Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

70.000 Ya Şafii Ya Mübeşşir e niyet ediyoruz,katılmak isteyen olursa💕
Sayıdan düşmeli.

Ey şifasıyla müjdeleyen Allah'ım. Bizim hastalarımıza da şifa müjdele. Amin

Bonus Bonus un annesi
Limonsuzzcay Limonsuzzcay ın kendi, kızı,annesi için
@merve-onur un kendi ve eşi için
@Emma3 ün kayınvalidesi için
Cecilion Cecilion un babası için
1 123hasret in annesi için
A ayse2325 in annesi için
braindamage braindamage in annesi için

Tamam canım sağol❤
Bebek için bir şey okunacak olursa beni etiketleyebilirsin💕
Canım 1 yumurtam döllendi heyecanla bekliyorum. Yarın gelişimi ile ilgili haber edecekler. Bi okumaya şu an niyetlenmedim kendim okuyorum. Transfer nasip olursa sizlerden de bir minik dua isterim. Şimdiden yine güzel dualarında bana da yer vermek isteyen olursa az da olsa çok sevinirim. 🤗 Allah razı olsun hepinizden. 🤗

Canım 1 yumurtam döllendi heyecanla bekliyorum. Yarın gelişimi ile ilgili haber edecekler. Bi okumaya şu an niyetlenmedim kendim okuyorum. Transfer nasip olursa sizlerden de bir minik dua isterim. Şimdiden yine güzel dualarında bana da yer vermek isteyen olursa az da olsa çok sevinirim. 🤗 Allah razı olsun hepinizden. 🤗
Hadi inşaallah sağlıklı gelişir bu süreç.Ederim tabi ki😊

Hayırlı olsun canım inşallah çok güzel haberler alırsın❤️

70.000 Ya Şafii Ya Mübeşşir e niyet ediyoruz,katılmak isteyen olursa💕
Sayıdan düşmeli.

Ey şifasıyla müjdeleyen Allah'ım. Bizim hastalarımıza da şifa müjdele. Amin

Bonus Bonus un annesi
Limonsuzzcay Limonsuzzcay ın kendi, kızı,annesi için
@merve-onur un kendi ve eşi için
@Emma3 ün kayınvalidesi için
Cecilion Cecilion un babası için
1 123hasret in annesi için
A ayse2325 in annesi için
braindamage braindamage in annesi için
Çok çok geçmiş olsun
Duaların okunmasında vesile olan Nego Nego ve diğer arkadaşlar Allah sizden de razı olsun
Takip etmemişim bayadır bonusun annesi düzelmedi öyle mi 😔 tez zamanda güzel haberler gelsin inşallah

Bende 1000 alayım kalan 58.500

Çok çok geçmiş olsun
Duaların okunmasında vesile olan Nego Nego ve diğer arkadaşlar Allah sizden de razı olsun
Takip etmemişim bayadır bonusun annesi düzelmedi öyle mi 😔 tez zamanda güzel haberler gelsin inşallah

Bende 1000 alayım kalan 58.500
Amiin inşaallah
Sen aç inşallah herkes okur Yasin canım inşallah Rabbim hakkında hayırlısını eylesin 🌹
Ben şimdi hemen okuyayım bir tane,her an müsait olmayabilirim çünkü ayetler için:)
merve merve

X