uğraşıyorum ve benim gibi uğraşan çok kadın var Herkes Özgür Kararında şu dönemde hamile kalmamak için korunmaya Tedbir demiyorum ben... bana göre tedbir demek hayatın seyrinde devam ederken olumsuz bir şeyle karşılaştığında yapacağın şey demek trafiktede kaza ihtimali ve ölüm riski %50 sizin tedbir dediğiniz şey trafiğe kaza olucak diye hiç çıkmamak gibi bşy .(hamile kalmayın diyorsunuz çünkü) trafiğe Çıkıp kemer takmayı tedbirden saymıyorsunuz (hamile kalıp sınırlı şekilde kontrollere gitmeyi tedbirden saymıyorsunuz )..korona var diye korunmak kaza olacak diye trafiğe çıkmamak kadar mantıksız geliyor bana .. Size doğru geliyordur siz korunun ..ben ve bnm gibi düşünenlere saygı duyun..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X