Korkular, takintilar..

HaLimeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
41
1
merhaba meltem hanim ,
bnm sorunum korkular ve takintilar
gelecek hakkinda bi cok korkum var , bu korkularim yüzünden saatlerce agladigim oluyor ..
mesela ailemden birini kaybedecegim aklima geliyor ve olmamis birsey icin saatlerce agliyorum yada kardesimin Allah korusun sakat oldugunu aklima getiriyorum buda saatlerce aglamama sebep oluyor , fazla duygusal bir insanim ama ilerde olcak veya olmicak seyler icin aglamaktan biktim , ..
takintilarimda cok mesela bir kasigi kullanmadan önce temiz bile olsa sudan geciriyorum , bazen misafirliklerde bu mümkün olmuyor ama bardagi ne olursa olsun tekrar sudan gecirmeden kullanamiyorum misafirlikte böyle bir imkanim olmazsa susuz kalmayi tercih ediyorum , toaletten cikacagim zaman tekrar tekrar temiz biraktimmi acaba korkusuyla bakip duruyorum , kac kere kontrol ettigim halde icime kusku düsüyor ve bir banyoya elimi yikamak icin girdigimde toaleti kullanmasam bile temizleme ihtiyaci duyuyorum klozeti eger temiz degilse , yine tekrar tekrar kontrol ediyorum ben kullanmadigim halde ..
sizce tüm bunlarin nedeni ne ?
$imdiden tesekkür ediyorum meltem hanim ..
sevgilerimle

Halime, şikayetlerinizin nedenlerini bulmak ve gerekli iyileşmeyi sağlamak için bir uzman başvurmalısınız. Takıntılarınızın nedenlerini anlamak için terapi görmeniz lazım. Bir psikologa başvurun ve bir süre terapi görün. Şikayetlerinizin nedenlerini öğrenin, başa çıkma teknikleri geliştirin.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…