Korkuyorum gelecek cevaplardan

Evlisiniz ev dışında nerede seks yapıyorsunuz ki sürekli çantada prezervatif taşıyor? Bu bile bence düşünmeniz gereken bir soru

İlk 3 ü kullanılmış sonrası daha farklı bir yere saklanmış veya atılmış olabilir.

Erkekler her şekilde aldatır, görenler bilenlerde 3 maymunu oynar. Bence şuan bişey söylemeyin, takipte kalın. Sizde korumasız ilişki yaşamayın.

Valla ben 7 tane kondomun olmadığını fark ettiğin günün akşamı geldiğinde "gecen nasıl geçti baya iyi geçmiş ki 7 tane kondomu kullanmışsın :) Ayrıca rötar birlikte kullandığımızdan daha iyi sanırım artık deneyimlemiş oldun" diye laf sokar gözüne gözüne bakardım. Ben yapmadım arkadaş aldı ya da bizim içindi vs derse de " ee bizim içinse hani 7 tane kondom nerede hmm kesin arkadaşın istemiştir eczane yok ya ülkede sen vermişsindir ne tesadüf tam da dışarıda kaldığın gece " deyip ona inanmadığımı açık açık belli ederdim ama ağlayıp sızlama nefretle bak soğukkanlı şekilde. Kabul etmeyip üstüne gelecektir " tamam 7 tane kondom nerede, iş yerindeyse yarın seninle gelip yerini vs göster bensiz gitmene izin vermem yenisini almayacağın ne malum" der köşeye sıkıştırırdım iş yerine koyduysa bile dibinden ayrılma yenisini almaya fırsatı kalmasın.

Çantada taşıması nasıl normal onu açıklayım size biz kampa vs giden bi çiftiz benim çantamdada olur yani mesela aaa hadi bugün çantamıza atalım diye değilde biraz dağınık olduğumuzdan düzenli tipler değiliz geçen çantamın iç düzenleyicilerini makineye atacaktım bi baktım bendede vardı kim bilir ne zaman koydum onu çantama hatırlamıyorum bile . Benim onda takıldığım şey farklı bi marka olması yoksa bizim kullandığımızdanda vardı ona hiç takılmadım başka marka beni şaşırttı korktum

Arkadaşlar nasıl takip edeyim telefonu yanından ayırmaz , daha önceden baktım bişey bulamamıştım bana yol gösterir misiniz yukarıda bi arkadaşın dediği gibi sorsam inkar edecek delil toplamam lazım ama nasıl

Eşinizin bir şeyler çevirdiği çok açık. Kanıt toplamak istiyorsanız ona hissetirmeden takipte kalacaksınız. Ama bunun için büyük sabır göstermeniz lazım.

1 Gecede 7'sini harciyorsan orda tek erkek yoktur.

Esinizle cinsel hayatiniz ne durumda? Haftada kac kez? Bir gece de kac sefer yapiyorsunuz? Uzun zaman yapmadiginizda hemen bosalir mi, her zaman ki gibi midir bosalma suresi?

çantada bişey karıştırırken düşürmüş olmasın diyeceğim de çok mu iyi niyetliyim :)

hadi aldattı diyelim 7 kez ilişkiye girebilir mi yaa şaşırtıcı
cinsel hayatımız da çok aman aman değil diyorsunuz birde ya

benim eşimin hiç aklına gelmez çantaya prezervatif atmak.. enişte ne düşünceliymiş maşallah :)
Bizim evliliğin ilk günlerinde 7 kere oldu. Peşpeşe değil ama, sabah olmamıştı henüz. Şu an 7 kere olur mu? Sanmam.

Başka bir ten, yeni heyecandan olma ihtimali var yani. Eşinden hevesi geçmiş ve yeni birini bulmuşsa yapar erkek milleti.

Şimdi şöyle bende düşünüyorum nasıl takip edeyim nasıl bi yolunu bulur onu düşünüyorum aslında dün gecekini tam açıklayamıyorum kimliğim ortaya çıkmasın diye çok spesifik bi durum çünkü çok kendimi belli ettim başka konularımda o yüzden şöyle açıklayım yazlık gibi biyerimiz var tam yazlık değilde işte anlayın orada bi sıkıntı çıktı dün çözemeye gitti gecede orada kaldı hatta yakın bi arkadaşıda geldi beraber kaldılar bu konuda serbest o arkadaşınında evine vs gider kankası öyle söyleyim ve onun evine gittiğindede bana foto vs sürekli atar sürekli arar yani çok yakın arkadaşı güven verir , neyse bu kaldığı yere birini getirme ihtimalini düşünüyorum çevre full akraba cesaret edebilir mi emin değilim
Getiremezse aklıma Sarıgül olayı gibi bi şey geldi Allah affetsin 😶

Mesela bir yere gitmek istediğinde onu kısıtlamayın. Bir çok konuda onu özgür bırakın. Oda bu rahatlıkla her ne haltlar karıştırıyorsa mutlaka açık verecektir.
İşte şu ihtimalde geliyor aklıma düzenli değilde tek gecelik bi şeyse bu hata sürekli tekrarlanır mı ben açık nasıl bulacam o zamana kadar nasıl normal davranacam

1 Gecede 7'sini harciyorsan orda tek erkek yoktur.

Esinizle cinsel hayatiniz ne durumda? Haftada kac kez? Bir gece de kac sefer yapiyorsunuz? Uzun zaman yapmadiginizda hemen bosalir mi, her zaman ki gibi midir bosalma suresi?
Aramız son zamanları bilemem ama en başında çok severek evlendik şimdi son durum Haftada 1 falan uzun süre yapmasak bile hemen boşalma olmaz özür dileyerek söylüyorum hızlı boşalma durumu hiç görmedim onda , prezervatifide araştırdığımda geciktirmeli olması iyice kafamı bulandırdı

X