Korkuyorum gelecek cevaplardan

Aramız son zamanları bilemem ama en başında çok severek evlendik şimdi son durum Haftada 1 falan uzun süre yapmasak bile hemen boşalma olmaz özür dileyerek söylüyorum hızlı boşalma durumu hiç görmedim onda , prezervatifide araştırdığımda geciktirmeli olması iyice kafamı bulandırdı
yanlış anlamayın ama çok güzel bir detay verdiniz. haftada 1 sevişiyorsanız ortalama ne kadar sürüyor sevişmeniz? eğer erken boşalmıyorsa zaten cinsel ilişki yaşıyordur başkasıyla çünkü haftada 1 az bir erkek için.ve eğer haftada 1 birlikte oluyorsanız erken boşalması kısa sürmesi lazım normalinden.

yanlış anlamayın ama çok güzel bir detay verdiniz. haftada 1 sevişiyorsanız ortalama ne kadar sürüyor sevişmeniz? eğer erken boşalmıyorsa zaten cinsel ilişki yaşıyordur başkasıyla çünkü haftada 1 az bir erkek için.ve eğer haftada 1 birlikte oluyorsanız erken boşalması kısa sürmesi lazım normalinden.
Erken boşalma olmuyor mesela benim eşim anlayıp durduruyor kendini ama çok afedersiniz sperm miktarı fazla oluyor ve daha şehvetli bir şekilde boşalıyor araya normalden fazla gün girince mesela benim reglimden sonra. Acaba gay olma ihtimali var mı ya her iki erkekte kullansa anca biter gibi

Erken boşalma olmuyor mesela benim eşim anlayıp durduruyor kendini ama çok afedersiniz sperm miktarı fazla oluyor ve daha şehvetli bir şekilde boşalıyor araya normalden fazla gün girince mesela benim reglimden sonra. Acaba gay olma ihtimali var mı ya her iki erkekte kullansa anca biter gibi
sperm miktarı benim partnerimde hep fazla ama onunla ilgisi yok. normalinden daha erken boşalması lazım mesela normali 15 dk ise 7 dk ya filan düşüyor gibi gibi

bence gay değil libidosu yüksek ve heyecan macera arıyor

kaldığı yere birini getirme ihtimalini düşünüyorum çevre full akraba cesaret edebilir mi emin değilim
O niye getirsin ki çevre akraba doluyken? Gelen yakın arkadaş getirmiş olamaz mı? Soran olsa cevap hazır, arkadaşın eşi/nişanlısı/sevgilisi... 2 erkek de rahatça bitirebilir sanki bir gecede 7 kondomu. Bilemedim...

Yaparsanız bilmiyorum ama arabasına kayıt cihazı takmaktan başka aklıma bir şey gelmiyor.
tavsiye etmem benim arkadaşım koymuştu onu arabasına eşinin o da hemen yakalamıştı kendi telefonuyla eşleşmeye çalıştı cihaz öyle yakalandı.

giphy.gif

resmen bi anda içimde böyle bir kaos hissi yükseldi.
takip sürecini uzun vadeye yayıp salağa yatman gerekiyor. eğer kondomları sizin karıştırdığınızı farkettiyse yoke tmiş olabilir ama bir süre sonra tekrar açık verecektir.

Özürler dileyerek bu erkoların biri pasif biri aktif olmuyo mu ya pasif olan da mı prezervatif takcak

Aramız son zamanları bilemem ama en başında çok severek evlendik şimdi son durum Haftada 1 falan uzun süre yapmasak bile hemen boşalma olmaz özür dileyerek söylüyorum hızlı boşalma durumu hiç görmedim onda , prezervatifide araştırdığımda geciktirmeli olması iyice kafamı bulandırd
Yani bosalma rutini siz birliktelik yasamadiginiz halde degismiyor, dogru mu anladim?

tavsiye etmem benim arkadaşım koymuştu onu arabasına eşinin o da hemen yakalamıştı kendi telefonuyla eşleşmeye çalıştı cihaz öyle yakalandı.
Cihazdaki WiFi, Bluetoothu kapatıp koysun. Özelliklerine bakıp alırsa sorun olmaz. Eşim kafamı bozarsa smarttag alıp nereye gidiyor izleyim. Telefonuna program yazıp dinleyede bilirim gerçi, bana belli olmaz 🤣

X