KORDON DÜĞÜMLENMESİ SONUCU BEBEĞİNİ KAYBEDENLER

kokulukalem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2013
185
89
İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR BEN 14 HAZİRAN 2014 TARİHİNDE BEBEĞİMİ GERÇEK KORDON DÜĞÜMLENMESİ İLE KAYBETTİM 7,5 AY OLDU ŞİMDİ YENİ BİR GEBELİK DÜŞÜNÜYORUM. ARTIK DAYANAMIYORUM BEBEĞİM OLSUN İSTİYORUM İNŞALLAH BENİM GİBİ BEBEĞİNİ KAYBEDEN ANNELERE RABİM SAĞLIKLI EVLATLAR VERİR. BENİM GİBİ ÖLÜ DOĞUM YAPIP HEMEN HAMİLE KALANLAR LÜTFEN YAZSINLAR UMUT OLSUNLAR BİZE. BİZ ÇALIŞMALARA BAŞLADIK İNŞALLAH SEZERYAN DİKİŞLERİM ZARAR GÖRMEZ :KK43:

Galiba bu durum sadece bende oldu kimse yazmıyor çok moralim bozuldu tek ben miyim kordon düğümlenmesi sonucu bebeğini kaybeden

Galiba bu durum sadece bende oldu kimse yazmıyor çok moralim bozuldu tek ben miyim kordon düğümlenmesi sonucu bebeğini kaybeden
Ahh canim benim korkunc birsey ben yasamadim allah yasattirmasin zaten kimseye gebeyim 25 haftalik bebegim çok fazla dönüyor karnimda hemen hemen hergun döndüğünü hissediyorum acikcasi bu kordon dugumlenmesinin nasil oldugu hakkinda bi fikrim yok ama gorumcemin bebegi boynuna dolastirmisti erken dogumla sezaryan oldu çok şükür bebegi kurtuldu inşallah sizde gebe kalabilirsiniz yeniden ama bildigim kadariyla sezeryan olunca en az 1 yıl ara vermek gerek en iyi dk sizi bilgilendirir çok üzüldüm çok aci dikkatimi çekti cevap yazmak istedim

Bugun doktor a gittim eğitiM ve araştırma hastanesine Dr yoktu asistanı vardı asistanda o kadar ukala ki anlamadı bile. 2 yıl diyo ama kendi Dr en erken 6 ay sonra hamile kalabilirsin diyor anlamadım. Benim bebeğim aşırı hareketliydi dışardan ayak izi görünüyordu o derece rabbim kimseye yaşatmasın. Benim durumumda kimse yok. Hamileyken bütün tahlillerim normal çıkmıştı. Şimdi de bi sürü test yaptırdım hepsi normal Çok şükür. Bu hafta korumayı bıraktım artık herşeyin hayırlısı daha fazla dayanamıyorum. Benimle birlikte ve benden sonra hamile kalanlar doğum yaptı çok seviniyorum onların adına ama içim acıyor :KK43:

Bugun doktor a gittim eğitiM ve araştırma hastanesine Dr yoktu asistanı vardı asistanda o kadar ukala ki anlamadı bile. 2 yıl diyo ama kendi Dr en erken 6 ay sonra hamile kalabilirsin diyor anlamadım. Benim bebeğim aşırı hareketliydi dışardan ayak izi görünüyordu o derece rabbim kimseye yaşatmasın. Benim durumumda kimse yok. Hamileyken bütün tahlillerim normal çıkmıştı. Şimdi de bi sürü test yaptırdım hepsi normal Çok şükür. Bu hafta korumayı bıraktım artık herşeyin hayırlısı daha fazla dayanamıyorum. Benimle birlikte ve benden sonra hamile kalanlar doğum yaptı çok seviniyorum onların adına ama içim acıyor :KK43:
Canim benim Sters yapma alanda verende rabbim yiyecek ekmegi yokmus demekki benimde bebegim çok hareketli dk sorucam bunu hergün dönüyor neredeyse korunmayi bırak zaten hemen gebe kalinmiyor o zamana kadar 1 yılı doldurmus olursun bu arada bebegin öldüyse neden normal dogumla almadilar

Canim benim Sters yapma alanda verende rabbim yiyecek ekmegi yokmus demekki benimde bebegim çok hareketli dk sorucam bunu hergün dönüyor neredeyse korunmayi bırak zaten hemen gebe kalinmiyor o zamana kadar 1 yılı doldurmus olursun bu arada bebegin öldüyse neden normal dogumla almadilar
Canım kordon düğümlenmesinde sezeryan la almaları daha sağlıklıyMış bakalım kısmet inşallah benimde bebeğim yanımda olur. Rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin

İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR BEN 14 HAZİRAN 2014 TARİHİNDE BEBEĞİMİ GERÇEK KORDON DÜĞÜMLENMESİ İLE KAYBETTİM 7,5 AY OLDU ŞİMDİ YENİ BİR GEBELİK DÜŞÜNÜYORUM. ARTIK DAYANAMIYORUM BEBEĞİM OLSUN İSTİYORUM İNŞALLAH BENİM GİBİ BEBEĞİNİ KAYBEDEN ANNELERE RABİM SAĞLIKLI EVLATLAR VERİR. BENİM GİBİ ÖLÜ DOĞUM YAPIP HEMEN HAMİLE KALANLAR LÜTFEN YAZSINLAR UMUT OLSUNLAR BİZE. BİZ ÇALIŞMALARA BAŞLADIK İNŞALLAH SEZERYAN DİKİŞLERİM ZARAR GÖRMEZ :KK43:
Merhaba.oncelikle basiniz sagolsun.Bende canım kızımı 12 aralık 2015 te kordon düğümlenmesi sonucu kaybettim.zor günler geçiriyorum.Hersey okadar yeni ki.acinizi anlıyorum Rabbim hiç kimseye evlat acısı göstermesin. Bizimde hersey yolundaydı 31 hafta olmuştuk. Ne olduysa 3-4 günde oldu.hareket azaldı yatırdilar nts falan..Doktorum bebeğinin beni alın ben gidiyorum demedigini söyledi ki bende hareket hissetmeye başlamıştım ta ki o kara sabaha uyanana kadar :KK43: sezeryan oldum 3 ay oldu hiç sormadım yeniden ne zaman başlamalıyım diye aklıma bile gelmedi.simdiyse hem istiyor gem çok korkuyorum.tabi ki daha zamanım var en az 8 ay beklemek istiyorum. 26 yaşım.okadar doluyum ki ama hersey de vardır bir hayır diyip devam ediyorum

Merhaba canım başın sağolsun bende çok araştırdım çok üzüldüm o kadar zor ki bizi bizden başkası anlamıyor malesef ne zaman hazır hissedersen o zaman bebek düşün bence . Ilk önce bütün kontrol lerini yaptır smear, tam kan şeker fln. Herseyin normalse ve dikişlerin iyiyse 6 ay sonra korunmayı bırak canım. Benım 9 ay oldu 2 aydır korunmayı bıraktım ama hala hamile değilim. 2 gebelik hemen olmuyor sanırım

Bizim acımız geçmez ama bebeğimiz olursa hafifler eminim. Istanbul damısın?
Bebegimjn herseyi hazirdi o gun kontrolden cikip yatagini alacaktim öldugunun gunu kargo bebek arabasini getirdi... :KK43: ama Allah a olan inancim ayakta tutuyor hamd olsun.evet bizi yaşamayan anlayamaz ama kimse de anlamasin zaten Rabbim dusmani ma dahi yasatmasin çok çok acı.aslinda ne kadar süre geçerse geçsin 1 yıl 2 yil 10 yıl. O korku içimde hep olcak zaman bunun ilacı olmayacak o yüzden çokta ara vermek istemiyorum tabi dıkislerimden de korkuyorum.zaten hemen hamile kalabilir biri değilim düzensizliğim var.temmuz gibi doktora gorunmek istiyorum.sakaryaliyim ordu da yaşıyorum canım.

Bebegimjn herseyi hazirdi o gun kontrolden cikip yatagini alacaktim öldugunun gunu kargo bebek arabasini getirdi... :KK43: ama Allah a olan inancim ayakta tutuyor hamd olsun.evet bizi yaşamayan anlayamaz ama kimse de anlamasin zaten Rabbim dusmani ma dahi yasatmasin çok çok acı.aslinda ne kadar süre geçerse geçsin 1 yıl 2 yil 10 yıl. O korku içimde hep olcak zaman bunun ilacı olmayacak o yüzden çokta ara vermek istemiyorum tabi dıkislerimden de korkuyorum.zaten hemen hamile kalabilir biri değilim düzensizliğim var.temmuz gibi doktora gorunmek istiyorum.sakaryaliyim ordu da yaşıyorum canım.simdi internetten bir doktora sorduğum soruya yanıt vermiş. 6 ay sonra gebe kalıp yaklaşık 15 aya da sezeryan olabilirsiniz yazmis

Rs
Bebegimjn herseyi hazirdi o gun kontrolden cikip yatagini alacaktim öldugunun gunu kargo bebek arabasini getirdi... :KK43: ama Allah a olan inancim ayakta tutuyor hamd olsun.evet bizi yaşamayan anlayamaz ama kimse de anlamasin zaten Rabbim dusmani ma dahi yasatmasin çok çok acı.aslinda ne kadar süre geçerse geçsin 1 yıl 2 yil 10 yıl. O korku içimde hep olcak zaman bunun ilacı olmayacak o yüzden çokta ara vermek istemiyorum tabi dıkislerimden de korkuyorum.zaten hemen hamile kalabilir biri değilim düzensizliğim var.temmuz gibi doktora gorunmek istiyorum.sakaryaliyim ordu da yaşıyorum canım.
Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize. Bende ordu luyum. Neresindesin ordunun. Bencede çok soğutmadan eger doktorunda izin verirse tabi düşün . O korku bende de var ömür boyu da olacak canım. Bende de adet düzensizliği var bunun için napıcaz bilmiyorum

Rs

Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize. Bende ordu luyum. Neresindesin ordunun. Bencede çok soğutmadan eger doktorunda izin verirse tabi düşün . O korku bende de var ömür boyu da olacak canım. Bende de adet düzensizliği var bunun için napıcaz bilmiyorum
Persembe ilçesi canım. Bi kaç doktora sordum internette 6 ay ortalama diyorlar ama bilemiyorum.kendime düşündüğüm zamam doktor bumaliyim eski doktorum iyidir ama aynı hastaneye gidecek gücüm olmaz yeni bir başlangıç olsun istiyorum.adet düzensizliği için benim süt hormonu yüksekti ilaçla indirdiler sonra hamile kalabilmistim

Merhaba kac haftalikti acaba bebegin.bende kaybettim.10 gun oldu.dugumlenmeden sezeryanmi oldun peki

merhaba.bende 2014 14kasimda 36cihaftada oglumu kaybetdim.hilertansiyon sorunum vardi. uc ay sonra hamile kaldim ve canim kizim 8aralikda dogdu.hamileliyim boyunca icimde hep korku vardi.ya bu bebeyimede bisey olursa.korkdugum basima geldi.41. haftada kontrole gitdiyimde suyumun kalmadigi ve plasentanin cok gergin oldugu soylendi.benim ve bebeyimin hayati tehlikedeydi.okadar korkdum agladimki.Allahim onuda alma diye yalvariyordum.hamilelik. boyunca dusuk olan tansiyonum aniden yukseldi.acil sezeryana alindim.kendime geldiyinde teksordugum.kizim yasiyormu oldu.Ve bugun yanimda mis kokulu yavrum uyuyor.Allahim onlari verdiiyin ucun sana binlerce kere sukurler olsun.Evlat hasreti cekenleri gez vakitde sevindir.Amin!

X