Korkuyorum lütfen yardım edin

merhaba, yani sadece korkuyorum ilk defa karşılaştığım için hapta aldım daha fazla tereddüt etmemeliyim sanırım teşekkür ediyorum yorumunuz için

Allah sana olmayan beynini tekrar verir inşallah bu çene bu çirkeflik ile çok yaşamazsın sen bir yerde tokezletirler seni maşallah kendide bu konudan hiç cikamiyor millete dik dik carliyor
Ya bsg şuradan slk mısın nesin. sensin beyinsiz sürtünce hamile kaldığını sanan sizsiniz ben değil. Ayrıca itin duası kabul olsa gökten kemik yağar bedduya bak çok yaşamaz yok ayağın tokezler bilmem ne. Sana iade ediyorum daha beterini. seni tökezletmişler belli ki ordan biliyosun sana kemik atan oldu mu da bana salça oldun şimdi? sen de mi sürttürdün de konu sahibi gibi korktun ondan savunuyorsun. cevap yazma daha bana yoksa konudan çıkamayan ben oluyorum.

Senin ciddi anlamda sorunların var HAVLAR DURURSUN ANCA BUKADAR SAL BENİ KENE GİBİ YAPİSSTİN TERBİYE YOKSUNU HER HALTİ BİLECENE NEYDEN NASİL HAMİLE KALİNACAGİNİ BİLECEGİNE AZ SANA İNSANLİK OGRETSELERDİ KESKE KİM BİKİR BU CİRKEFLİGİN LE KİMİN BASİNİ YAKTİN

Ya hala uzatıyor he he ben cirkefim sen hanımefendisin en insancıl sensin he... Yürü git işine

500 defa aynı konuyu açıp cahil cahil konuşacağına git de biraz cinsellik eğitimi al, vücudunu tanı. Her haltı yiyorsunuz sonra bilmiyorum diye sürekli burayı meşgul ediyorsunuz. Ne yapacaksın sürtüne sürtüne kıvılcım mı çıkaracaksın? Her haltı yemeye aklınız eriyor, yedikten sonra tasası bize kalıyor. Aynı konuyu defalarca açmış, lütfen sınırlama getirilsin Mune

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…