Korkuyorum

Çocuğun annesiyle hiç konuşmadım konuşmamda bundan öğrenmem gwrek

Zaten çocuğun velayet annedeyse ondan habersiz yürümüş olamaz bu süreç. Tam oturmayan bir şey var.

Çocuğun kendisine mi sorsam gelince bize konuyu
Çocuğa ne diyeceksiniz ki bir avukattan cinsel suç mesajı gösterdi diyorsunuz, o suçu eşiniz işlemiş olmasın, avukatın adını hatırlıyorsanız bence avukatı arayıp konuşun, eski bir konunuza denk geldim konuyla bağlantılı olabilir diye gündeme getiriyorum, eşinizin sizinle siz olduğunuzu bilmeden fake hesaptan yazışıp sonra sildiğini, kadınlara baktığını, şüphelendiğinizi yazmışsınız, eski eşi de dava açmış neden açmış bunu size söylememiş, bilmiyorum eşinizin bir istismarı mı diye aklımdan geçmedi değil.

İnsanların eşcinsel eğilimleri olması kardeşlerine hallenen sapıklar olacakları anlamına gelmiyor. 100 bin tl ceza olayına da pek inanmadım, tarafların ikisi de 18 yaşından küçük, emin misiniz, zaptı gördünüz mü?

Öyleyse benim bi şekikde öğreneceğimi hesaba katıp oğluna iftiramı atıyo

Velayet annede hat sahibi bu çocuk değil ordan açılmış suç duyurusu

Bence çocukla bir ilgisi yok, sapık olan taraf dümdüz kocan olabilir Adamın karı kızla mesajlaşması varmış, bellki internetten birine musallat oldu. Dava dosyasını iste ya versin ya da eve gelmesin.

Ne belge ne bişey görmedim bi avukattan gelmiş mesaj gördüm

Velayet annede hat sahibi bu çocuk değil ordan açılmış suç duyurusu

Fark etmez. Çocuk işin içine karıştıysa annesi her türlü dahil edilirdi.

Belki bu eylemi eşiniz gerçekleştirdi ve büyük ceza almamak için oğlunu suçluyor. Bilemeyiz ki. Siz de tam hakim değilsiniz zaten duruma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…