Korona sonrası toparlanamayan ailem

şu kayınvalidelerin torun siparişi beni benden alıyor şaka gibiler.
bakacam diye rivayet edenlerin hepsi yalan.gelmeyecek 10ununcuyu doğursan bile bahane bu
Evet birde bide kız olsa ne güzel olur ya 😁😁 sipariş bu şekilde küçük kızının olur inşallah dedim artık senin de olsun diyo yani yüz vermedigim halde böyle az sakince konuyu yapatinca yilis yapış bir hal aliyo sert bir tepki versem ayilip bayılma numarası yapiyo 😒
Çocuk bakmak değil ki derdi normalde ben size yerkescem dese eşimde ben de ne işin var deriz ama çocuk bakacağım yardım edeyim diye gelecek başta ...
Kızının iki çocuğunu büyüttü 7 yıldır eşime dedim önce gitsin kızına yerlessin diye bakmasin zaten istemiyorum kimseye minnet etmek 😊

Hem yardımı yok anne ölümden dönmüş sonuçta , hemde ikinci bebeği istiyor pasamız..hemde cocuk uyumayinca sanki bir annenin bebeği gibi nasıl yetistirmizsin diyor saygısız ..yahu herkes ailesinden bir şeyler gördü bilincaltimiz çok darbe gördü ama önemli olan boyle anlarda iyi olabilmek güzel mutlu anlarda herkes en berbat insan dahi iyidir zaten ...insanin karakterli olduğunu belirleyen bu sabretmesi gereken anlardır..ki dünya hayatı bir çok şeye sabır etmek zorunda kalıyoruz zaten

Hem yardımı yok anne ölümden dönmüş sonuçta , hemde ikinci bebeği istiyor pasamız..hemde cocuk uyumayinca sanki bir annenin bebeği gibi nasıl yetistirmizsin diyor saygısız ..yahu herkes ailesinden bir şeyler gördü bilincaltimiz çok darbe gördü ama önemli olan boyle anlarda iyi olabilmek güzel mutlu anlarda herkes en berbat insan dahi iyidir zaten ...insanin karakterli olduğunu belirleyen bu sabretmesi gereken anlardır..ki dünya hayatı bir çok şeye sabır etmek zorunda kalıyoruz zaten
Koronadan önce boyle değildi yada bu kadar değildi gerçekten Sabri tastigi zaman geriliyordu o dönem demişti bebek vs diye ağzının payını alinca sustu şu benim hastalanmamdan sonraki süreçte yaptıklarından sonra zaten istemiyorum asla çünkü psikolojimiz buna müsait değil çok yapmak bir aaglik sorunu yoksa 5 dk şey ama sonrasını hakkıyla yapmak gerek şuan haketmiyor asla ...
Kesinlikle öyle iyi bişey olunca kendi öğrenmiş oluyor ama kötü veya hatalı nirsey olsa anne beceremedi .Mesela oğlum yemek seçer yani öyle böyle değil mücver vs yapsam dahi içi kalkıyor yine de alistirnaya çalışıyorum yavaş yavaş tiksindirmeden annesi vs de diğer torunu için aa o şunu da yiyo bunu da yiyo seninki yemiyo mu der durur en son dedim sen oglunun yemek seçmesine müsade etmeseydin keske bu da babasına çekmiş işte diye alındı yalanadan aglamaya kalkıştı vs eşim yemek konusunda cok kötü yrdigi şeyler sayilidir ama benimki yemeyimce sen becerip yediremwdin oluyor şimdi hepsinin çenesi kapandı ama bunaldım gerçekten

Belkide ...Önceki yaşananlar vs hepsi birleşiyor diye boyle kuruyorum bilmiyorum biraz kinci bir yapım var maalesef .
Gerçekten 2 aydır bende çok yorgunum artik onun gerginliği yuzunden farklı yerlere sariyorum sanırım
Bu aralar kimsede sabır kalmadı artık, merak etmeyin geçecek ama🥰🙏🏼

Dediğiniz gibi belki üst üste yorucu şeyler yaşadığım için tahammülsüz oldum iyice sanırım .Hastalık için bile beni suçladı eşim senin yüzünden böyle olduk sen dikkat etmedinn,cocugun bu hale gelme sebebi sensin vs bunlar iyice sabrımı taşırdı sanırım .
Haklısınız biraz daha sakin kalmak çok daha iyi olacak yapı olarakta fevriyim bu yüzden işler çok daha büyüyor .
Kv evli ama formaliteden yani kp evle vs ilgisiz asalak gibi yaşayan bir yaratık o yüzden son cocuguda evlendirip evden kaçma derdi var
Yanlış anlama ama bana öfke probleminiz var gibi geldi bence bu sorunu çözmelisin Eşinde sende. Olmaz böyle. Sırf size yerleşmek gibi bir derdi olsa çoktan yapardı zevk olsun dşye boşanacak hali yok. Kadın size iyi davransa yılışık diyorsunuz kötü davransa ayılıp bayılıyor rol yapıyor diyorsunuz. Kadına bilenmişsiniz. Bu şekilde negatif düşüncelerle olmayacaksada oldurursunuz. Kimse kimsenin rızası dısında gelip yerlesemez takıntı yapmayın

Koronadan önce boyle değildi yada bu kadar değildi gerçekten Sabri tastigi zaman geriliyordu o dönem demişti bebek vs diye ağzının payını alinca sustu şu benim hastalanmamdan sonraki süreçte yaptıklarından sonra zaten istemiyorum asla çünkü psikolojimiz buna müsait değil çok yapmak bir aaglik sorunu yoksa 5 dk şey ama sonrasını hakkıyla yapmak gerek şuan haketmiyor asla ...
Kesinlikle öyle iyi bişey olunca kendi öğrenmiş oluyor ama kötü veya hatalı nirsey olsa anne beceremedi .Mesela oğlum yemek seçer yani öyle böyle değil mücver vs yapsam dahi içi kalkıyor yine de alistirnaya çalışıyorum yavaş yavaş tiksindirmeden annesi vs de diğer torunu için aa o şunu da yiyo bunu da yiyo seninki yemiyo mu der durur en son dedim sen oglunun yemek seçmesine müsade etmeseydin keske bu da babasına çekmiş işte diye alındı yalanadan aglamaya kalkıştı vs eşim yemek konusunda cok kötü yrdigi şeyler sayilidir ama benimki yemeyimce sen becerip yediremwdin oluyor şimdi hepsinin çenesi kapandı ama bunaldım gerçekten
Bilmiyorum savunmaya gecmissiniz ama görünen köy kılavuz istemez kendinizi kandırmayın ..sana saygısı olmayan bir esin var karşında...dediğim gibi mutlu güzel anlardan en b.ktan adam dahi iyi olur..önemli olan hastalıkta ve kotu anlarda iyi olmak ...birde çocuk sadece benim cocukmu ben becerememisim deseydiniz baba sam babasimi kazuletmi ne ..sinir oldum bu laf zaten sinirlerimi hoplatmaya yetiyor..kadınlara yapılan haksizliklara dayanamıyorum artık....cibiliyetsiz herifler bu kadınlar sizin için çocuk doğuruyor ..anasının babasının rahat evinden geliyor pisliğini temizliyor hala bilincalti yok anam yok bacın . Hepsini kazanan koyup yok etmek gerek..yoksa almaz o koca kafaları...ahh işte onu yetistiren kadınlarda suç var inşallah yeni nesil daha kibar daha efendi daha saygılı olur bizim yetistirdigimiz nesil..bir erkek evladım ilerde olursa ona adam olmayı öğretmek en birinci görevim olacak .. kadınların ne kadar değerli olduğunu ogretmekte öyle

Salin gitsin. Bırakın konuşsun kayınvalideniz. Zorla yaptiramaz ya çocuğu. He he deyin geçin ya
Kocanız işi zor biraz. Acaba o tek başına mi gitse biraz siz tek başınıza kendi annenize gitseniz. Ayrı kalsanız iyi olacak sanki bir süre

X