Korku

İlk olacak ne yapmaliyım. Maddi sıkıntılardan dolayı yapmak zorundayım ama ne yapmam lazim nasıl olacak
Sanırım eskortluk yapmaya karar verdin,kendi tercihin ne yaşadığını bilemeyiz ama umarım zorla yaptırılmıyosundur.Şuanda insanların,genç kızların maddi imkanları asla yok insanlarda olur olmadık şeylere başvuruyolar. Ayrıca ilk sekste çok zorlanıyorsun acı çekiyorsun bu bir süre devam ediyor yani belki yapamayacaksın adam senden istemez mi parayı? Ve para karşılığı olduğu için canın yanar veya yanmaz ona hiç aldırış etmez.Yaşın kaç ? Kredi çekemez misin ? Üniversite okumadın mı ? Bir iş bulamaz mısın ?

Neden dalga geçiyorsun bakire olduğuna göre yaşı küçük belli ki baksana zor durumda ablası olarak akıl vereceğine dalga geçiyorsun
Özelden mesaj atanlara değinmiyorum bile. Ayrıca binbir yolu var part time işler var herkes birsekilde cendereden çıkabilir. Aklı mantığı yerinde bir kız olsa aklına bu iş gelmez. Ayy neyse bu cılız sıkıcı konudan çıkabilirim artık bye.

Maddi sıkıntıdan bekaretini mi sattın ? Hem üzülüyorum hem kızıyorum ya bu yola düşmeye çalışan kafan neden doğru düzgün işe girip ödemeye çalışmıyor. Kolay yolu seçmişsin kusura bakma. 15 binle kapacak borç için kendini satmaz insan girip bir ay bir yerde çalışsan asgari ücret bile yetip artıyor. Madem bunu seçtin iyi korun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…