Korku

Özelden mesaj atanlara değinmiyorum bile. Ayrıca binbir yolu var part time işler var herkes birsekilde cendereden çıkabilir. Aklı mantığı yerinde bir kız olsa aklına bu iş gelmez. Ayy neyse bu cılız sıkıcı konudan çıkabilirim artık bye. 🙂
Konu sahibinin erkek olduğunu düşünmüyorum yaşı küçük bir kız gibi geldi bana.Genelde erkek olanlar tamamen cinsellikle alakalı konularda geziyorlar ama siteye girerken bir önlem alınmıyor mu erkeklerin gelmesine karşılık ? Ben üye olurken tam hatırlamıyorum bişey isteyip istemediklerini ama her önüne gelen üye oluyorsa sıkıntı bi görüntülü konuşma yapılmalı en azından

Maddi sıkıntıdan bekaretini mi sattın ? Hem üzülüyorum hem kızıyorum ya bu yola düşmeye çalışan kafan neden doğru düzgün işe girip ödemeye çalışmıyor. Kolay yolu seçmişsin kusura bakma. 15 binle kapacak borç için kendini satmaz insan girip bir ay bir yerde çalışsan asgari ücret bile yetip artıyor. Madem bunu seçtin iyi korun.
Benimde bir yanım üzülüyor bir yanım kızıyor hatta bana göre konu sahibi reşit bile değil.

Konu sahibinin erkek olduğunu düşünmüyorum yaşı küçük bir kız gibi geldi bana.Genelde erkek olanlar tamamen cinsellikle alakalı konularda geziyorlar ama siteye girerken bir önlem alınmıyor mu erkeklerin gelmesine karşılık ? Ben üye olurken tam hatırlamıyorum bişey isteyip istemediklerini ama her önüne gelen üye oluyorsa sıkıntı bi görüntülü konuşma yapılmalı en azından
Bana artık hiç geçmiyor. Temkinli olmayı burda öğrendim uzun süredir üye olunca neyse hemen belirleyip atıyorlar genelde tutmuyorlar böylelerini.

Dünyayı bizmi kurtaracagiz herkes layık olduğuna dönüşür sizinkide buymuş demekki Zaten gelişmemiş insanların kafasi iki şeye çalışır biri bu yazdığınız Güzellikler onları bulacak değil ya..Dedimya kim neye layiksa.Sonucta karga güle layık olacak değil çöplük de ondan yaratılmış mesela . Bülbül güle karga çöplüğe.Sabah sabah hiç artık kıramam olayına girmeyeyim dedim bu saatlerde layık olan yazılsın
.İsraf bazı ruhlar dünyaya keşke ruh nakli yapılabilse İş güç başlamadan iyi dalga geçtim mersi.

Aklı başında biri bekaretini para karşılığı verebilir mi ya ? Genelde sevdiklerine verirler bekareti yani ilk defa para karşılığı olanını gördüm.
Ay ne alaka bu oldukça yaygın bir şey ama konu sahibinin bahsettiği ücrette değil daha pahalı oluyor twitterda hiç mi gezinmediniz. Konu da gece gece ergen erkek tarafından açılmış olması kuvvetle muhtemelen. 15 bin gibi asgariden düşük bir tutar için böyle bir şeyin fantazisini kurmuş. Milyon dolar borcu olsa anlarım da.

Sanırım eskortluk yapmaya karar verdin,kendi tercihin ne yaşadığını bilemeyiz ama umarım zorla yaptırılmıyosundur.Şuanda insanların,genç kızların maddi imkanları asla yok insanlarda olur olmadık şeylere başvuruyolar. Ayrıca ilk sekste çok zorlanıyorsun acı çekiyorsun bu bir süre devam ediyor yani belki yapamayacaksın adam senden istemez mi parayı? Ve para karşılığı olduğu için canın yanar veya yanmaz ona hiç aldırış etmez.Yaşın kaç ? Kredi çekemez misin ? Üniversite okumadın mı ? Bir iş bulamaz mısın ?
parası olmayan maaşı olmayan insana kim kredi verir allah askına ya ben çalışırken ilk ay maaşımı almamıştım o zaman bile kredi vermediler sigortam yatmasına rağmen

Kırkından sonra azanı teneşir paklarmış😂
Kaç yaşına gelmiş koca adamların işi gücü üyelik açıp saçma saçma şeyler yazmak. Hayır yani buradan kız mı düşüreceğini sanıyorsun

X