Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

Günaydın

Okumaları yaptım.

Hastalar kimler bilmiyorum hepsine şifa olsun inş. Ataayemi zeynepyu amcana çok geçmiş olsun üzüldüm okuyunca durumunu öğrendikçe yaz bize.
Amcamın durumu şimdilik iyi canım kendisi kanser tedavisi gördüğü için korktum bugün hastaneden cikicak ti daha görüşmedim inşallah çok şükür Rabbime atlattı darısı diğer hastalara olsun inşallah.

Annemi koronadan kaybettim korkunç dayanılmaz bir acı. Allah şifa versin tüm hastalara özellikle annelere. Okumalara yardım etmek isterim yardımcı olursanız.
Başınız sağolsun,Allah dayanma gücü versin.Mekanı cennet olsun.
Bende üç ay önce babamı kaybettim bu hastalıktan...

Canım gözün aydın çok sevindim ❤

Geçmiş olsun ailenize Allah şifa versin hepsine.

Tek mesaj yazıp sonra uğramamayı doğru bulmuyorum.

Siteyi aktif kullanan biri olarak tekrar gelip iki satır yazmak başkalarına da dua etmek bu kadar zor değil.

O yüzden okunacak kişiler diye yazmayı bıraktım.Yazdığım kişiler ne girip bilgi veriyor ne okumalara katılıyor.

Burada düzenli okuyanların bir çoğunun hastası yok bile ama Allah razı olsun düzenli okuyorlar.Allah darda koymasın onları.

Hep diyorum hepimiz duaya muhtacız.Görüp de görmezden gelenleri geçtim,bunlar onun vicdanına kalmış ama benim hastama okuyun deyip burda ve ülkede bu kadar hasta duaya muhtaçken yok sayanları benim de yok sayma hakkım var.

Acımız var,üzüntüden demesin kimse,ben babama ağlaya ağlaya yapıyorum okumaları...

Hakkın var hakkımız var öyleler zaten onlar yoklar.

Geçmiş olsun ailenize Allah şifa versin hepsine.

Tek mesaj yazıp sonra uğramamayı doğru bulmuyorum.

Siteyi aktif kullanan biri olarak tekrar gelip iki satır yazmak başkalarına da dua etmek bu kadar zor değil.
Tesekkur ederim de ben zaten açıklama yaptim reglim biter bitmez dua katilacagam dedim bana dua edin ben etmeyeceğem demedim ki
Dualarim da zaten rabbim herkesin sifasini versin
Elimden geldiğince dilim döndüğü sürece dua'ya ihtiyac duyan herkesede dua"mi ederim.

Reglken okunaniliyor okuduklarımız

Cecilion iyi haberleriniz vardır inşallah
Malesef durumu aynı entübe.en azından stabil kötüye gitmiyor diye avutuyoruz kendimizi.Allah bizi selamete çıkarsın babam inşallah sağsalim evimize gelsin.ölenlerede Allah rahmet eylesin.dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar şuraya hayırlı haber yazmayı o kadar çok istiyorum ki hep nasip etsin Allahım diye dua ediyorum.

Buarada ben siteye pek gelemiyorum ama biz dualarımızı bütün hastalara niyetiyle okuyoruz.bildiğimiz bilmediğimiz kim varsa faydalansın inşallah.Allah biliyor kimin ihtiyacı var
Ayyy canım benim gir siteye olur mu? Baban entübe ya merak ediyorum sizi de. Ben de olduğu kadar etmeye çalışıyorum rabbim kabul eylesin inş

İnşallah atlatıcak hep böyle dua ediyoruz.

Siz bana hep sordunuz mesaj attınız bende sizin durumunuzu merak ediyorum sevinçli haber bekliyorum bekliyoruz hep birlikte inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…