Korkuyorum

Kardeşi olduğun için yani sadece, yoksa sırf gay diye 16 yasindaki cocuklar 2 aylik bebeklere saldiriyor

Kardeşi olduğun için yani sadece, yoksa sırf gay diye 16 yasindaki cocuklar 2 aylik bebeklere saldiriyor
Oyle demek istemedim yani kardeşi ya öyle bir sapıklık yapmaz diye yazdım,ayrıca kimin nelere saldırdığını görüyoruz köpeğe bile hallenen insanlar var tobe estafurullah, zmaninda gördük bebeklere bile neler yapan insanlar var sapik sapiktir

Çocuğunuzu uzak tutmak istemekte haklısınız gerçekten zor bir durum. Yorumlarda garip bunu adeta normalleştirmişler ama müstehcen fotolar ve anormal bir cinsel eğilimi olan bu genç neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyor sınırları yok belliki herşeyi yapabilir. Ayrıca eşcinselliğin hiç bir toplumda onaylanan bir karşılığı yok. Nedir bu marjinal olma çabası. Müslüman olan bir insan eşcinselliğin lanetlenen pis bir iş olduğunu zaten bilir. Çocuk pişman mı hareketleri nasıl çocuğunuza şimdi olmasada ileride zarar verme ihtimalini gözardı etmeyin. Eşinizle konuşun napacağına o karar versin.

Ama birinin sapık olduguna sadece cinsel yönelimle karar veremezsiniz.

Mune ülkenin en müslümanı gelmiş, her yere böyle din sokuşlayabiliyor muyuz

Abla sakin ol ya konu sahibi de kocasının söylediği kadarını biliyor, adamın doğru söylediğini nerden biliyoruz, kendi yediği b.ku çocuğa atma durumu da çok olası.

Valla ne yazsam taşlanııyorum ama hep haklıyım. Üvey anne denen tiplemelerin genelde berbat insanlar olduğunu yazıyorum taşlanıyorum, memlleket erkeklleri berbat ahlak seviyeleri yerlerde yazıyorum erkek düşmanı denip taşlanıyorum ... doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…