Korkuyorum lütfen yardım edin

ebrardemiryurek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
25
5
27
Merhaba arkadaşlar lütfen dalga geçmeden yorum yaparsanız çok sevinirim erkek arkadaşımla 2 gün önce bir şeyler yaşadık bende kıyafet yoktu fakat onda boxer vardı sürtünme yoluyla ilişki yaşandı bende kıyafet iç çamaşırı olmadığı için biraz korkularım var yumurtlama dönemindeydim takvimden baktığımda en yüksek gün olarak görünüyor sabahı 15. Saatte eczaneden ertes72 diye bir ilaç aldım sürtünme ile hamile kalma durumları olabiliyor nadir de olsa ama ilaç etkisi olur mu sizce korkuyorum bilgi verebilir misiniz onda boxer vardı ama ıslaklık olmuş olabilir bulaşma durumunda bir şey olur mu ve ilaç da etkili olur mu sizce

Dur sana arkadas cagiriyim muhabbet edin. K keskeler kos bak sana arkadas gelmis.

Arkadaşlar insanlar bilgi sahibi olamayabilir ve bilgi almak isteyebilir dalga geçilecek gülünecek bir şey yok

Aynı konuyu tekrar tekrar açmanda ki amaç ne
Ne denmesini istiyosun

Öyle bir durum oldunu sanmıyorum canım erkek arkadasinda kıyafeti varmış spermin kıyafeti delip senin vajinana geçim omuzun yolu katetip yukurtana ulaşıp döllenmesi çok zor spermin süper güçleri yoksa bence kendini bukadar strese sokma bidahakine tedbirli ol senin girdiğin bu strese erkek arkadaşın girmiyordr emin ol yumurtlama günleri 40 takla atanlar var bende dağı tutunsun diye

Ve söylemeden gecemiycem Demekki bazı bilgileri yetersiz bazı cahilikleri var neden kırıp dalga konusuna basvuruyorsunuz hemen insanca bişey sormuss kız bilmiyorsan ne dalga geç ne cevap ver kalp kırmaya değmiyor gör geç yani bazilarida kendine eylence ariyor

Yorumunuz için çok teşekkür ederim lakin ilk defa böyle bir şey yaşadığım için korktum olsa bile ilaç etkili olmuştur diye düşünmek istiyorum, evet insanlar dalga geçmek için yer arıyor ve bilgi sahibi olmak istemem kadar doğal bir şey yok tekrardan çok teşekkür ederim size

Sorunuzun cevabını bilmem de evlenmeden gebe kalmaktan çekinen biri için isim ve soyisim ile böyle bir konu açmak büyük cesaret sizi tanıyan birileri bu yazdıklarınızı okursa bence sizin için daha büyük bir sorun olur. Yoksa yetişkin bir kadın istediğini yapar kimse karışamaz.

Tek isim soyisim bana ait değildir herhalde ki kaldı ki soru dışında farklı bir yorum yapılması da saçma

Olur tabi niye olmasın en yüksek döneminde yapmışsın 12 gün geçince kadın doğuma git kan değerlerine baksınlar

Tek isim soyisim bana ait değildir herhalde ki kaldı ki soru dışında farklı bir yorum yapılması da saçma
Merhaba ben eşimle sevgiliyken bir kaç kere böyle birşey oldu bende ertesi gün ilacı kullandım ama eşim sevgiliyken direk korunmasız yapmıştı içtiğim için hamile kalmadım kaldı ki siz direk ilişkiye girmemişsiniz bile bu mümkün değil ben 1 senedir bebek yapmaya çalışıyorum olmuyor sperm uçamayacagına göre o ilaç da boşuna çıkmadığına göre hamile değilsiniz emin olun

Yorumunuz beni çok sevindirdi teşekkür ediyorum, bende hiç kıyafet olmadığı için biraz korktum açıkcası onda boxer vardı ama ıslaklık olmasından kaynaklı olabilir mi diye merak içindeyim bir de yumurtlama dönemindeyim haliyle korktum ilacı aldıktan sonra yumurta akı gibi uzayan bir akıntım oldu korktum açıkcası ve gerçekten bu konuda bilgisizim

Sürtüne sürtüne hamile kalacağını sanmak daha saçma . yoksa isterseniz TC kimlik numaranızla açın başlığı, tanıdıklarınıza rezil olun, töre cinayetine falan kurban gidin banane. Düzgünce uyarıda bulunduk... Gerçi bunu düşünebilecek biri sürtünerek hamile kalınmayacağını da bilirdi de neyse bizimki de laf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…