Korkuyorum...

ARKADASS

kocasının bebeği
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
656
1
senağlamamerhaba arkadaşlar ben evime yerleştim nerdeyse 1 ay olacak ve cok mutluyum huzurluyum evimde olmayasan herkese Allah nasip etsin inşallah

gerçekten eşimle iyiyiz artık ağlamıyorum yasadığım bir cok sorunu yaşamıyorum ama içimde hep bu huzur mutluluk bozulacakmış gibi bir korku var neden bilmiyorum engel olamıyorum içimden gecenleresenağlama bu beni çok korkutuyor bana yardım ederseniz cok sevinirimsenağlama

şunu düşün : kaderde ne varsa o olur..boşu boşuna sıkıntı yapma kendine güzel günlerin tadını çıkar a.s

canım ben pozitif düşüncenin gücüne inanırım.
iyi düşün ki herşey güzel olsun
allah mutluluğunuzu daim etsin

herşeyin bu kadar yolunda gitmesi seni orkutan sanırım.
ne düşünüsen onu yaşarsın, iyi şeyler düşünmeye çalış.
mutluluğu kabullen artık Şeniz

bunun tadını çıkarmalısın, mutsuz olduğun bir anı düşün korkunu yaşamamak için ve şükredip devam et.

herşeyin bu kadar yolunda gitmesi seni orkutan sanırım.
ne düşünüsen onu yaşarsın, iyi şeyler düşünmeye çalış.
mutluluğu kabullen artık Şeniz

evet galiba bu korkutuyor beni şükrediyorum rabbime inşallah uzun yıllar sürer bu huzur

asıl sebeide şu galiba k.validem görümcem herkes cok değiştiler bana karsı cok iyi davranıyorlar tel askım bitanem demeden konuşmuyorlar bu kadar cabuk değişiklik beni korkutuyo olabilir:1ninca::1ninca:

şöyle düşünsen bi de; büyük bi sınav atlattın (söylediklerinden ve korkunun sebebinden o anlaşılıyor da) şimdi kendi evindesin, maşallah herşey yolunda, artık rahatsın yani korkmaya gerek yok çünkü sınavını güzel atlattın ve şimdi ödülün tadını çıkarıyorsun :-)

umarım huzurunuz ve mutluluğunuz hep artar, korkularınız en yakın zamanda diner ve kaybolur :-)

sanırım önceden kötu seyler yasadın o yuzden tekrar olmaısnı senı cok korkutuyo bence hersey olacağına varır ve güzel şeyler düşünki güzel şeyler olsun mutluluklar ........:1closedeyes:

Şöyle düşünün korkunun ecele faydası yok. bu nedenle korkup bu gününüzün tadını bozacağınıza, korkunuzu y ada korkularınızı düşünmeyip anı yaşayın.

her kışın bir baharı vardır.....

kışı yaşamaşsın....

şimdi bırakta ağız tadıyla baharı yaşa....bu anı hakettiğini düşün...:lepi:

İyi düşünün ki bundan sonra hep iyi olsun.Yaşadıklarınız geçmişte kaldı belli ki zor günler geçirmişsiniz ama hayat hep mutsuzluk,kötü günler anlamına gelmiyor ki sonunda mutlusunuz ya bunun tadını çıkarın...

senağlamamerhaba arkadaşlar ben evime yerleştim nerdeyse 1 ay olacak ve cok mutluyum huzurluyum evimde olmayasan herkese Allah nasip etsin inşallah

gerçekten eşimle iyiyiz artık ağlamıyorum yasadığım bir cok sorunu yaşamıyorum ama içimde hep bu huzur mutluluk bozulacakmış gibi bir korku var neden bilmiyorum engel olamıyorum içimden gecenleresenağlama bu beni çok korkutuyor bana yardım ederseniz cok sevinirimsenağlama

niye korkuyorsunki.bak ne güzel iyiymişsiniz eşinizle.neyden korkarsan o başına gelir tadını çıkar mutluluğun...herşey daha güzel olacak işallah...:Saruboceq::Saruboceq:

böyle düşünürek günleri zehir etme kendine lütfen canım
unutma yasadıgın gunun tekrarı yok malasef
kaydirigubbakcemile5
tadını cıkar herseyın bence sengözlerimebaksanab kendını şımart biraz ya
bu dunyaya bı daha gelmeyeceksın kı

Canim benim cok sevindim ayri eve ciktin nihayetkaydirigubbakcemile5

Yasadigin olumsuzluklar yüzünden bu korkulari var icinde, cok normal ya bu mutlulugum bozulursa yine o eski günleri sIKIntIlari yasarsam diye düsünüyorsun...:nazar:

Lakin korkma güzelim sen cefayi cektin simdi sefa sürme zamania.s

Kötü düsünme:teselli:

Yeni evin hayrili ugurlu olsun a.s.

korkularını bi kenara itip eşinle hayatın tadını çıkarmaya bak...a.s.

canım benimde eşimle sorunum yoktu ama bazı maddi problemlerimiz olmuştu
son zamanlarda herşey yoluna girdi ama ben huzursuz oluyordum tekrar olacak diye
sonra vesveseye kapıldığımı farkettim.şeytan sürekli bana vesvese veriyordu ve huzurlu olamıyordum(vesvesenin anlamı; insanın kalbine, ona hissettirmeden peş peşe kötü düşünce sokmaktır.)
seninkide vesvesedir
bak bunu internette buldum oku

vesvese musibete benzer. Ehemmiyet verdikçe şişer, ehemmiyet vermezsen söner.

Ona büyük nazarıyla baksan büyür, küçük görsen küçülür.

Korksan ağırlaşır, hasta eder. Korkmazsan hafif olur, gizli kalır.

Mahiyetini bilmezsen devam eder,yerleşir. Mahiyetini bilsen, onu tanısan gider.

Zira şu vesvese öyle bir şeydir ki; cehalet onu davet eder, ilim onu yok eder.

Tanımazsan gelir, tanırsan gider

Şeytan insana niçin vesvese verir?

Şeytanın insana vesvese vermesinin sebebi; İnsanoğluna olan düşmanlığıdır.

kalbini serin tut canım iyi şeyler düşün pozitif ol şeytanın vesveseleriyle kafanı karıştırmasına izin verme

korkunun ecele faydası yok cnm kaderde ne varsa o gelir başa.......
önceden yasadıgın sorunlar üzüntüler seni böyle düşündürüyo olabilir kaygılandırıyo
ama bunları unutt mutlu oll tadını cıkarrrrr herseyin....
pozitif düşün pozitif olll.............. Mutluluklarr daim olur inş

Seni çok iyi anlıyorum evlendigimde bambaska bi hayata baslamıs ve eşimi inanılmaz seviyordum öyleki o evde yokken burnuma teninin kokusu geliyor onu dusundukce bogulacak gibi oluyordum ve 1 ay inanılmaz mutluydum ve inanırmısın dolmusta bile eşime bakar aglardım sanki onu kaybedecegim mutsuz olucam sanırdım ama Allaha sukur suan 10 yıllık evliyiz ve hala yanımda çok sukur o bi anda çok mutlu olmaktan kaynaklanıyor sanırsam şimdi kendime guluyorum o gunleri dusundukce dolmusta giderken yolun ortasında aglıyorum dusunsene sebep çok mutluyum :lepi:

X