Korkuyorum

Ben annesine anlat dedim hayır kesinlikle anlatamam çocuğu mahveder diyo.sonuçta onun oğlu nasıl böyle bir durumdan haberdar etmek istemiyosa orası düşündrdü beni yanyana gelip çocuğun durumu hakkıbdq ibsan nasıl konuşmaz
Eşiniz bir şeyler saklıyor bence, çocuğun akranıyla yaşadığı ilişkide ortada tehdit, şantaj, görüntüleri yayma vb gibi bir şey yoksa, sadece karşılıklı yazışmalar vs olmuşsa 100 bin liralık para cezası gibi bir şey olmaz bence, tabii hukukçular bu durumu daha iyi bilir ama öte yandan çocuğun dava edilmiş olması lazım, mahkeme celbi çocuğun ikamet adresine gelir, annesiyle yaşadığına göre bu durumdan kadının haberi olmaması diye bir şey mümkün gözükmüyor.

Bu çocuk defalarca mahkemeye gitmiş olmalı ki yargılama bitmiş hüküm verilmiş olsun, kaldı ki karşı tarafın ailesi ortalığı ayağa kaldırır çocuğun annesine de ulaşırdı.

Sonra eşinizin ilk eşi kime niye dava açmış? Eşiniz 16 yaşındaki oğlunun arkasına gizlenip bir şeyler karıştırıp cebinden çıkacak 100 bin lirayı böyle aklıyor olmasın sakın.

Ben annesine anlat dedim hayır kesinlikle anlatamam çocuğu mahveder diyo.sonuçta onun oğlu nasıl böyle bir durumdan haberdar etmek istemiyosa orası düşündrdü beni yanyana gelip çocuğun durumu hakkıbdq ibsan nasıl konuşmaz

Ablacığım bence kocan yalan söylüyor. Her şeyden önce adam bıçaklsan o kadar ceza ödemiyorsun, adliyede şiddete darpa marpa her şeye max 20.000ödeniyor. 100.000 çok geldi bana, üstelik istismar suçlarında parayla kimse serbest kalmıyor genelde. Yani kocan kumar oynamış ya da parayı başka bir şey yapmış olabilir mi? Böyle bir şey olsa çocuk zaten 18 yaş altı annesi de mutlaka duyardu hele ki velayet annedeyse. Kocana söyle ya dava dosyasını getirsin ya da eve almam de. Burda avukat üyeler var, bu iş bana baştan aşağı yanlış geliyor. Mahkemeye çıktıysa 2si annenin de senin de nasıl haberin olmaz? Bence ortada koskoca bir yalan var. Bana kalirsa once adamla konus dogruyu soylesin, ya dogruyu soyle ya da anneyi ben ararim de. O kadini ara mutlaka, kadinin cocuguna ozbabasi iftira atiyor.

Sonra eşinizin ilk eşi kime niye dava açmış? Eşiniz 16 yaşındaki oğlunun arkasına gizlenip bir şeyler karıştırıp cebinden çıkacak 100 bin lirayı böyle aklıyor olmasın sakın.

%100000000000
Ortada koskoca bir yalan var bence de, adam da utanmadan evladina iftira atiyor.

Eşiniz bir şeyler saklıyor bence, çocuğun akranıyla yaşadığı ilişkide ortada tehdit, şantaj, görüntüleri yayma vb gibi bir şey yoksa, sadece karşılıklı yazışmalar vs olmuşsa 100 bin liralık para cezası gibi bir şey olmaz bence, tabii hukukçular bu durumu daha iyi bilir ama öte yandan çocuğun dava edilmiş olması lazım, mahkeme celbi çocuğun ikamet adresine gelir, annesiyle yaşadığına göre bu durumdan kadının haberi olmaması diye bir şey mümkün gözükmüyor.

Bu çocuk defalarca mahkemeye gitmiş olmalı ki yargılama bitmiş hüküm verilmiş olsun, kaldı ki karşı tarafın ailesi ortalığı ayağa kaldırır çocuğun annesine de ulaşırdı.

Çok güzel anlattınız sevgili Mune ben de aynen böyle düşünüyorum. Üstüne eklenecek bişey yok.

Çocuğun kendisine mi sorsam gelince bize konuyu

Evet diğer çocuğun ailesi istemiş

Böyle bir uygulama yok ki. Yani suç varsa ve bu suçun para cezası varsa bu para devlete ödenir. O para başka yere gitmiş. Hatta belki eşinizin oğlunu tehdit ettiler cinsel kimliğini ifşa etmekle. Babası da sussunlar diye para ödedi. Yani belki de mağdur olan taraf sizsiniz.

Evet diğer çocuğun ailesi istemiş
.geçen gün eşim oğlunun 17 yaşında başka bir oğlanla mesajlaştığını birbirlerine flört ve cinsel içerikli yazışmalar ve fotoğraflar attıklarını.
Hanımefendi bir dediğiniz ötekini tutmuyor.
Birbirleriyle flörtleştiğini yazmışsınız. Karşı taraf tacize uğrarken ne diye fotoğrafla karşılık versin? Çocuğun cinsel kimliğini bir kenara bırakın da kocanızdan işin aslını öğrenin.

Hiç mi sorup sorgulamıyorsunuz, bir kız bir erkek mesajlaşınca sorun yok da, iki erkek mesajlaşınca mı hukuk bunu suç sayıyor?

Oğlunamı sorsam bu olayı

Ablacım bence kocan %100 yalan söylüyor. Ben olsam masum bir çocuğu bu işe bulaştırmazdım, önce adamı iyice korkut yalan söylediğini biliyorum de doğruyu söylettir parayı ne yapmış söylesim. Sonra da çocuğun annesini ara durumu söyle. Kocan yalancı ve rezil biri.

Ablacığım bence kocan yalan söylüyor. Her şeyden önce adam bıçaklsan o kadar ceza ödemiyorsun, adliyede şiddete darpa marpa her şeye max 20.000ödeniyor. 100.000 çok geldi bana, üstelik istismar suçlarında parayla kimse serbest kalmıyor genelde. Yani kocan kumar oynamış ya da parayı başka bir şey yapmış olabilir mi? Böyle bir şey olsa çocuk zaten 18 yaş altı annesi de mutlaka duyardu hele ki velayet annedeyse. Kocana söyle ya dava dosyasını getirsin ya da eve almam de. Burda avukat üyeler var, bu iş bana baştan aşağı yanlış geliyor. Mahkemeye çıktıysa 2si annenin de senin de nasıl haberin olmaz? Bence ortada koskoca bir yalan var. Bana kalirsa once adamla konus dogruyu soylesin, ya dogruyu soyle ya da anneyi ben ararim de. O kadini ara mutlaka, kadinin cocuguna ozbabasi iftira atiyor.
Aslında en başında inanmadım avukat mesajı görünce acaba dedim olayıda anlatınca doğrudur dedim ama içimde o oarayı başka bişey için kullandığı kuşkusu oldu bi yandanda

Sonuçta elinde olmayan kendi cinsine yakınlık kuruyo benle ne alakası var.iki aylıkken bişey yapamaz tabiki abisi olduğundan hep hayatımızda olucak ve ben oğlumun onla olmasıbdan rahatsızlık duyduğumu belirttim

İşte bu duyduğunuz rahatsızlık yersiz bir rahatsızlık. Bunu anlatmaya çalışıyoruz size. Abinin eşcinsel olması onu tacizci-pedofili yapmaz. Tacizciler ve pedofiller tüm cinsel kimliklerden çıkıyor. Yani abi heteroseksüel olsaydı nasıl davranacaktınız? Şimdi gene aynı şekilde davranacaksınız.

X